Horoskop pro 3. říjnový týden (16.10. - 22.10.)

Nový týden může  přinést nové výzvy a příležitosti pro každé znamení. A jak jinak než s podporou kamenů, které nám mohou pomoci prožít ho naplno. Nejste si jisti, který kámen by vám mohl tento týden nejvíce pomoci? Čtěte dál a zjistěte, jaký minerál by vám mohl být v tomto období největší oporou.

NABÍDKA MINERÁLŮ PODLE ZNAMENÍ

BERAN

Tento týden byste  měli zpomalit a přemýšlet. Udělejte si čas na introspekci a znovu se spojte se svým vnitřním já. Dovolte si dobít energii a najít rovnováhu. Kámen který vás může v tomto období podpořit je Ametyst, známý pro své zklidňující vlastnosti.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK

Býci, tento týden můžete zažít příval energie a motivace. Využijte tento výbuch nadšení k řešení projektů, které byly pozastaveny. Vaše odhodlání se vyplatí. Kámen, který může zlepšit vaše soustředění a produktivitu, je karneol.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI

Čeká vás energický a vzrušující týden. Vaše komunikační schopnosti září, takže je to skvělý čas na důležité rozhovory. Váš společenský život vzkvétá a mohou se objevit nečekané kariérní příležitosti. Opalit může zvýšit vaši sebedůvěru a produktivitu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK 

Zaměřte se tento týden na sebepéči. Udělejte si čas na rozmazlování a věnujte se činnostem, které vám přinášejí radost a relaxaci. Rozhodně sáhněte po růženínu!

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV 

Tento týden můžete Lvi zažít výzvy, které otestují vaši odolnost. Zůstaňte pozitivní a přizpůsobiví tváří v tvář nepřízni osudu. Věřte ve své schopnosti a pokračujte vpřed. Citrín pomůže zvýšit sebedůvěru a vnitřní sílu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

PANNA 

Tento týden dbejte na svou pohodu. Pečujte o své fyzické a duševní zdraví cvičením, zdravým stravováním a sebereflexí. Kámen, který pomůže podpořit rovnováhu a uzemnění je Ametyst.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY 

Pro Váhy je tématem tohoto týdne rovnováha. Hledejte harmonii ve všech aspektech svého života, včetně vztahů, práce a osobních záležitostí. Vaši snahu o rovnováhu a harmonii může podpořit Křišťál

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR 

Štíry tento týden vybízí, abyste přijali změnu a transformaci. Uvolněte to, co vám již neslouží, a přijměte nové začátky. Při transformaci a obnově může být nápomocný Avanturín.


NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC  

Možná zjistíte, že hledáte hlubší smysl a duchovní spojení. Zapojte se do činností, které vyživují vaši duši a prozkoumejte svou duchovní stránku. Ve zlepšení duchovní vědomí a intuici může být nápomocný tyrkys.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH 

Tento týden je pro vás o stanovení cílů a praktických krocích směrem k vašim ambicím. Zůstaňte organizovaní a soustředění a dosáhnete pokroku. Pro podporu odhodlání využijte Citrín.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ 

Máte před sebou týden zaměřený udržováním vašich sociálních vazeb a budování podpůrné sítě. Zapojte se do smysluplných rozhovorů a hledejte spolupráci, která je v souladu s vašimi hodnotami. Kámen, který podporuje pozitivní vztahy a komunikaci, je Křišťál.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY 

Věřte tento týden své intuici a vnitřní moudrosti. Při rozhodování poslouchejte své instinkty a řiďte se touhami svého srdce. Zlepšit vaši intuici a duchovní spojení pomůže tyrkys.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

 

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva