Horoskop pro 4. říjnový týden (23.10. - 29.10.)

Naše astrologické znamení se může stát klíčem k osobnímu rozvoji a štěstí. Jak spojit moc minerálů se znamením a jak nás může tato kombinace ovlivnit? Připravte se na dobrodružství v posledním týdnu října.

NABÍDKA MINERÁLŮ PODLE ZNAMENÍ

BERAN

Zjistíte, že vaše energie a nadšení jsou tento týden vysoké. Je to skvělý čas začít nové projekty a čelit výzvám. Použijte karneol k posílení svého odhodlání a odvahy.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK

Vaše zaměření na bezpečnost a stabilitu pokračuje i tento týden. Udělejte si čas na péči o sebe a relaxaci. Abyste podpořili sebelásku a emocionální léčení, sáhněte po růženínu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI

Jste ve svém živlu, protože komunikace a sociální interakce vzkvétají. Tento týden je ideální pro networking a navazování nových spojení. Vylepšete svou komunikaci pomocí krystalu achátu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK 

Vaše intuice je silná. Důvěřujte svým instinktům a nechte je provázet vás celým týdnem. Tyrkys může pomoci zlepšit vaše intuitivní schopnosti a emoční rovnováhu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV 

Tento týden jste v centru pozornosti a vaše charisma jasně září. Přijměte svou uměleckou stránku a prozkoumejte nové koníčky. Použijte citrín k posílení a přilákání úspěchu a důvěry.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

PANNA 

Organizace a pozornost k detailu jsou vaše silné stránky tohoto týdne. Zůstaňte při zemi s křišťálem, který vám pomůže zůstat soustředěný a vyvážený.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY 

Rovnováha a harmonie jsou pro vás důležité. Zaměřte se na nalezení rovnováhy ve vašich vztazích a okolí. Noste růženín pro podporu lásky a harmonie.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR 

Vaše odhodlání je na vrcholu. Nasměrujte svou energii do svých cílů a vášní. Zvažte použití onyxu pro ochranu a uzemnění.


NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC  

Váš dobrodružný duch je tento týden zapálen. Využijte příležitosti k cestování a objevování. Umocněte svůj smysl pro dobrodružství tyrkysem.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH 

Tento týden jde o disciplínu a tvrdou práci. Zůstaňte soustředěni na své cíle a použijte sodalit ke zvýšení své motivace a odhodlání.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ 

Vaše inovativní nápady a humanitární rozhled jsou v centru pozornosti. Využijte ametyst ke zvýšení svého duchovního vědomí a kreativity.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY 

Vaše intuice je silná. Důvěřujte svému vnitřnímu vedení a živte své sny. Tyrkys může posílit vaše duchovní spojení a uklidnit emoce.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva