Na Dušičky se otvírají brány vzpomínek a citů. Které minerály pomáhají při vzpomínkách na všechny věrné zesnulé?

candles
zdroj obrázku: Pixabay.com

Dušičky, tento lidový název byl odvozen od oficiálního českého svátku Památka všech zesnulých či Svátek zesnulých, který připadá na 2. listopad.

Během dušičkového víkendu lidé navštěvují hřbitovy a přináší dušičkové věnce, dušičkové dekorace a hřbitovní svíčky. Zapálená svíčka je milý vzpomínkový symbol, který vytvoří kouzelnou atmosféru.
V této náboženské, lehce duchovní atmosféře se podvědomě spojujeme se zesnulými a otvíráme duši, která ukrývá mnoho krásných vzpomínek. V takovém období zveme do svých vzpomínek všechny naše příbuzné, kamarády a lidi, které nás již opustili. Jak se vyrovnat se ztrátou blízké osoby!

Růženín, je velmi mocným kamenem vycházející ze srdeční čakry. Pomáhá projevovat city, vnímavost a odbourává strach a pocit viny.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Tip: 
Cítíte se opuštěně? Podívejte se, které minerály vás v tom nenechají

Zatoulané duše

Duše je schopna existovat i bez fyzického těla, ale umí se také lehce zatoulat. Akvamarín skrývá vibrace, které pomáhají probudit a najít všechny zatoulané duše. Účinně pomáhá odblokovat komunikaci a uklidňuje mysl.

akvamarin

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AKVAMARÍNU

Uzemnění duší

Duše jsou plné energie, které během dušičkového víkendu absorbujeme, a proto je dobré tuto silnou energii uzemnit, abychom se udrželi v rovnováze mezi životem a smrtí. Obsidián je spojený se základní a kořenovou čakrou, který pomáhá silné energie uzemnit a pročistit. Chrání naši auru před depresí a negativitou.

obsidián

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Halloween

Tato magická noc se slaví téměř po celém světě. Svátek na oslavu zemřelých duší, známe také pod pojmem Halloween, který se slaví převážně v anglicky mluvících zemí. Díky svému strašidelnému tématu a vydlabaným dýním se svíčkou uvnitř, začíná být oblíbený i u nás.

Někdy však máme pocit, že se naopak potřebujeme ochránit před duší zemřelého. Zbloudilé duše čerpají a zároveň přinášejí silnou energii. Prohlédnout vhodné krystaly k zahánění démonů a dalších temných mocností.

Prožijte svátek zesnulých v oslavném vzpomínání společně s lidmi, které milujete.

Autor článku: Svět Minerálů

Zdroj: https://www.denik.cz/regiony/dusicky-stale-vedou-pred-halloweenem20091031.h