Na Dušičky se otvírají brány vzpomínek a citů. Které minerály pomáhají při vzpomínkách na všechny věrné zesnulé?

dušičky

Dušičky, tento lidový název byl odvozen od oficiálního českého svátku Památka všech zesnulých či Svátek zesnulých.

Kdy jsou Dušičky?

Dušičky nebo Památku všech zesnulých slavíme v úterý 2. listopadu 2021.

Co se dělá na Dušičky?

Během dušičkového víkendu lidé navštěvují hřbitovy a přináší dušičkové věnce, dušičkové dekorace a hřbitovní svíčky. Zapálená svíčka je milý vzpomínkový symbol, který vytvoří kouzelnou atmosféru.
V této náboženské, lehce duchovní atmosféře se podvědomě spojujeme se zesnulými a otvíráme duši, která ukrývá mnoho krásných vzpomínek. V takovém období zveme do svých vzpomínek všechny naše příbuzné, kamarády a lidi, které nás již opustili. Jak se vyrovnat se ztrátou blízké osoby!

Které kameny jsou spojené s tímto svátkem?

Kámen, který pomáhá projevit city

Růženín, je velmi mocným kamenem vycházející ze srdeční čakry. Pomáhá projevovat city, vnímavost a odbourává strach a pocit viny.

kámen růženín

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Kámen pro zatoulané duše

Duše je schopna existovat i bez fyzického těla, ale umí se také lehce zatoulat. Akvamarín skrývá vibrace, které pomáhají probudit a najít všechny zatoulané duše. Účinně pomáhá odblokovat komunikaci a uklidňuje mysl.

kámen akvamarín přívěsek

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Uzemnění duší

Duše jsou plné energie, které během dušičkového víkendu absorbujeme, a proto je dobré tuto silnou energii uzemnit, abychom se udrželi v rovnováze mezi životem a smrtí. Obsidián je spojený se základní a kořenovou čakrou, který pomáhá silné energie uzemnit a pročistit. Chrání naši auru před depresí a negativitou.

kámen obsidián

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE

Halloween

Tato magická noc se slaví téměř po celém světě. Svátek na oslavu zemřelých duší, známe také pod pojmem Halloween, který se slaví převážně v anglicky mluvících zemí. Díky svému strašidelnému tématu a vydlabaným dýním se svíčkou uvnitř, začíná být oblíbený i u nás.

Někdy však máme pocit, že se naopak potřebujeme ochránit před duší zemřelého. Zbloudilé duše čerpají a zároveň přinášejí silnou energii. Prohlédnout vhodné krystaly k zahánění démonů a dalších temných mocností.

Prožijte svátek zesnulých v oslavném vzpomínání společně s lidmi, které milujete.

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Zdroj: https://www.denik.cz/regiony/dusicky-stale-vedou-pred-halloweenem20091031.h