Horoskop pro 2. říjnový týden (9.10. - 15.10.)

Jaký kámen vám bude v tomto týdnu nejvíce nápomocný? Každé znamení čeká tento týden něco, v čem mu kameny pomůžou. Zjisti, co máš před sebou ty a po kterém minerálu bys měl tento týden sáhnout.

NABÍDKA MINERÁLŮ PODLE ZNAMENÍ

BERAN

Berani, tento týden se zaměřte na péči o sebe. Věnujte pozornost své fyzické a emocionální pohodě. Růženín vám může pomoci podpořit sebelásku a vnitřní mír během této doby.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK

Pocítíte příval energie a odhodlání. Je to skvělý čas stanovit si ambiciózní cíle a jednat. Chcete-li uplatnit tyto emoce, zvažte nošení karneolu, který je známý svými uzemňujícími a motivujícími vlastnostmi.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI

Emoce mohou být tento týden pro Blížence vysoké. Hledejte rovnováhu a harmonii meditací s opalitem. Tento kámen vám může pomoci spojit se s vaší intuicí a emocemi.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK 

Pro Raka bude tento týden klíčová komunikace. Jasně vyjadřujte své myšlenky a nápady a aktivně naslouchejte ostatním. Noste sodalit, který zlepší vaše komunikační schopnosti a sníží stres.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV 

Zaměř se na organizaci a plánování. Použijte křišťál ke zvýšení své jasnosti a koncentrace. Může vám pomoci zůstat na vrcholu svých úkolů a cílů.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

PANNA 

Panno, vaše kreativita bude příští týden jasně zářit. Přijměte svou uměleckou stránku a prozkoumejte nové koníčky. Zvažte použití citrínu pro posílení vaší kreativity a sebevědomí.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY 

Je ten správný čas ponořit se hluboko do svých vášní a zájmů. Použijte ametyst k posílení své intuice a duchovního spojení při objevování nových obzorů.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR 

Hlavní téma tohoto týdne je pro štíry společenský život. Využijte příležitosti ke spojení a týmové práci. Noste růženín, abyste podpořili harmonii a lásku ve vašich vztazích.


NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC  

Soustřeďte se na svou kariéru a ambice. Použijte onyx, který vám pomůže chránit vaši energii a zůstat při zemi při svých profesionálních činnostech.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH 

Kozorohu, hledejte dobrodružství a rozšiřte si obzory. Noste s sebou achát, abyste zvýšili svůj smysl pro dobrodružství a optimismus.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ 

Vodnáři, tento týden bude vaše intuice silná. Důvěřujte svému vnitřnímu vedení a snům. Meditujte s pomocí tyrkenitu, abyste zlepšili své psychické schopnosti a vhled.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY 

Zapojte se do komunitních aktivit a podpořte věci, na kterých vám záleží. Pro posílení vaší empatie a komunikace  noste křišťál.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

Přečtěte si také:

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva