Štír bývá složitý, na své blízké ale nedovolí sáhnout!

 

Lidé narození ve znamení štíra mohou být občas složití. Povahu mají vášnivou, někdy mají emoce jako na houpačce a občas jim to komplikuje vztahy s ostatními lidmi. Pomoci s vyrovnáním energií jim mohou správně vybrané minerály.

Koneckonců minerály je možné vybírat podle různých hledisek, třeba i právě podle toho, v jakém znamení jste se narodili. Najdete tak parťáka jako dělaného přímo pro vás.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Štír je vodní znamení

Ve zvěrokruhu je Štír známý jako nejsilnější znamení, a to jak po fyzické, tak po emocionální stránce. Spolu s Rakem a Rybami jde o vodní znamení. Lidé v nich narození mají společné emocionální jednání.

Štír by rád objasnil tajemství života a smrti, ke cti mu nelze přičíst, že má tendence být zlomyslný. Co se jeho vztahu k blízkým lidem týče, tam je schopen opravdu čehokoliv. Své bližní chrání a brání. Má silnou vůli a porozumění pro ostatní.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO ŠTÍRA ZDE

Které jsou ty pravé?

Heliotrop

Heliotrop je dokonalým kamenem pro čištění krve. Disponuje totiž obrovskou přírodní mocí. Umí také zvýšit kreativitu a intuici, ale také podnítit naše snění, a to se nám dospělým přece může velmi hodit! V práci se nám může hodit, že tenhle kámen podporuje strategické rozhodovávání.

Býčí oko

Býčí oko je červená odrůda tygřího oka. Spolehněte se na něj v situacích, s kterými se nevíte rady, protože jsou na vás příliš těžké. Mějte ho u sebe vždy, když se vydáváte někam na cestu, právě cestovatele totiž ochraňuje. A nezapomeňte ho doma ani jestliže vás čeká nějaké veřejné vystoupení, podpoří vaše sebevědomí.

Magnezit

Magnezit je tím pravým kamenem, trápí-li vás stres, který ovlivňuje absolutně vše a může být skrytou příčinou řady zdravotních obtíží. Co se v životě může velmi často hodit je to, že posiluje nadhled, umožní nám také radovat se z toho, co máme a nezabývat se tím, co bychom chtít mohli nebo chtěli.

Hematit

Hematit je kamenem velmi silně ochranným, mimo jiné tím, že negativním energiím zabraňuje vklouznout do naší aury. Také zahání úzkost a nespavost a stane se naším pomocníkem pro boj se zlozvyky.

Opál

Opál, ten nám slibuje štěstí a podporu našeho skutečného já. Pomůže však i s naším osobním rozvojem, loajalitou a věrností. Každý z nás má nějakou tu špatnou vlastnost, opál je tím, který na negativní vlastnosti upozorní a naznačí nám tím, že je třeba na nich pracovat a pokud možno se jich zbavit.

Obsidián

Obsidián je taktéž silný ochranný krystal, máte-li kolem sebe negativní energii, je obsidián opravdu spolehlivým pomocníkem. Vyberte si ho, pokud o sobě víte, že jste citlivá osobnost. Pomáhá i s rozvojem fantazie, na tu dospělí občas zapomínají.

Které další minerály jsou vhodné pro znamení Štíra

 

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů