Chraňte se před negativním zářením elektroniky. Pomohou vám s tím kameny

Denně jsme s nimi v blízkém spojení, život si bez nich už neumíme představit, i když na ně občas „nadáváme“. Usnadňují nám život a leckdy nás udržují ve spojení se světem a blízkými. O kom je řeč? Přece o elektronických zařízeních.

Mobily, tablety, počítače a další moderní vychytávky denní potřeby jsou jednoduše součástí našich životů. Zároveň ale také mají některá negativa. Konkrétně jde o elektromagnetické záření, které vysílají. Zatím není úplně jasné, jaký vliv na nás tyto „paprsky“ mají, každopádně množství může být vysoké, proto je lepší se mu chránit všemi možnými prostředky.

Pomocníkem se nám mohou stát kameny, které mají tu moc záření odpuzovat. Vibrují totiž v různých frekvencích a pohlcují negativní energii. Elektromagnetické znečištění tak dovedou snížit, odpuzovat, pohlcovat, blokovat či dokonce odstranit. Které kameny tohle dovedou?

Mookait

Mookait je zajímavý kámen. Kromě toho, že nám může pomoci prožít nové zážitky a zlepšit nám náladu, zmírňuje totiž stres a pesimismus, také dodává energii a vyrovnává čakry. A co se elektromagnetického pole týče, s tím to opravdu umí. Sáhněte po něm, pokud hledáte pomocníka pro digitální detox.

KOUPIT MOOKAIT ZDE 

Amazonit

Amazonit je správnou volnou pokud toužíte po prosperitě a úspěchu. Koneckonců, kdo by po nich netoužil?  Ideální je i pro ty z nás, kteří jsou tak trochu „nerváci“! Umí nás uklidnit a utišit a odrazit od nás negativní energii. Amazonit ale umí ovlivnit i naše zdraví, například pokud nás trápí svalové křeče nebo osteoporóza či zubní kazy. A nakonec pomáhá i se zmiňovaným elektromagnetickým zářením, jež velmi účinně pohlcuje a svého majitele před ním chrání.

KOUPIT AMAZONIT ZDE 

Lepidolit

Lepidolit možná není notoricky známý krystal, to ale neznamená, že je méně účinný, než jeho známější „kolegové“. Je to kámen, který nám zlepší náladu, protože příznivě ovlivňuje vše negativní kolem nás, zlepšuje náladu, zmírňuje stres a stabilizuje výkyvy nálad. Lepidolit je dobré mít blízko místa, kde spíte, jelikož navozuje hluboký klid. Příznivě tak ovlivňuje kvalitu spánku. Hodí se ale i do práce, protože také umí pohltit záření z elektronických zařízení.

KOUPIT LEPIDOLIT ZDE

Šungit 

Další ne úplně nejznámější, ale neméně účinný kámen, je šungit. Je to navíc kámen velmi výjimečný, protože obsahuje téměř polovinu všech prvků periodické soustavy. I šungit ovlivňuje to, kolik přijímáme elektromagnetického záření, proto by ve vaší sbírce neměl chybět. Ale spolehnout se můžete i na jeho další prospěšné vlastnosti, ke kterým patří jeho schopnost ochránit vše živé, čistit a dobíjet energii a udržet nás v dobré fyzické i psychické kondici.

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Turmalín

Turmalín je pro vás tím pravým minerálem, pokud vás ovládají negativní pocity, jako je hněv, žárlivost, úzkost nebo zlost. S těmi ale přece žít nechcete! Tak se vyzbrojte právě turmalínem, který navíc dovede uvolnit napětí a zajistí vám nerušený spánek. A proti elektromagnetickému záření působí velmi pozitivně.

KOUPIT TURMALÍN ZDE 

Fluorit

Do skupiny krystalů, která nás proti záření elektronických zařízení dovedou spolehlivě ochránit, patří i fluorit. To je ostatně velmi silný kámen, hodí se pro ty, kteří jsou často pod tlakem, protože disponuje silnou ochrannou mocí a mimo jiné potlačuje strach ze špatných rozhodnutí. Jeho velkým plusem je, že posiluje účinky ostatních minerálů.

KOUPIT FLUORIT ZDE

  • Související články

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Hluboký a silný význam červené šňůrky

Krystaly vhodné do auta. Chraňte se na cestách!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva