Váhy a jejich vášeň pro růžové a pastelové minerály

barvy Váhy

Lidé ve znamení Vah jsou jemné povahy, a proto nemají rádi příliš výrazné a tmavé barvy. Potrpí si však na bílou, růžovou a odstíny žluté, modré a zelené.

Pokud jste ještě nenašli svou spřízněnou duši, v práci bojujete s napjatými vztahy a celkově se necítíte spokojení, nesmutněte. Tento nezdravý vliv vám pomůže neutralizovat ručně navázaný náramek v krásné barevné kombinaci ochranných kamenů.

Náramek obsahuje kameny:
- růženín, který je kamenem lásky a uzdravování
- chalcedon, který z těla vyhání strach a smutek
- ametyst, který napomáhá při velmi vypjatých situacích
- iolit, který mírní deprese 

Antistres růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU


Váhy potřebují pochopit jejich vnitřní nevyrovnanost a stálé váhání. K tomu zaručeně pomůže manganokalcit, je to kámen lásky, odpuštění a pomáhá nám se přijmout takové, jací jsme.

 manganokalcit

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU MANGANOKALCITU


Váhy jsou velmi nerozhodné a tím si do života přinášení pocit nespokojenosti a podrážděnosti. Snaží se aktivně vyhledávat klid a rovnováhu, ale nemají na to dostatek vnitřní energie. K takovému kroku vám pomůže akvamarín, který vnáší do naší mysli pocit spkojenosti. Jeho barevnou pastelovou lehkost si zamilujete na první pohled.

akvamarín

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU AKVAMARÍNU

Milé Váhy, využijte tohoto pozitivního měsíce, který je Vám nakloněn. Dostanete mnoho šancí, které se později nemusí opakovat, proto je využijte!

Autor článku: Svět Minerálů