Váhy a jejich vášeň pro růžové a pastelové minerály

Lidé ve znamení Vah jsou jemné povahy, a proto nemají rádi příliš výrazné a tmavé barvy. Potrpí si však na bílou, růžovou a odstíny žluté, modré a zelené.

Vnitřní spokojenost

Pokud jste ještě nenašli svou spřízněnou duši, v práci bojujete s napjatými vztahy a celkově se necítíte spokojení, nesmutněte. Tento nezdravý vliv vám pomůže neutralizovat ručně navázaný náramek v krásném provedení shamballa z růženínu, magnezitu a akvamarínu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PŘÍMO PRO VÁHY

Čtěte také:
Emoce jsou součástí našeho života, neduste je v sobě!

Méně váhání

Váhy potřebují pochopit jejich vnitřní nevyrovnanost a stálé váhání. K tomu zaručeně pomůže manganokalcit, je to kámen lásky, odpuštění a pomáhá nám se přijmout lidi kolem nás takový jací jsou. 

manganokalcit

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU MANGANOKALCITU

Tip:
Balíček minerálů sestavený přímo pro Váhy

Váhy jsou velmi nerozhodné a tím si do života přinášení pocit nespokojenosti a podrážděnosti. Snaží se aktivně vyhledávat klid a rovnováhu, ale nemají na to dostatek vnitřní energie. K takovému kroku vám pomůže akvamarín, který vnáší do naší mysli pocit spokojenosti. Jeho barevnou pastelovou lehkost si zamilujete na první pohled.

akvamarín

 

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU AKVAMARÍNU

Milé Váhy, využijte tohoto pozitivního měsíce, který je Vám nakloněn. Dostanete mnoho šancí, které se později nemusí opakovat, proto je využijte!

Autor článku: Svět Minerálů