Váhy a jejich vášeň pro růžové a pastelové minerály

kameny pro Váhy

Lidé ve znamení Vah jsou jemné povahy, a proto si potrpí na bílou, růžovou a odstíny žluté, modré a zelené. Tmavší barvy jsou využívané pro negativní energie, které Váhy také potřebují potlačovat, aby se snížila jejich nerozhodnost.

Kdy jsou znamení Váhy?

Charakteristika znamení Váhy

Je to vzdušné ženské znamení, které je přiřazené planetě Venuše. Lidé narození ve znamení Vah jsou často nespokojení z důvodu vnitřní nejistoty a silné nerozhodnosti. Na druhou stranu jsou to velmi jemní a tvořiví lidé.

Energie z kamenů vhodné pro Váhy posílí a podpoří všechny silné stránky jako je pohled na věc z mnoha úhlů a spolehlivost a potlačí slabé stránky, které se odráží v pasivitě a nerozhodnosti

Jaké jsou vhodné kameny pro Váhy?

minerály a kameny pro váhy

KOUPIT BALÍČEK KAMENŮ PRO VÁHY ZDE

Vnitřní spokojenost

Pokud jste ještě nenašli svou spřízněnou duši, v práci bojujete s napjatými vztahy a celkově se necítíte spokojení, nesmutněte. Tento nezdravý vliv vám pomůže neutralizovat ručně vázaný náramek shamballa z růženínu, magnezitu a akvamarínu.

 

Sety náramků

Nemůžete si jako správná Váha vybrat pouze jeden náramek? Zvolte jeden ze setů náramkůNáramky jsou speciálně sestaveny pro potlačení slabých stránek, které se odráží v nepřijímání kritiky a podporu těch silných, jako je přirozená autorita spolehlivost.

    

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PŘÍMO PRO VÁHY

Čtěte také:
Emoce jsou součástí našeho života, neduste je v sobě!

Méně váhání

Váhy potřebují pochopit jejich vnitřní nevyrovnanost a stálé váhání. K tomu zaručeně pomůže manganokalcit, je to kámen lásky, odpuštění a pomáhá nám se přijmout lidi kolem nás takový jací jsou. 

manganokalcit

 KOUPIT MANGANOKALCIT ZDE

Klid a rovnováha

Váhy jsou velmi nerozhodné a tím si do života přinášení pocit nespokojenosti a podrážděnosti. Snaží se aktivně vyhledávat klid a rovnováhu, ale nemají na to dostatek vnitřní energie. K takovému kroku vám pomůže akvamarín, který vnáší do naší mysli pocit spokojenosti. Jeho barevnou pastelovou lehkost si zamilujete na první pohled.

akvamarín

 KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Milé Váhy, využijte tohoto pozitivního měsíce, který je Vám nakloněn. Dostanete mnoho šancí, které se později nemusí opakovat, proto je využijte!

Autor článku: Svět minerálů
Autor obrázku: Svět minerálů