Darujte moc a sílu minerálů těm, na kterých vám nejvíc záleží

Rodina a přátelé jsou to nejdůležitější, co na světě máme. Dávají nám lásku, oporu, jsou tady pro nás ve chvílích, kdy jsme na dně, i v těch, kdy jsme na vrcholu. Bez blízkých by prostě život nestál za nic.

Nemáte ale někdy dojem, že právě takhle zásadním lidem nedáváte dostatečně najevo, jak moc jsou pro vás důležití? Udělejte to prostřednictvím minerálů. Vaše blízké dobře znáte a určitě víte, co je v životě trápí nebo těší a s čím by jim kameny mohly pomoci.

Růženín

Dary z růženínu, ať už vyberete třeba šperk nebo minerál do ruky, jsou velmi dobrá volba. Tenhle kámen nás totiž mimo jiné učí sebelásce, a s tou má, jak určitě víte, řada z nás problém. Jenže mít rád sám sebe je strašně důležité! Máte ve své blízkosti osobu, která potřebuje být milována, a o které tušíte, že pochybuje sama o sobě? Pak opravdu sáhněte po růženínu a darujte jí ho. Kromě sebelásky je velmi prospěšný i v tom, že spojuje svého majitele se srdeční čakrou a obecně nakopává v chuti k životu.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Ametyst

Stres, obavy, strach, úzkost. Občas něco z jmenovaných přepadne každého z nás. I s tím však mohou pomoci správně vybrané kameny. Máte v blízkosti někoho, o jehož duši se obáváte? Vyberte pro něj ametyst. Tenhle kámen je opravdu mocný a může se stát blízkým pomocníkem. Jde o kámen výrazně uklidňující, tomu, kdo ho vlastní, pomáhá využít sílu korunní čakry.

KOUPIT AMETYST ZDE

Amazonit

I amazonit je kámen vhodný pro toho, koho máte rádi. Hodí se zejména pro ty z nás, kteří něco tvoříme. Má totiž vliv na odstranění tvůrčích bloků a přivolává inspiraci, přináší energii a nesmělé myšlenky může pomoci přerodit ve velké činy. Naši duši hlídá v tom smyslu, že je díky němu klidná.

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Jaspis

Jaspis věnujte tomu, ke kterému chováte city, ovlivňuje totiž naši vášeň a sexualitu, ale i intimitu. Vztah dokáže oživit a udělat ho opět jiskřivým. Pomáhá také najít rovnováhu ve vztazích a pozitivně je ovlivňuje. Pokud ho někdo vlastní, může se spolehnout na jeho vliv na pozitivní milenecký vztah a nakopává v lásce energií.

KOUPIT JASPIS ZDE

Lapis lazuli

Pro rodinné vztahy se velmi hodí lapis lazuli. Tenhle kámen totiž usnadňuje společnou komunikaci, která v rodinách občas z mnoha důvodů může váznout a vede to k řadě problémů, kterým přitom jde předejít. Lapis lazuli probouzí v rodině lásku a usnadňuje řešení problémů. Budete díky němu schopni si mnohem lépe navzájem naslouchat a budovat tak harmonickou rodinu.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Citrín

Citrín jako by byl plný slunce a to, respektive jeho energii, dokáže dát i svému majiteli. Je to kámen štědrosti a optimismu, který do vztahů vnese radost a hřejivou nabíjející energii. Je navíc účinným čističem a regenerátorem a umocňuje tvůrčí schopnosti. Upřít nelze citrínu ani jeho schopnost pomoci překonat deprese a špatné myšlenky.

KOUPIT CITRÍN ZDE

  • Související články

Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Zaručený úspěch! Zkus tyto 3 silné kameny

Harmonické prostředí doma i v zaměstnání za pomoci minerálů

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva