Trápí vás výčitky svědomí? Zbavíte se jich díky drahým kamenů.

Výčitky svědomí, ano to je hrozná věc, cítíte se dokonce hůře než, když někdo oře s vámi a vy máte tendence svého tyrana stále omlouvat. Každý z nás je minimálně jednou zažil. Předejte jim s pomocí drahých kamenů.

Zelený jaspis, jehož temně zelená barva vnáší do našich dnů klid a rovnováhu. Díky němu si uvědomíme, jak je důležité naše souznění s přírodou a sladění našeho života a pocitů s jejími pravidly. Pomáhá při překyselenosti žaludku. Dále aktivuje naše chuťové pohárky a zjemňuje chuť. Hojí záněty a zbavuje náš organismus jedovatých látek. Pro posílení účinku se doporučuje pít jaspisová voda, kterou získáte vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechejte den působit a následně kameny vyjměte. Jaspisový elixír můžete vypít. Opakujte každé ráno na lačný žaludek a nezapomínejte vždy kameny omýt pod studenou, tekoucí vodou a znovu nabít na přímém slunci.

Bílý opál vnáší do našeho života jas a světlo. Při výčitkách svědomí vám bude oporou pro své umění vnést do života citovou a duševní úlevu. Opál jako jeden z mála kamenů nenabíjíme na prudkém slunci, necháme působit sluneční paprsky spíše v ranních hodinách nebo za jasné noci při úplňku. Kromě močových cest hojí opál funkci mléčných žláz.

Křišťál je pro své zbarvení již předurčen k hojení a mírnění našich výčitek svědomí. Jeho čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení