Trpíte epileptickými záchvaty? V boji s nimi vám pomohou drahé kameny

Ať je současný svět jakkoliv vyspělým, tabu, pověry, předsudky a obavy z určitých onemocnění jsou znatelnými doposud. U epilepsie to platí dvojnásob. Epileptický záchvat může dostat každý z nás a to kdykoliv v průběhu života. Lidé si většinou myslí, že epileptický záchvat znamená záchvat bezvědomí s křečemi. Není to tak docela pravda, protože to je jen jeden typ, zato ale nejvážnější. Pokud se vás tato nemoc týká, pomohou vám drahé kameny, které tyto záchvaty eliminují.

Křišťál s vrostlicemi rutilu podporuje zdravý růst buněk. Aktivuje imunitní systém, srdeční činnost a kladně působí na plicní a ledvinové záněty. Je důležitým společníkem při prevenci a v oslabení organismu, kdy nám dodává potřebnou energii. Na duchovní úrovni v nás podporuje pravdomluvnost a přímočarost. Pomáhá nám překonávat pocity strachu a beznaděje.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Působí na ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále pomáhá při žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Posiluje naši fantazii a vůli dotáhnout všechny věci ke zdárnému konci. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Podporuje oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a působí na kožní nemoci. Kámen po meditaci vždy očistěte pod proudem vlažné vody a nabíjejte na přímém slunci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení