Trpíte bolestmi kloubů? Bolestí kloubů vás zbaví drahé kameny!

Bolesti kloubů patří k nejčastějším problémům, které dnes lidi trápí - bez ohledu na věk. Když prášky nestačí, běžíme k ortopedovi. Opotřebení kloubů dnes vůbec nemusí být otázkou věku. Trpí jím mnoho mladých pacientů kvůli životnímu stylu a námaze při sportu, nebo rovnou po sportovních úrazech. Přesto však musí "fungovat" dál. Pokud se vás to také týká, pak vám pomohou drahé kameny.

Duhový černý obsidián nás zavádí do našeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to kámen, který podporuje vůli a vytrvalost při naší snaze zbavit se škodlivých návyků. Pomáhá nám překonat pocit, že jsme na světe na všechno sami a dodává nám odvahu zvládnout i nemožné. Obsidián je výborný jako prevence proti virovým nákazám a dobře posiluje imunitní a nervový systém.

Černý opál je nejmocnějším kamenem ze všech opálů. Uvádí naše tělo do rovnováhy a harmonie a mírní naše deprese. Zdravotně pomáhá zejména při virových onemocněních a při léčení nádorových onemocnění. Při bolestech kloubů doporučujeme používat opálovou vodu. Tu získáte když do nádoby s vodou vložíte několik kamenů a necháte den působit. Kameny pak vyjmete a vodu můžete konzumovat. Pro zesílení účinku vezměte opál a masírujte jím postižená místa. Po meditaci nezapomeňte kámen vždy omýt pod tekoucí vodou a nabít ho na slunci.

Tygří oko je kámen, který napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů. Je užitečný při léčbě mentální nerovnováhy, jako je schizofrenie, paranoia a neovladatelné jednání. Jeho léčebný efekt spočívá v tom, že naše tělo dokáže probudit a prohřát. Doporučuje se pít jeho vodu každé ráno na lačný žaludek. Vodu připravíte přidáním kamenů do nádoby s vodou a necháte několik hodin působit. Kameny pak vytáhnete a vodu můžete vypít.