Máte strach ze tmy, z pavouků nebo z lidí? Bojovat s nimi můžete pomocí drahých kamenů

Bojíte se nastoupit do letadla nebo máte hrůzu z hadů? Strach je součástí našeho pudu sebezáchovy. Ale co když se nám vymkne z rukou a začne nás ovládat? Označení "fobie" pochází z řeckého slova "fobos" - strach. Za normálních okolností má strach v našem životě ochrannou funkci, varuje nás před nebezpečím. Člověk postižený fobií však trpí chorobným strachem z konkrétních věcí nebo situací. Tento strach narušuje člověku život a nelze ho překonat vlastními silami. Pokud mluvíme právě o vás, pak je nejvyšší čas pořídit si drahé kameny, které vám v boji s vaší fobií pomohou.

Prehnit je kamenem nepodmíněné lásky. Přináší klid a ochranu. Harmonizuje celé okolní prostředí svého nositele. Potlačuje noční můry, fobie a utkvělé obavy. Díky němu už se nebudete muset v noci budit hrůzou, že po vás lezou hadi, pavouci nebo jakákoliv další havěť! Je účinným pomocníkem i v sociálních fobiích. Pomůže proměnit váš domov doslova ve svatyni zdraví. Revitalizuje a obnovuje okolní prostředí. Přináší poznání, jak se dostat do souladu s přírodou a přírodními energiemi.

Citrín, je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pokud přijde jakákoliv ztráta či neúspěch, citrín nám pomáhá tyto nezdary překonat. Díky němu se stáváme odolnější a všechen nezdar chápeme spíše jako velké plus, které nás v životě posune dále. Z lékařského hlediska nám pomáhá při cukrovce, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem. Zmírňuje fobie. Pomáhá při depresi, nervozitě, únavě. Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření. Oživuje přenos elektrických impulsů.

Křemen působí pozitivně na vaše emoce. Je nejdokonalejším kamenem a lze ho použít při jakékoliv nemoci. Pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, pomáhá porozumět vlastní duchovní podstatě a povzbuzuje naději. Urychluje hojení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikajících nemocí jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.