Tolerance je jedna z nejdůležitějších vlastností. Jak se k ní ale dopracovat?

Co si pod tímto pojmem představit? Jde o ochotu, schopnost, případně možnost přijímat či snášet něco, co nám samo o sobě není příjemné nebo se s danou věcí nedokážeme ztotožnit. Ne nadarmo se ale říká, že podle sebe nemáme soudit ty druhé. Je to svatá pravda. Tolerance je o tom,  přijímat věci takové, jak k vám proudí. Věřte, že to svůj důvod má a vy ho dříve či později objevíte. Dopomohou vám k tomu drahé kameny, my vám poradíme jaké.

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě tolerance. Tygří oko vám pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

Růženín je kámen, který již svou růžovou barvou navozuje klid a harmonii v těle. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při učení tolerance. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme trpělivě naslouchat lidem. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběh a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem v léčbě kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí.