Tolerance je jedna z nejdůležitějších vlastností. Jak se k ní ale dopracovat?

Co si pod tímto pojmem představit? Jde o ochotu, schopnost, případně možnost přijímat či snášet něco, co nám samo o sobě není příjemné nebo se s danou věcí nedokážeme ztotožnit. Ne nadarmo se ale říká, že podle sebe nemáme soudit ty druhé. Je to svatá pravda. Tolerance je o tom,  přijímat věci takové, jak k vám proudí. Věřte, že to svůj důvod má a vy ho dříve či později objevíte. Dopomohou vám k tomu drahé kameny, my vám poradíme jaké.

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě tolerance. Tygří oko vám pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

Růženín je kámen, který již svou růžovou barvou navozuje klid a harmonii v těle. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při učení tolerance. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme trpělivě naslouchat lidem. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběh a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem v léčbě kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení