Srpnový úplněk bude pro tato tři znamení zvěrokruhu velmi nepředvídatelný

Úplněk v srpnu se na obloze objeví v pondělí 3. srpna 2020 a vstoupí do znamení Vodnáře, kdy vyvrcholí emocionální problémy v rámci našich skupin přátel a rodiny. Pokud jste náhodou jedním ze znamení zvěrokruhu, která jsou nejvíce zasažena srpnovým úplňkem 2020, pak je pravděpodobné, že tento vesmírný konflikt mezi Uranem a Měsícem, budete cítit velmi intenzivně! 

Ve znamení Lva

V tomto období dosahuje Lev své největší síly, kterou je třeba využít k nabítí kamenů. Pro Lvy je nejvhodnější křišťál a granát, který pomůže vyrovnat jejich slabé stránky, jako nepřijímání kritiky. Lidé, které se pohybují kolem Lvů budou potřebovat silnou energii z tyrkenitu, který pomůže zachovat klid a dodá trpělivost.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYRKENITU

Tip:
Splněná srpnová přání pomocí krásných kamenů

Ve znamení Vodnáře

Lidé ve znamení Vodnáře se nebudou v tomto období cítit dobře a to hlavně v rodinném kruhu. Je velmi dobré vyčistit atmosféru pomocí ametystu, který dodává klid a silně čistí negativní energie.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Čtěte také:
Nabíjení kamenů za úplňku

Ve znamení Štíra

Během srpnového úplňku budou všichni narození ve znamení Štíra cítit hluboce zakořeněného změny v partnerských vztazích. Velmi silně to zasáhne nejen Štíry samotné, ale také všechny lidi kolem nich. Proto je velmi dobré si udržet zdravý myšlenkový směr pomocí oranžového avanturínu, který pomáhá si uvědomit všechny souvislosti.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Autor článku: Svět Minerálů