Čeká nás novoluní ve znamení vášně, energie a lásky

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne 19. 8. 2020 ve znamení Lva, který přináší do našeho života vášeň, energii a lásku. 

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly novoluní ve váš prospěch.

Jak na změnu

Novoluní ve znamení Lva nás nutí přemýšlet nad svým životem a přeje velkým změnám. Ať už jde o nové zaměstnání či nový vztah. Na to budete potřebovat velkou dávku odhodlání, se kterou vám pomůže sodalit, který dodává odvahusebedůvěru a pomáhá uskutečnit naše sny a touhy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Nepřehlédněte:    
Nenechte si utéct silný Úplněk!

Jak na lásku

Pokud hledáte novou lásku toto období ve vás probouzí vášeň, kterou je potřeba využít. S růženínem nemůžete udělat chybu. Je to kámen lásky, krásy a životní energie. Navíc stimuluje naši sexualitu a smyslnost.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍN

Tip:    
Upevněte vztah zlepšením komunikace

Jak na konflikty

Může se také stát, že nově nabitá energie ve vás bude vzbuzovat touhu řešit konflikty a konfrontovat ostatní. Tyto pocity dokážete zmírnit za pomoci chalcedonu, který navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Jak zůstat pozitivní

Ať už na vás novoluní působí jakkoliv, je důležité cítit se v tomto náročném období v co největší pohodě. Doporučujeme proto chryzokol kámen klidu a vyrovnanosti, kterýpotlačuje negativní naladění a zvyšuje vaši osobní sílu.

chryzokol

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHRYZOKOLU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení