Čeká nás novoluní ve znamení vášně, energie a lásky

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne 19. 8. 2020 ve znamení Lva, který přináší do našeho života vášeň, energii a lásku. 

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly novoluní ve váš prospěch.

Jak na změnu

Novoluní ve znamení Lva nás nutí přemýšlet nad svým životem a přeje velkým změnám. Ať už jde o nové zaměstnání či nový vztah. Na to budete potřebovat velkou dávku odhodlání, se kterou vám pomůže sodalit, který dodává odvahusebedůvěru a pomáhá uskutečnit naše sny a touhy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Nepřehlédněte:    
Nenechte si utéct silný Úplněk!

Jak na lásku

Pokud hledáte novou lásku toto období ve vás probouzí vášeň, kterou je potřeba využít. S růženínem nemůžete udělat chybu. Je to kámen lásky, krásy a životní energie. Navíc stimuluje naši sexualitu a smyslnost.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍN

Tip:    
Upevněte vztah zlepšením komunikace

Jak na konflikty

Může se také stát, že nově nabitá energie ve vás bude vzbuzovat touhu řešit konflikty a konfrontovat ostatní. Tyto pocity dokážete zmírnit za pomoci chalcedonu, který navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Jak zůstat pozitivní

Ať už na vás novoluní působí jakkoliv, je důležité cítit se v tomto náročném období v co největší pohodě. Doporučujeme proto chryzokol kámen klidu a vyrovnanosti, kterýpotlačuje negativní naladění a zvyšuje vaši osobní sílu.

chryzokol

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHRYZOKOLU

Autor článku: Svět Minerálů