Co přinese Úplněk v Rybách?


Zdroj obrázku: Pexels.com


V sobotu 14. září, nastane úplněk Měsíce. Pozice Měsíce bude v postavení Ryb a právě toto spojení nás donutí ostřeji sledovat naše přátelství, rodinu, pracovní kolektiv a intimní vztahy.

Budeme se muset připravit na protikladné síly jako je domov versus práce či partner versus společnost. Zároveň bude během těchto vnějších tlaků docházet ke konfliktům a krizím, které budou velmi vyčerpávat naši energii!


Jak si udržet emoční sílu a zdravou intuici?

Během dvou následujícíh týdnů budeme potřebovat udržet emoce v klidném a rozumném stavu, abychom snadněji dosáhli nestranného a vyváženého pohledu na aktuální komplikované situace. Tento vnitřní boj nám pomůže překonat silný onyx. Tento úžasný kámen nám dodá energii bojovat s citovým vypětím a posiluje intuici a usnadňuje přístup do našeho podvědomí.


Onyx hematit naramek

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Jak rozpoznat nesprávné signály, které nás přivádí v klam a podezření?

K udržení zdravé intuice neodmyslitelně patří sodalit, který připravuje mysl na přijetí intuitivního poznání a otvírá bránu vnímavosti. Využijte jeho sílu k udržení hladiny nejistoty a zmatků. 

Sodalit magnezit náramek

Tento náramek, vázaný stylem macrame, je posilněn magnezitem, který významně pomáhá při nepodmíněné lásce a v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické. Objednejte si tento stylový náramek již dnes!
Náramek pro vás ručně navázala naše kolegyně Adélka. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU


Věděli jste, že Měsíc za Úplňku vidí do vaší duše?


Jak je to možné? Možná proto, že je tvořen ze stejného materiálu jako Země, ale současně má úžasnou schopnost odrážet sluneční světlo, a to přímo do vašeho nitra.

Vy však můžete svou duši sebejistě Měsíci otevřít například meditací, která se v tomto dni doporučuje nejvíce. Posaďte se, vemte si do dlaní námi pečlivě vybrané minerály ze šikovného balíčku Rovnováhy, a zavřete oči.
V rukou pomalu převalujte kameny turmarínu, křišťálu, amazonitu, achátu, soladitu, fluoritu a vnímejte jak vás krásné spojení energií uvolňuje a vaše mysl se vypíná. Vaše ruce jsou zaměstnané a mozek nemá potřebu odbíhat do jiných myšlenek a vnímá příjemné povrchy a tvary kamenů!


Balíček rovnováha

Nemusíte projít speciálním kurzem meditace, abyste dokázali na chvíli vypnout. Vyzkoušejte náš způsob jednoduché domácí meditace, kterou zládne každý!
 

PROHLÉDNOUT KOMBINACE BALÍČKŮ


Úplněk Měsíce je krásný okamžit, proto se nezapomeňte podívat na Měsic přes pravé rameno. Říká se, že to přináší štěstí a toho není nikdy dost.

 

Autor článku: Svět Minerálů