Úplněk v září přinese rovnováhu do našeho života


Ve středu 2. září 2020, nastane úplněk Měsíce. Pozice Měsíce bude v postavení Ryb a právě toto spojení nás donutí ostřeji sledovat naše přátelství, rodinu, pracovní kolektiv a intimní vztahy. Budeme se muset připravit na protikladné síly jako je domov versus práce či partner versus společnost. Zároveň bude během těchto vnějších tlaků docházet ke konfliktům a krizím, a proto je velmi vhodné udržet si vnitřní balanc a klid.

Emoční síla

Během dvou následujících týdnů budeme potřebovat udržet emoce v klidném a rozumném stavu, abychom snadněji dosáhli nestranného a vyváženého pohledu na aktuální komplikované situace. Tento vnitřní boj nám pomůže překonat silný onyx. Tento úžasný kámen nám dodá energii bojovat s citovým vypětím a posiluje intuici a usnadňuje přístup do našeho podvědomí.


 PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Čtěte také:    
Jak nabít náramky a kameny za svitu Úplňku?

Zdravá intuice

K udržení zdravé intuice neodmyslitelně patří sodalit, který připravuje mysl na přijetí intuitivního poznání a otvírá bránu vnímavosti. Využijte jeho sílu k udržení hladiny nejistoty a zmatků. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Tip:    
Jak působí Úplněk na Vaše znamení zvěrokruhu?

Nahlédnutí do Vaší duše

Otevřete svou duši například meditací, která se v těchto dnech doporučuje nejvíce. Posaďte se, vemte si do dlaní námi pečlivě vybrané minerály ze šikovného balíčku Rovnováhy, zavřete oči a pomalu je převalujte v rukou. Vnímejte krásné spojení energií, kdy se vaše duše otvírá a mysl vypíná. Před i po meditaci doporučujeme pít bio čaj z bylinek pro vnitřní rovnováhu, doplněný o harmonizující vodu pro dokonalou vnitřní čistotu.

PROHLÉDNOUT KOMBINACE BALÍČKŮ


Úplňky Měsíce je krásný okamžik, proto se nezapomeňte podívat na Měsic přes pravé rameno. Říká se, že to přináší štěstí a toho není nikdy dost.

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení