Úplněk v září přinese rovnováhu do našeho života


Ve středu 2. září 2020, nastane úplněk Měsíce. Pozice Měsíce bude v postavení Ryb a právě toto spojení nás donutí ostřeji sledovat naše přátelství, rodinu, pracovní kolektiv a intimní vztahy. Budeme se muset připravit na protikladné síly jako je domov versus práce či partner versus společnost. Zároveň bude během těchto vnějších tlaků docházet ke konfliktům a krizím, a proto je velmi vhodné udržet si vnitřní balanc a klid.

Emoční síla

Během dvou následujících týdnů budeme potřebovat udržet emoce v klidném a rozumném stavu, abychom snadněji dosáhli nestranného a vyváženého pohledu na aktuální komplikované situace. Tento vnitřní boj nám pomůže překonat silný onyx. Tento úžasný kámen nám dodá energii bojovat s citovým vypětím a posiluje intuici a usnadňuje přístup do našeho podvědomí.


 PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Čtěte také:    
Jak nabít náramky a kameny za svitu Úplňku?

Zdravá intuice

K udržení zdravé intuice neodmyslitelně patří sodalit, který připravuje mysl na přijetí intuitivního poznání a otvírá bránu vnímavosti. Využijte jeho sílu k udržení hladiny nejistoty a zmatků. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Tip:    
Jak působí Úplněk na Vaše znamení zvěrokruhu?

Nahlédnutí do Vaší duše

Otevřete svou duši například meditací, která se v těchto dnech doporučuje nejvíce. Posaďte se, vemte si do dlaní námi pečlivě vybrané minerály ze šikovného balíčku Rovnováhy, zavřete oči a pomalu je převalujte v rukou. Vnímejte krásné spojení energií, kdy se vaše duše otvírá a mysl vypíná. Před i po meditaci doporučujeme pít bio čaj z bylinek pro vnitřní rovnováhu, doplněný o harmonizující vodu pro dokonalou vnitřní čistotu.

PROHLÉDNOUT KOMBINACE BALÍČKŮ


Úplňky Měsíce je krásný okamžik, proto se nezapomeňte podívat na Měsic přes pravé rameno. Říká se, že to přináší štěstí a toho není nikdy dost.

Autor článku: Svět Minerálů