Slavíme 30 let svobody! Pojistěte si svobodný život pomocí mineralů

freedom pixabay.com
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Listopad 1989, datum zapsané do historie jako jeden velký symbol naší země.

Výročí 30 let od listopadu 1989 si po celé zemi připomene milióny lidí. Připomenutí Sametové revoluce bude probíhat ve všech městech, ohlížející se za událostmi revolučního roku 1989. Ať už se plánujete účastnit akce Letná pro demokracii, Festival svobody a nebo navštivit centrum Vašeho města, nezapomeňte dát všem najeho svou vděčnost za 30 let svobody a zároveň demokracii bránit a rozvíjet.

Připravili jsme pro Vás limitovanou edici náramků, kterými si pojistíte svobodu na dalších 30 let! Ukažte své přesvědčení českým symbolem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ TRIKOLÓRA


Náramek Trikolóra - klasický elastický provázek

náramek trikolora 6mm

Spojení magnezitu, karneolu a sodalitu celkově zvýšíte oddanost a schopnost naslouchat. Červený karneol Vás ochrání před závistí, vztekem a pomocí modrého sodalitu dokonale spojíte logiku s Vaší zdravou intuicí.

 

Náramek Trikolóra - simple


trikolora 6

Připravili jsme pro Vás také elegantní variantu na velmi pevné šňůrce, která zajistí mír a ochranu dětí díky energii z minerálu lapis lazuli . Pro bílou barvu jsme zvolili magnezit, který zvyšuje oddanost a schopnost naslouchat. Červená část Vás ochraní před vztekem a utiší zlost díky ochranné síle karneolu.

 

Náramek Trikolóra - simple klasic

náramek trikolora jednoduchý

Jako třetí variantu jsme zvolili jednoduše, zato velmi vkusně. Ručně vázaný náramek o třech kuličkách bílého magnezitu, karneolu a lapisu lazuli, který svou krásnou jednoduchostí podpoří všechny Vaše náramky ochrannou silou.

 

Náramek Trikolóra - masivní

trikolora s lávou

Poslední variantou je spojení magnezitu, karneolu, lapisu lazuli a lávy. Tato varianta je doplněna o lávu, která je velmi silným ochranným kamenem a pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky. Náramek je vyroben z větších kuliček o velikostech 6mm a 8mm, a je tak vhodný i pro větší mužské zápěstí.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ TRIKOLÓRA
 
Autor článku: Svět Minerálů