Poslední úplněk v roce 2021 bude plný emocí a přecitlivělosti!

uplnek prosinec

Kdy je úplněk v prosinci 2021

Poslední úplněk v roce 2021 se na obloze objeví adventní neděli 19. prosince 2021 a bude hodně emotivní až náladový. V tomto období posledního úplňku ve znamení Blíženců se otevírají témata rodiny, rodinných kořenů a tradic. Prosincový úplněk v roce 2021 může být zádumčivý a zamyšlený nebo naopak citlivý s touhou po intimní blízkosti. V tomto období můžete být emocionálně citlivější, vztahovační a náladoví. 

Jak tedy vytvořit domácí pohodu, která bude narušena zářivou energií narušena?

Vyrovnat napjaté vztahy

Velmi vhodný je selenit, který navozuje hluboký klid a mír. Ve tvaru koule vám pomůže proniknout do jádra věci a bude vyzažovat energii rovnoměrně do všech úhlů.

selenit kámen

KOUPIT SELENIT ZDE

Meditace

Vztahy budou napjaté a vy zjistíte, že bude lepší místo argumentace věnovat čas svému tělu. Úplňek je úžasný pro hluboké meditace, během kterých využijete všechny vaše kameny. Posaďte se k oknu a kolem sebe položte kameny. Postupně berte jeden po druhém do dlaně a přejíždějte prsty po jeho okrajích. Pro silnou meditaci a terapii mysli, je velmi vhodný také ametyst s nábrusem, který Vám pomůže uklidnit rozlítané myšlenky.

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Úplněk ve znamení Blíženců

O tomto úplňku se říká, že je odrazem lednového úplňku s heslem: Jak rok začal, tak i skončí. Věřím, že si všichni z nás přejí, aby se situace, která postihla rok 2020 skutečně uklidnila a rok 2022 začal zdravě a svobodně. Není vhodnější doby na přání než čas Úpňku. Přejte si nová přání do nového roku a přejte si je silně a upřímně. Jistě se splní! Vemte si svůj oblíbený kámen do ruky a vyslovte přání směrem k úplňku.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KAMENŮ

Jak na emoce

Jedná se o měsíc plný emocí a přecitlivělosti. Snažte se nepodléhat depresivním náladám a hrdě se vrhněte do roku 2022. Avanturín oranžový je výborný pomocník, který přináší vnitřní klid a zahání negativní myšlenky.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Ženské orgány

Tento měsíc se chraňte před onemocněním žaludku či sliznice, dále si také dejte pozor na prsa, dělohu a vaječníky. Připravte si harmonizující vodu z růženínu a popíjejte ji po celé úplňkové období. Růženín je kámen, který podporuje ženskost a blahodárně působí na všechny ženské orgány, kterým dodává sílu a balancuje jejich funkci v těle.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

Související články, které by Vás také mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení