Poslední úplněk v roce 2021 bude plný emocí a přecitlivělosti!

uplnek prosinec

Kdy je úplněk v prosinci 2021

Poslední úplněk v roce 2021 se na obloze objeví adventní neděli 19. prosince 2021 a bude hodně emotivní až náladový. V tomto období posledního úplňku ve znamení Blíženců se otevírají témata rodiny, rodinných kořenů a tradic. Prosincový úplněk v roce 2021 může být zádumčivý a zamyšlený nebo naopak citlivý s touhou po intimní blízkosti. V tomto období můžete být emocionálně citlivější, vztahovační a náladoví. 

Jak tedy vytvořit domácí pohodu, která bude narušena zářivou energií narušena?

Vyrovnat napjaté vztahy

Velmi vhodný je selenit, který navozuje hluboký klid a mír. Ve tvaru koule vám pomůže proniknout do jádra věci a bude vyzažovat energii rovnoměrně do všech úhlů.

selenit kámen

KOUPIT SELENIT ZDE

Meditace

Vztahy budou napjaté a vy zjistíte, že bude lepší místo argumentace věnovat čas svému tělu. Úplňek je úžasný pro hluboké meditace, během kterých využijete všechny vaše kameny. Posaďte se k oknu a kolem sebe položte kameny. Postupně berte jeden po druhém do dlaně a přejíždějte prsty po jeho okrajích. Pro silnou meditaci a terapii mysli, je velmi vhodný také ametyst s nábrusem, který Vám pomůže uklidnit rozlítané myšlenky.

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Úplněk ve znamení Blíženců

O tomto úplňku se říká, že je odrazem lednového úplňku s heslem: Jak rok začal, tak i skončí. Věřím, že si všichni z nás přejí, aby se situace, která postihla rok 2020 skutečně uklidnila a rok 2022 začal zdravě a svobodně. Není vhodnější doby na přání než čas Úpňku. Přejte si nová přání do nového roku a přejte si je silně a upřímně. Jistě se splní! Vemte si svůj oblíbený kámen do ruky a vyslovte přání směrem k úplňku.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KAMENŮ

Jak na emoce

Jedná se o měsíc plný emocí a přecitlivělosti. Snažte se nepodléhat depresivním náladám a hrdě se vrhněte do roku 2022. Avanturín oranžový je výborný pomocník, který přináší vnitřní klid a zahání negativní myšlenky.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Ženské orgány

Tento měsíc se chraňte před onemocněním žaludku či sliznice, dále si také dejte pozor na prsa, dělohu a vaječníky. Připravte si harmonizující vodu z růženínu a popíjejte ji po celé úplňkové období. Růženín je kámen, který podporuje ženskost a blahodárně působí na všechny ženské orgány, kterým dodává sílu a balancuje jejich funkci v těle.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

Související články, které by Vás také mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva