Hledáte dárky na poslední chvíli? Máme pro vás řešení! Dárek do MINUTY!Za pár dní zde máme dlouho očekávaný Štědrý den a Vánoce! Nestihli jste objednat dárky? My to vyřešili za Vás!

Vánoční dárek do minuty

Vybírejte z nabídky krásných dárkových poukazů na nákup zboží v našem obchodě, který Vám odešleme obratem do Vaší e-mailové schránky!
I dárky na poslední chvíli umí potěšit a my Vám zaručujeme, že poukazem na nákup minerálů a krystalů, uděláte všem radost.

Dárkový poukaz 300 Kč

KOUPIT POUKAZ ZDE

Poštovné zdarma

V případě nákupu dárkového poukazu do e-mailu, zvolte prosím způsob dopravy "osobní odběr", poštovné neplaťte.

Dárkový poukaz 500 Kč


KOUPIT POUKAZ ZDE

Zvolte si slevodý kód podle Vašeho přání

Vygenerujte si svůj slevový kód ve vánočním tvaru přesně podle Vašeho přání. V případě, že nebude kód již obsazen, moc rádi Vám vyjdeme vstříc. Kódy jsou uložené bez mezer v maximálním počtu 16 znaků, proto Váš kód může znít například takto: #proevuodjeziska #krasnevanoce #promaminku #milujite

Dárkový poukaz 1000 Kč

KOUPIT POUKAZ ZDE

 

Ihned odesíláme 

V případě, že zvolíte doručení e-mailem, tak neváháme a ihned po uhrazení odesíláme jak poštou, tak do e-mailu dle Vašeho přání. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců.


Dárkový poukaz 2000 Kč

KOUPIT POUKAZ ZDE

Pravidelná dávka energie! Každý měsíc přijde do schránky balíček zaměřený na konkrétní účel např. posílení sebevědomí, imunity, štěstí, vztahu aj. Vždy to bude překvapení na které se budete těšit! Balíčky budou speciálně připravené podle Vašeho přání. Podarujte své blízké originálně a stylově!

My Vás v tom nenecháme, a proto nás můžete navštívit v prodejně i ve středu 22. prosince a nakoupit dárky předposlední den před Vánocemi. Od 23. prosince do 2. ledna je prodejna zavřená.
Budeme se na Vás moc těšit a pomůžeme s výběrem nejkrásnějšího dárku.
Najdete nás v Ústí nad Labem, Přažská 62, odkaz na google maps zde

Potřebujete poradit? Napište nám!

Dobíjíme Vám životní energii každý den

Tým Světa Minerálů
Adéla, Blanka, Michaela, Tereza a Lucie