Poslední úplněk roku je tady. Myslete na sebe a skoncujte se zlozvyky

Blíží se konec roku, všechno necháme za sebou a máme šanci začít nový rok s čistým štítem. Před sebou máme poslední letošní úplněk. Chvíle, která je pro mnohé z nás důležitá a pro některé náročná.

Poslední letošní úplněk nastane ve čtvrtek 8. prosince, a to přesně v 5 hodin a 7 minut. Je ve znamení Blíženců, co od něj můžeme čekat? Probudí v nás zvídavost, zaměřit bychom se měli na vztahy. 

Zahoďte cigarety!

Vliv má každý úplněk i na naše zdraví, prosincový konkrétně na ruce, paže, ramena, plíce a průdušky. Ostatně pokud věříte v sílu krystalů, vyberte si podle toho, jaká zdravotní komplikace vás trápí. Kameny mohou být velmi prospěšné. Pokud se chystáte skoncovat se zlozvykem, chcete přestat kouřit, je prosincový úplněk nejlepším momentem.

KOUPIT MINERÁLY KTERÉ POMOHOU SE ZLOZVYKY 

Které minerály pomáhají s zlozvyky?

Jací jsou Blíženci

Poslední úplněk roku je ve znamení Blíženců. Při výběru minerálu, který vás nejen obdobím úplňku provede, je dobré se držet svého znamení. Takto vybrané kameny totiž svého nositele spojují s vesmírem, aby bylo možné dosáhnout rovnováhy. Ta posiluje spojení a umožňuje vyčistit si tělo a mysl.

Blíženec má, stejně jako každý z nás, své dobré a špatné vlastnosti. Umí být horlivý a miluje vzrušující život, je zábavný a rád se dozvídá nové informace a také se o ně s oblibou podělí s ostatními. Je však ve svém životě často neklidný, rozpolcený a konfliktní. Občas také nedůvěřuje svému úsudku.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE 

Které minerály se hodí pro Blížence

Konec roku a období úplňku je ideálním časem pro zhodnocení uplynulých dvanácti měsíců, bilancování, zamyšlení, co se povedlo, co ne, co by mohlo být v roce novém jinak. Tak si odpovězte na otázky, které mohou posunout váš život dál…

Co je pro mě právě teď v životě důležité?

Každý z nás zažívá lepší a horší momenty, některé nás posílí, některé nám dají pořádně zabrat. Každá těžkost by nám však měla připomenout, co je pro nás opravdu důležité. Tak si dejte předsevzetí tentokrát o něco dřív, a právě na to zásadní se zaměřte. A vytrvejte i v roce příštím!

Jste sám pro sebe dostatečně důležitý nebo je vše přednější než vy?

Život není vždycky bezstarostný, řešíme studium, zaměstnání, rodinu, starost o blízké a na sebe prostě skoro nikdy nemáme čas a může se stát, že nám dojdou síly. Nevěříme si, pochybujeme o sobě. Kde se ale rozdává pořádná dávka sebevědomí?

Přitom když získáte zpět důvěru v sebe, můžete dosáhnout velkých věcí! Protože když vaše sakrální čakra pracuje pro ve váš prospěch, můžete řídit svět! Tak zapracujte na svém sebevědomí s pomocí minerálů. Ideální je pro to opál, rodonit, turmalín, chryzokol, ale také tyrkys, malachitbýčí oko či chalcedon.

Co je potřeba změnit abyste se pohnuli vpřed?

Nové začátky jsou skvělé. Máte před sebou čistý stůl a jedinečnou šanci vyvarovat se chyb, které jste udělali. Ale také nejsou vždycky jednoduché! Když je ale podpoříte správnou energií a vibrací minerálů, můžete si cestu usnadnit. Minerály vhodné pro vše nové jsou například topaz, granát, citrín, achát, bronzit, chryzopras, olivín či opál.

Na co zbytečně plýtváte svou energií?

Stalo se vám už někdy, že jste se pro něco tak strašně nadchli, ale výsledek neodpovídal vašim očekáváním? I to se v životě sem tam přihodí. Není ale třeba nechat se tím otrávit, stačí jen neplýtvat energií nad rámec nutného. Jinak se vám může stát, že energie dojde a dočerpat ji, to potom může být velký problém. Pokud se cítíte být vyčerpaní a bez šťávy, načerpejte ji skrze minerály.

Co si potřebujete vyřešit, abyste vstoupili do roku 2023 s čistým štítem?

Přiznejte se, jaký máte zlozvyk? Ne… Neříkejte, že žádný, každý přece nějaký má! A nechcete se jich pro tentokrát opravdu zbavit? Úplněk je pro to dobrým momentem. I s neřestmi vám mohou pomoci minerály. Dobrý je na to třeba turmalín, achát, onyx nebo hematit.

  • Související články

Kalendář úplňků pro rok 2023

Jak nabít minerály a kameny za úplňku?

Málo nebo víc? Kolik krystalů mít u sebe tak, aby správně fungovaly?

Spolehněte se na kyvadlo, při výběru dejte na intuici

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva