Náramky z minerálů vytvořené dle Vašeho přání. Sestavte si svůj jedinečný náramek

náramek na zakázku

Nenašli jste náramek dle svých představ? Máte zájem o svůj originální náramek?
Sestavte si ho!

Svět Minerálů nabízí výrobu náramků, přívěsků či náhrdelníků na zakázku. Sdílejte s námi Vaše přání a my jej obratem splníme. Vytvořte originální dárek ..

Kontaktujte nás:

Vybírat můžete podle toho, které minerály Vás oslovily, nebo podle toho, jakou oblast chcete posílit. Pro zjednodušení můžete vybírat z nabídky typ náramku a dále upřesnit vaši představu, které máme v přehledné nabídce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ NA ZAKÁZKU

Z variant vyberte rozměr (dámský 17 cm, pánský 23 cm, dětský 13,5 cm), poté velikost kuliček a do poznámky v košíku pak uveďte o jaké minerály máte zájem.
Vybírat můžete podle konkrétních kamenů, intuice, účelu, čaker, znamení, nemoci nebo životního čísla. Nezapomeňte uvést jak si představujete, že se kuličky budou řadit (zleva doprava).

Jaké varianty šperků z minerálů nabízíme?

Náramek na zakázku klasický na gumičce
- nejprodávanější styl náramku, který jste si velmi oblíbili.

náramek minerál achát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ

 

Náramek na zakázku tube - velmi originální a elegantní varianta, která ozdobí každou ruku

náramek tube

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ TUBE

Náramek na zakázku shamballa - aktuálně velmi oblíbený styl náramků vázaný stylem shamballa a zakončený vázací technickou macrame, který pro Vás ručně váže naše kolegyně Adéla.


náramek minerál shamballa

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ SHAMBALLA

Náramek na zakázku bound - svou jednoduchostí a krásným ručně vázaným stylem okouzlí každého. Pro vázané náramky používáme kvalitní vázací materiál, který zajistí velmi přijemné nošení.


náramek minerál bound
PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ BOUND

Přívěsek na zakázku - přívěšek je vhodný jako stylový doplněk na kabelku, pro Vašeho psa, nebo jako ochranný amulet do auta.

přívěšek minerál pro psy

 

Spokojený pes = spokojený páníček. Dosáhněte spokojenosti pomocí přívěsku rovnováhy, který podporuje výcvik a mírní agresivitu psa.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ PRO ZVÍŘATA


Autor článku: Svět Minerálů