Jak vybrat minerál pro někoho jiného a neudělat chybu?

 

Koupit někomu dárek, udělat mu radost, a navíc mu prospět. Nezní to jako ideál? Není nic jednoduššího, stačí pořídit překvapení z minerálů a nechat obdarovaného čerpat z jejich neuvěřitelné síly. Jak ale vybrat kámen pro někoho jiného, než sám pro sebe?

Minerál je vždy originálním dárkem!

Výhody má obdarování minerálem rovnou dvě. Vy si ušetříte síly, které byste jinak vyčerpali vymýšlením a sháněním překvapení, navíc darovat budete něco opravdu od srdce. Už jen proto, že než správný kámen vyberte, budete se muset nad osobou obdarovaného pečlivě zamyslet. Protože každý minerál má jinou moc, jiné účinky a umí jiná kouzla. A navíc je každý kus originál.

 

Jednodušší to je v případě, že obdarováváte osobu natolik blízkou, že o ní víte i intimní informace. Třeba když máte blízkou kamarádku nebo příbuznou, která řeší ženské problémy. Ženy toužící po potomkovi ocení tygří oko. Třeba tromlovaný kámen z tygřího oka přináší svému majiteli ochranu proti nepřátelským myšlenkám a kletbám, ale zároveň působí příznivě mimo jiné na rozmnožovací orgány.

Čerstvé mamince naopak prospějete červeným jaspisem. Ten totiž přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné a tak se pro ženy po porodu hodí. Zmírňuje také poporodní bolesti.

MINERÁLY PRO ŽENY KOUPÍTE ZDE

Které kameny pozitivně působí na plodnost a mateřství?

Ochraňujte šperkem

Pokud nakupujete pro maminku, manželku, sestru, kamarádku nebo kteroukoli jinou ženu z okolí, nic nezkazíte šperkem. Přihlédnout můžete k tomu, zda potřebuje dodat energii, zbavit se zdravotních obtíží nebo dosáhnout harmonie. Jen pro příklad – od bolesti hlavy uleví například  křišťál, magnezit, nebo malachit.

Na cukrovku působí pozitivně citrín. Spánek, klid a odvahu přivodí ametyst, na srdce zapůsobí smaragd i labradorit. A pozor, minerál, který je součástí šperku, může potěšit a ozdobit i muže!

ŠPERKY KOUPIT ZDE

Darujte sadu!

Vyřešit dárek lze také sadou minerálů. I v tomto případě můžete volit podle toho, co chcete obdarovanému dopřát. Například kouzelný box imunita obsahuje kameny a krystaly, které zvyšují funkci imunitního systému a pomáhají vytvořit štít proti škodlivinám v okolí. Je v něm celkem pět pečlivě vybraných velkých kamenů, drúz, surových kamenů nebo dekorací, které přinesou životní a silné energie.

Kouzelný box lásky a romance je, jak název napovídá, určen pro nalezení lásky a rozkoše ve všech podobách. Box zklidnění obsahuje takové minerály, které pomohou zbavit se pocitů těžkosti a shonu.

SADY MINERÁLŮ KOUPÍTE ZDE

Minerál do ruky

Obdarovat můžete blízké také praktickým minerálem do ruky. Jde o tromly nebo placičky, které může mít neustále u sebe a nechat tak na sebe nonstop působit příznivé účinky. Třeba tromlovaný křišťál v podobě Andělské aury pomůže vyčistit okolí od negativních energií a navozuje harmonii. Troml z tyrkenitu  posiluje sebevědomí, pomáhá se zlozvyky a očišťuje duši.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY

 Podle čeho můžete nakupovat minerály

Využijte naše nové filtry a najděte co potřebujete 

Nově jsme přidali možnosti filtrů, abyste lépe našli přesně co hledáte. Doporučujeme v sekci VŠECHNY PRODUKTY rozbalit filtr, kde můžete zaškrtnout témata či kombinace, které vás osloví. Volit můžete podle cíle co má minerál splňovat a s čím pomoci. Filtrovat lze i podle znamení, případně tvaru pokud máte své preference. Navolit si můžete i velikost kuliček či pokud chcete posílit některou z oblastí zdraví. Věříme, že ve filtrech naleznete vše, co potřebujete. Pokud vám bude některý záměr chybět, budeme rádi, když nás budete informovat (email je info@svetmineralu.cz, nebo využijte modrou chatovací ikonku vpravo dole) a uděláme vše proto, abychom filtry i nadále rozšiřovali.

filtr-navod

  • Související články

Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!

Mužem srdcem i duší! Velký průvodce pánskými náramky z minerálů

Nádherné sety z minerálů, se kterými zazáříte!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů