Konec frustracím, zaplňme trhliny v mysli energií drahých kamenů

Nejnovější iPhone, kabelka od známého návrháře, neodbytná touha komplet vybavit bytu nebo jen odepření si běžných potěšení, jako je jedení čokolády, pití alkoholu nebo snaha stát se veganem. Frustrací je mnoho druhů. Citové, tělesné, psychické. Všechny mají společné to, že v nás vyvolávají zklamání a depresi, že něco nemáme a s tím i touhu to mít.

Kameny jako je křišťál, červený jaspis nebo černý opál nám mohou pomoci překonat naše frustrace.

Červený jaspis v této situaci pomáhá velmi účinně. Jeho moc zde působí na základní, neboli kořenovou čakru, v níž se skrývá centrum po uspokojení základních lidských potřeb. Červený jaspis svou energií navyšuje frekvenci čakry a tím uklidňuje i pocity nedostatků. Navíc čistí a stabilizuje auru a posiluje hranice osobnosti.

Křišťál zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu. Pomůže vám zaměřit se na vaše cíle a díky tomu na frustrace zapomenete. Vaše vyšší já převezme kontrolu i těch nejzákladnějších pudů a potřeb a připomene vám, které důležité jsou a které ne. Pomůže vám dosáhnout vnitřního klidu

Černý opál je kamenem mystickým a mezi šamany a druidy velmi uznávaným pro své schopnosti hrát si s lidskou myslí. Při použití na sobě samé je důležité, do něj veřknout vaše přání. Opál pak toto přání uchová a pomáhá vám jej udržet na paměti, právě tehdy, když se vyrojí hlásky zkoušející vaší vůli. Přání se musí do kamene opětovně, zaklít po každém čištění.