Horoskop pro 1. říjnový týden (2.10. - 8.10.)Co přinese tento týden jednotlivým znamením? Tento týden bude nabitý energií a překvapeními, které mohou ovlivnit různé aspekty vašeho života. Každé astrologické znamení bude mít své vlastní výzvy a příležitosti, které vzejdou z pohybu planet a kosmických událostí. Zajímá vás, co hvězdy mají pro vás připraveno? Čtěte dál...

NABÍDKA MINERÁLŮ PODLE ZNAMENÍ

BERAN

V tomto týdnu zjistíte, že vaše přirozené vůdčí schopnosti jasně září. Využijte tuto příležitost a převezměte kontrolu nad projektem nebo situací. Vaše sebevědomí a asertivita budou vaší největší předností. Chcete-li zvýšit svou energii, zvažte nošení kousku karneolu. Tento krystal může zvýšit vaši motivaci a odvahu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK

Tento týden může přinést nějaké nečekané změny. Zůstaňte flexibilní a přizpůsobte se novým okolnostem. Uklidňující vliv krajkového achátu vám může pomoci efektivně komunikovat a udržet nervy na uzdě. Noste tento krystal s sebou jako podporu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI

Blíženci, tento týden je o hledání rovnováhy ve vašem životě. Věnujte pozornost jak svému pracovnímu, tak osobnímu životu, abyste zajistili harmonii. Uklidňující energie růženínu vám může pomoci upevnit láskyplné vztahy, může také pomoci při vašem duchovním růstu a rozhodování.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK 

Raku, tento týden zažiješ výbuch kreativity. Přijměte tuto energii a využijte ji k prosazování svých uměleckých zájmů. Sodalit může zlepšit vaši intuici a pomoci vám proniknout do vašeho tvůrčího toku.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV 

Tento týden se zaměř na péči o sebe, lve. Udělejte si čas na rozmazlování a dobití energie. Noste kousek citrínu pro posílení sebevědomí a vitality. Tento krystal vám může pomoci zářit ještě jasněji.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

PANNA 

Tento týden je skvělý čas na uspořádání života a stanovení nových cílů pro všechny v tomto znamení. Ametyst vám může pomoci ve vašem rozhodovacím procesu, ale také vám může pomoci zůstat při zemi a soustředit se. Použijte tento krystal k vedení vaší cesty.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY 

Všichni ve znamení Vah by si měli v tomto týdnu najít příležitosti pro změnu v osobním životě. Přijměte změnu a nechte odejít to, co vám již neslouží. Onyx vám může pomoci uvolnit negativitu a také může během tohoto procesu chránit vaši energii.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR 

Tento týden byste měli věnovat hodně pozornosti vztahům. Zaměřte se na udržování vztahů s ostatními. Růženín vám může pomoci podpořit lásku a harmonii, může také zlepšit vaši intuici v sociálních situacích.


NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC  

V následujícím týdnu vás může čekat kariérní postup. Zůstaňte soustředění a odhodlaní. Uzemňující energie Onyxu vám může pomoci zůstat v klidu, zatímco citrín může zvýšit váš úspěch a hojnost.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH 

Pro Kozorohy je v tomto týdnu ideálním časem na rozšíření si obzorů. Hledejte nová dobrodružství a příležitosti k růstu. Noste kousek avanturín nebo sodalit, abyste na své cestě zvýšili své štěstí a moudrost.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ 

Pro Vodnáře je tento týden o sebereflexi a vnitřním klidu. Udělejte si čas na meditaci a introspekci. Uklidňující energie růženínu vám může pomoci ve spojení se svým nitrem a nalezení klidu.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY 

Všichni ve znamení Ryb by se měli tento týden zaměřit na své humanitární úsilí a zapojení komunity. Ametyst může zlepšit vaši intuici v těchto oblastech, zatímco akvamarín vám může pomoci efektivně komunikovat své nápady.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

Přečtěte si také:
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
.