Horoskop pro 1. týden v listopadu (30.10. - 5.11.)

Nový týden znamená nové výzvy a příležitosti pro každé znamení. Samozřejmě s podporou kamenů. Který kámen bude pro tento týden nejvíce nápomocný právě pro vás? Čtěte dál....

NABÍDKA MINERÁLŮ PODLE ZNAMENÍ

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Tento týden jsou v popředí vaše přirozené vůdčí schopnosti. Jste připraveni čelit novým výzvám a přijímat příležitosti s nadšením. Pulzující energie karneolu je pro vás dokonalým společníkem. Pomůže vám zvýšit vaši sebedůvěru, podnítí motivaci a udrží energetickou hladinu na vysoké úrovni.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Udělejte si chvilku na péči o sebe a oceňte krásu kolem sebe. Vaše přirozené spojení s přírodou je posíleno a je to skvělý čas budovat sebelásku a  harmonické vztahy. Jemná energie růženínu může být vaším oblíbeným krystalem, který vám pomůže najít a vyjádřit lásku ve všech jejích podobách.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Komunikace je tento týden vaší silnou stránkou. Vaše schopnost jasně vyjadřovat myšlenky je na místě. Chcete-li vaše komunikační schopnosti posunout ještě o level výš, noste sodalit. Tento uklidňující kámen podporuje sebevyjádření, snižuje nedorozumění a podporuje mírový dialog.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Můžete se tento týden potýkat se silnými emocemi. Nenechte se ale svými pocity přemoci! Měsíční kámen vám pomůže udržet emocionální rovnováhu a navigovat přílivy vnitřních pocitů. Mějte ho poblíž jako připomínku vaší emocionální síly a intuice.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Vaše sebevědomí a charisma jasně září. Jste připraveni co nejlépe využít příležitosti, které se vám naskytnou. Usměrnit své nadšení a udržet si zářivou energii pomůže Onyx. Tento kámen zvyšuje osobní sílu, kreativitu a vůdčí schopnosti.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Pečlivá povaha a smysl pro detail jsou vaše silné stránky pro týden. Chcete-li zesílit své záměry a zlepšit zaměření, pracujte s křišťálem. Tento všestranný kámen vám pomůže zůstat na správné cestě, ujasnit si cíle a vnést do rozhodovacího procesu pocit jasnosti.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Rovnováha je pro vás klíčová. Snažte se najít harmonii ve vztazích a rozhodování. Zelený avanturín, kámen známý pro svou uklidňující energii, vám pomůže udržet pocit rovnováhy. Udržujte jej blízko svého srdce, abyste zvýšili svůj smysl pro rovnováhu ve všech oblastech života.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Ponoříte se hluboko do svých. Použijte sodalit k odemknutí své intuice a objevování nových hlubin. Tento minerál vám pomůže využít vaše psychické schopnosti a zlepší spojení s duchovním světem. 


NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Váš dobrodružný duch je tento týden v centru pozornosti. Vaše zvědavost a touha po vědění vás vedou na vzrušující cesty. Noste u sebe sodalit, abyste zlepšili své komunikační schopnosti, podnítí i vaši touhu po učení a podpořili pocit vnitřního míru.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Tento týden jsou vaše ambice a odhodlání dosáhnout svých cílů velmi silné. Chcete-li zůstat při zemi a soustředit se, pracujte s křišťálem. Energie tohoto kamene vám pomůže udržet čistotu.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Přijímáte svou individualitu a zažíváte záblesky vhledu. Umocněte svou intuici a získejte přístup k vyšší moudrosti s Ametystem. Tento kámen posiluje vaše duchovní spojení a pomáhá důvěřovat vašemu vnitřnímu vědění. Je to ideální společník pro vaši cestu za sebepoznáním.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY (21. 2.- 20. 3.)

Tento týden dejte prostor vaší kreativitě. Vaše umělecké aktivity jsou poháněné vaší fantazií, která nemá hranice. Přijměte uklidňující vliv Sodalitu, který zlepší váš kreativní projev a podpořit pocit klidu. Tento kámen podpoří vaše umělecké snažení a pomůže vám využít umělecký potenciál.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva