Najděte své lepší já. Pomohou vám s tím tyhle minerály

 

Mít své lepší já, které by naplňovalo všechny představy nás o sobě, ale i ty našeho okolí, no nebylo by to dokonalé? Řada z nás se o to jistě i snaží, ne vždy se ale tohle hledání povede. 

Přitom pochopit a využít lepší stránky své osobnosti je v podstatě to nejlepší, co můžeme udělat. Jak ale na to? Pomoci mohou minerály vašeho ascendentního znamení. Každé znamení má své vlastní kameny.

Čas a místo narození

Ke zjištění svého ascendentního znamení potřebujete přesný čas a místo svého narození. Potom se přesně dozvíte, jaké krystaly nejlépe zvýrazní vaše konkrétní silné stránky.

Ještě konkrétněji – ascendent označuje zcela přesný stupeň toho znamení, které v okamžiku narození právě vychází nad východním horizontem. Charakteristika vycházejícího znamení určuje náš vztah k sobě samým i ke světu.

Beran

Akční, přímí a rozhodní jsou ti z nás, kteří jsou narozeni v ascendentu Berana. Do vínku dostávají vůdcovské schopnosti, vtip i netrpělivost. Sáhněte po kamenech, které přinášejí emocionální rovnováhu a podporují harmonii.

Býk

Ascendent Býka vyzařuje vřelost a vstřícnost, proto ti, kteří se jím mohou pyšnit, působí na své okolí často přátelsky a ohleduplně. Vyzařují uklidňující energii, ale paradoxně vnitřně bojují s nervozitou.

Blíženci

Ti s ascendentem v Blížencích bývají hvězdou společnosti, jsou zábavní a společenští, někdy však působí možná až příliš přátelsky a jednají impulzivně.

Rak

Raci na první pohled mohou působit zdrženlivě, hodně sází na intuici a záleží jim na svém okolí. Zároveň se jim však stává, že zapomínají sami na sebe a na své potřeby.

Lev

Říká se, že Lvi mají v sobě cosi královského a charismatu mají na rozdávání. Zároveň, pokud máte takzvaný vzestupný bod právě ve Lvu, můžete působit na své okolí až zastrašujícím dojmem, podobně jako skutečný lev! Proto myslete na to, že je třeba být i laskavý!

Panna

Pannám vládne Merkur, tomu se říká planeta intelektu! A jak je známo, Panny jsou cílevědomé a zaměřené na růst, mají v sobě potřebu vše analyzovat a rozpoznávat problémy. Jejich sklon k perfekcionismu může být občas otravný.

Váhy

Váhy milují pozornost, ujímají se role řešitele konfliktů a obecně je zajímají mezilidské vztahy. Potřebují v životě rovnováhu a energii. A právě to mohou získat díky minerálům.

Štír

Štíři občas trpí pocitem, že jsou nepochopeni a z toho může plynout jejich nespokojenost. Jenže zároveň ze sebe rádi dělají záhadné a neradi se otevírají okolí. Aby si někoho pustili do svého světa, to chce trpělivost.

Střelec

Střelci mají ve své DNA dobrodružství a svobodu, bez toho nemohou žít. Velkým plusem je, že se snaží za každou cenu vtipkovat a rozesmát své okolí. Tím ale občas působí lehkomyslně.

Kozoroh

Kozorozi o sobě občas zbytečně pochybují, přitom ale navenek působí ambiciózně a sebejistě. Záleží jím na stabilitě a jistotě, jsou pracovití a chtějí něčeho dosáhnout.

Vodnář

Vodnáři jsou nepředvídatelní a nekonvenční i nezávislí. Jenže to jim může i škodit, a to zejména ve vztazích všeho druhu, protože mohou být vnímání jako nespolehliví.

 Ryby

Ryby jsou mírné, citlivé a někdy až moc pokorné. V ostatních vidí jen to dobré, někdy se spálí a pak pocítí, že byly zneužity. Na škodu jim občas je jejich zasněná povaha.

Překonejte obavy, strach a úzkost díky správně vybraným minerálům

Chraňte si svoji energii. Potřebujete ji každý den

5 fází truchlení: Jak se vyrovnat se ztrátou blízké osoby? Poradíme, které minerály jsou pro jednotlivé fáze vhodné

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva