Býk miluje vánoční cukroví a Střelec se nemůže dočkat sněhu. Která vánoční tradice je typická pro Vaše znamení?V tento krásný předvánoční čas se každý na svátky připravuje podle svých plánů, osobního citu a rodinných zvyků. Věděli jste, že i horoskop umí ovlivnit naše vánoční přípravy? Jaké věci jsou typické pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a jak si je opravdu užít pomocí minerálů a kamenů?

Berani, nemusíte to v sobě držet. Ukažte všem jak moc Vánoce milujete! Nejvíce se těšíte na vánoční světýlka a blikající prskavky. A protože je Vaše znamení výbušné, zkuste minimalizovat vnitřní pyromanii oranžovohnědým achátem, který dodává citovou a tělesnou rovnováhu.

achát

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO BERANA

Býci letos napečou nejvíce druhů cukroví a nebo se stane, že nejvíce druhů cukroví sní. Býci jsou velmi houževnatí a cílevědomí, a proto budou s příjmem cukroví velmi bojovat. Pořiďte si kameny citrínu a malachitu, které Vám pomohou dosáhnutí Vašich cílů.

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO BÝKA

Blíženci, ať vás ani nenapadne nakukovat pod vánoční balicí papír a zkoumat obsah dárků dřív než přijde Ježíšek!! Láká vás všechno nové a neprozkoumané, což by mohlo ranit city někomu z vašeho okolí. Udržte svou touhu na uzdě díky fluoritu a bronzitu, který přináší do života vyrovnanost a klid.

TIP: Originální dárky z minerálů, které budou ozdobou Vánoc!

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO BLÍŽENCE

Raci si vždy vzpomínají na své blízké a dopředu přemýšlejí jak usadit všechny příbuzné ke štědrovečernímu stolu. Bude o tom přemýšlet za poslechu vánočních koled a bude působit velmi zamyšleně, aby se mohl vyhnout zdobení vánočního stromečku. Aby se mohl více zapojit do vánočních příprav je zapotřebí podpořit tvořivost a rozhodování, které úžasně umí turmalín.

turmalín

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO RAKA

Lvi milují nakupování, a proto se jim stává, že nakoupí více dárků pro sebe než pro ostatní. Ale to neznamená, že by ostatní měli málo. Můžete si být jisti, že nejvíce dárků dostanete právě od Lva, který rozdává radost po celou dobu Vánoc. Přes velkou snahu udělat každého šťastným se stává, že nemá dostatek prostoru pro duševní a materiální prostor. S tím mu pomůže smaragd, který dovává inspiraci, trpělivost a hojnost.

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO LVA

Panny se během vánočního času zamilují do vůně borovice a budou chtít okolo sebe pozemské světlo ze svíček. Světlo je pro Panny trpělivosti a koncetrace, kterou potřebují. Aby nedošlo k přetížení myšlenek, pořiďte si ametyst ve variantě tromlu nebo ametystové drúzy, která napomáhá vnitřní vyrovnaností.

ametyst

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO PANNU 

Váhy letos vyberou ten nejkrásnější vánoční balicí papír ze všech! Mají pro výběr cit a jejich nerozhodnost jim pro tento účel velmi pomáhá. Dají si na čas a nakonec vyberou nádherný vzor balicího papíru, který úžasně doplní dekoraci vánočího stromu. Aby jejich nerozhodnost netrvala příliš dlouho potřebují energii z akvamarínu, který zlepšuje sebevyjádřování a uklidňuje během nerozhodnosti.

TIP: Váhy a pastelové barvy. Tyto minerály si zamilujete!

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO VÁHU

Štíři si jako každý rok sednou ke stolu a připraví plán s úkoly, které jsou potřeba splnit před a během Vánoc. V případě, že se Ježíšek nedostaví v určený čas, který byl předem napánován, začíná to ve Štíru vřít a bouří se vněm všechny emoce. Pro vyrování emocí pomáhá achát a turmalín, který uvolňuje vnitřní napětí.

achát

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO ŠTÍRA

Střelci milují sníh! Je ochotný jet i několik hodin do hor, aby využil lyže či snowboard k nekonečnému zážitku na sněhu. Střelec natolik miluje dobrodružství, akci a cestování, že tím umí může narušit rodinný klid a ostatní znamení zvěrokruhu s ním začnou nesouhlasit. Aby se s negativním ohlasem vyrovnal, potřebuje energii ze soladitu, který úžasně chrání před konflikty.

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO STŘELCE

Kozoroh bude vyzván do zapojení se stavění betlému a dekorace stromečku. Sám Kozoroh není příliš slavnostní typ a bude se hodně přemlouvat. Aby eliminoval výtky a nedůvěru k velkolepé výzdobě, musí načerpat energii z křišťálu a onyxu, který zvyšuje sebekontrolu.

křišťál naušnice

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO KOZOROHA

Vodnářům bude letos velká zima. Připravte se na zmrzlé nosy a nákup dalších vrstev oblečení, bez kterých Vánoce nepřežijete. Budete mít pocit, že vás zima ovlivňuje a bere vám volnost. Vnitřní útěchu přinese jaspis, který zároveň přináší stabilitu do života.

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO VODNÁŘE

Ryby se brání zázraků. Nyní je ten správný čas a přineste si domů Betlémské světlo a projasněte svůj domov tímto malým zázrakem. Budete ho milovat, stejně tak jako milujete všechno nekonečné. Pro podporu lásky ke všemu mějte u sebe jadeit a labradorit, který je kamenem štěstí a uvědomění.

jadeit

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PRO RYBU

Abychom zaručili dodání dárků do Štědrého dne, doporučujeme objednat dárky do 17.12. !!!

Za Tým Světa Minerálů

Adéla, Anita, Blanka a Michaela