Velký vánoční horoskop. Která vánoční tradice je typická pro Vaše znamení?

Vánoce podle znamení

V tento krásný předvánoční čas se každý na svátky připravuje podle svých plánů, osobního pocitu a rodinných zvyků. Věděli jste, že i horoskop umí ovlivnit naše vánoční přípravy? Co je typické pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a jak si svátky opravdu užít pomocí minerálů a kamenů?

Berani

Beran je velmi organizovaný a výkonný, rád vyčnívá z davu a nevadí mu být středem pozornosti. Takže se není čemu divit, že bude mít doma před svátky dokonale uklizeno a vánoční výzdobě dá ze sebe opravdu hodně, někdy možná až tolik, že jeho okolí bude jen "zírat". A Vánoce jsou pro něj opravdu to pravé, protože každý Beran miluje vzrušení!

Berani, jednoduše to v sobě nemusíte držet! Ukažte všem jak moc Vánoce milujete! Nejvíce se těšíte na vánoční světýlka a blikající prskavky. A protože je vaše znamení výbušné, zkuste minimalizovat vnitřní pyromani pomocí granátu, který pomáhá v krizových situacích.

KOUPIT MINERÁLY PRO BERANY ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Berana

Býci

Býk si vše důkladně promyslí, není impulsivní a je rozvážný. A podle toho budou vypadat i jeho Vánoce. Tradice má rád, miluje svátky v kruhu rodinném. Nečekejte od něj ale žádnou okázalou výzdobu, přednost dá decentnější atmosféře.

Jestli ale na něčem Býk ujíždí, je to cukroví! Býci jsou velmi houževnatí a cílevědomí, a proto budou s nedostatkem příjmu, nejen cukroví, velmi bojovat. Pořiďte si kameny citrínu, které vám pomohou dosáhnout prosperity a majetků. 

KOUPIT MINERÁLY PRO BÝKY ZDE

Blíženci

Blížencům byla dána do vínku originalita a Vánoce jsou časem, kdy ji mohou projevit naplno. Užívají si, že každý rok oblečou svoji domácnost do nového a neznají hranice. Nebojí se experimentovat a nezajímá je, co si o nich kdo pomyslí. Zádrhel může nastat v tom, že Blíženec je občas nerozhodný, a tak se nedivte, když bude vánoční byt či dům člověka narozeného v tomto znamení trochu „šílený“. S rozhodností však může pomoci bronzit, celestin, rodochrozit a fluorit.

Blíženci, ať vás ani nenapadne nakukovat pod vánoční balicí papír a zkoumat obsah dárků dřív než přijde Ježíšek!! Láká vás všechno nové a neprozkoumané, což by mohlo ranit city někomu z vašeho okolí. Udržte svou touhu na uzdě díky fluoritu, který přináší do života vyrovnanost a odbourává přebytek energie.


KOUPIT MINERÁLY PRO BLÍŽENCE ZDE

Raci

Rak ze všeho nejvíc touží po bezpečí a rodině, v tom jsou pro ně Vánoce krásnou dobou. A protože je Rak navíc tvořivý a snadno se nadchne pro věc, můžeme od něj čekat velmi pečlivou přípravu na svátky. Přednost dává tradičním věcem, takové ozdoby po babičce, to je to pravé ořechové. Nebrání se však ani pečlivě vybraným novinkám.

Raci si vždy zavzpomínají na své blízké a dopředu přemýšlejí jak usadit všechny příbuzné ke štědrovečernímu stolu. Bude o tom přemýšlet za poslechu vánočních koled a bude působit velmi zamyšleně, aby se mohl vyhnout zdobení vánočního stromečku. Aby se mohl více zapojit do vánočních příprav je zapotřebí podpořit tvořivost a rozhodování, které úžasně umí turmalín.

KOUPIT MINERÁLY PRO RAKY ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Raka

Lvi

Lev má radost ze života! Je sebevědomý a přesvědčený o svých výjimečných kvalitách. Proto se při vánočních přípravách neudrží a dá do nich maximum. A protože umí být i domýšlivý, raději si odpusťte kritiku. Stromek bude mít obrovský, dekorace zářivé a světýlek tolik, že by stačila snad pro menší vesnici. Je to prostě maximalista.

Lvi milují nakupování, a proto se jim stává, že nakoupí více dárků pro sebe než pro ostatní. Ale to neznamená, že by ostatní měli málo. Můžete si být jisti, že nejvíce dárků dostanete právě od Lva, který rozdává radost po celou dobu Vánoc. Přes velkou snahu udělat každého šťastným se stává, že nemá dostatek prostoru pro duševní a materiální prostor. S tím mu pomůže smaragd, který dovává inspiraci, trpělivost a hojnost.

KOUPIT MINERÁLY PRO LVI ZDE

Panny

Lidé narození ve znamení Panny to o svátcích nemají vůbec snadné. Panny jsou pečlivé perfekcionistky, důsledné a pracovité. A tak i jejich příprava na Vánoce musí být jednoduše dokonalá. Jenže zároveň jejich potřeba, aby bylo vše dokonalé, koliduje s tím, že by měly doma nepořádek. Proto u Pann najdete převážně umělé stromky.

Panny se během vánočního času zamilují do vůně borovice a budou chtít okolo sebe pozemské světlo ze svíček. Světlo je pro Panny trpělivosti a koncentrace, kterou potřebují. Aby nedošlo k přetížení myšlenek, pořiďte si ametyst ve variantě tromlu nebo ametystové drúzy, která napomáhá vnitřní vyrovnaností.

KOUPIT MINERÁLY PRO PANNY ZDE 

Váhy

Po touží po klidu a harmonii a podle toho také vypadá jejich oslava Vánoc. Mají rádi tradice, novoty je příliš nelákají. Pokud plánujete trávit svátky u Vah, budou to opravdu svátky klidu a míru. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi konflikty a udělají vše proto, aby se jim vyhnuli.

Váhy si letos si vyberou ten nejkrásnější vánoční balicí papír ze všech! Mají pro výběr cit a jejich nerozhodnost jim pro tento účel velmi pomáhá. Dají si na čas a nakonec vyberou nádherný vzor balicího papíru, který úžasně doplní dekoraci vánočního stromu. Aby jejich nerozhodnost netrvala příliš dlouho potřebují energii z akvamarínu, který zlepšuje sebevyjadřování a uklidňuje během nerozhodnosti.

KOUPIT MINERÁLY PRO VÁHY ZDE

Štíři

Štíři si na žádnou velkou pompéznost nepotrpí. Vánoce si nejvíc užijí v nejužším rodinném kruhu a na tradice a okázalou výzdobu si mile rádi odpustí. I tak jsou ale schopni si Vánoce vychutnat.

Štíři si jako každý rok sednou ke stolu a připraví plán s úkoly, které jsou potřeba splnit před a během Vánoc. V případě, že se Ježíšek nedostaví v určený čas, který byl předem napánován, začíná to ve Štíru vřít a bouří se vněm všechny emoce. Pro vyrování emocí pomáhá achát, který uvolňuje vnitřní napětí.

KOUPIT MINERÁLY PRO ŠTÍRY ZDE

Střelci

Střelci jsou, co se Vánoc týče, tak trochu blázni. Ujíždějí na pestrobarevnosti a zářivých barvách dekorací. Střelci si prostě svátky rádi užívají po svém. | protože mají rádi novinky, můžete se spolehnout, že oslava nekrásnějších svátků u nich bude rok, co rok jiná.

Střelci milují sníh! Je ochotný jet i několik hodin do hor, aby využil lyže či snowboard k nekonečnému zážitku na sněhu. Střelec natolik miluje dobrodružství, akci a cestování, že tím umí může narušit rodinný klid a ostatní znamení zvěrokruhu s ním začnou nesouhlasit. Aby se s negativním ohlasem vyrovnal, potřebuje energii ze soladitu, který úžasně chrání před konflikty.

KOUPIT MINERÁLY PRO STŘELCE ZDE

Kozorozi

Stejně jako kdykoliv jindy v roce i o Vánocích hraje u Kozoroha prim jeho zásadní vlastnost. Je cílevědomý a vše musí být dokonalé na jedničku. Proto i přípravu na svátky a vše kolem bere jako úkol, který je třeba splnit co nejlépe. Výzdobu má předem dokonale promyšlenou a protože lpí na přepychu, bude to tak u něj doma na konci roku vypadat.

Kozoroh bude vyzván do zapojení se stavění betlému a dekorace stromečku. Sám Kozoroh není příliš slavnostní typ a bude se hodně přemlouvat. Aby eliminoval výtky a nedůvěru k velkolepé výzdobě, musí načerpat energii z křišťálu a onyxu, který zvyšuje sebekontrolu.


KOUPIT MINERÁLY PRO KOZOROHY ZDE

Vodnáři

I Vodnáři jsou originální a občas je nadchne vše bez ohledu na to, jak to k sobě ladí. Vánoce s Vodnářem si užijete, protože je přátelský a společenský a udělá maximum proto, aby svátky byly dokonalé. Odpusťte mu tak jeho zbrklost ve výzdobě.

Vodnářům bude letos velká zima. Připravte se na zmrzlé nosy a nákup dalších vrstev oblečení, bez kterých Vánoce nepřežijete. Budete mít pocit, že vás zima ovlivňuje a bere vám volnost. Vnitřní útěchu přinese jaspis, který zároveň přináší stabilitu do života.

KOUPIT MINERÁLY PRO VODNÁŘE ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Vodnáře

Ryby

Ryby Vánoce zbožňují. A protože jsou přátelské a láskyplné, můžete si bát jistí tím, že pro prožití dokonalých Vánoc udělají maximum. Občas však mají tendenci propadnout náhlým inspiracím, a tak se může stát, že se ani při výzdobě nebudou držet při zdi.

Ryby se brání zázraků. Nyní je ten správný čas a přineste si domů Betlémské světlo a projasněte svůj domov tímto malým zázrakem. Budete ho milovat, stejně tak jako milujete všechno nekonečné. Pro podporu lásky ke všemu mějte u sebe jadeit a labradorit, který je kamenem štěstí a uvědomění.

KOUPIT MINERÁLY PRO RYBY ZDE

Do kdy objednat s doručením do Vánoc?

U objednávek uhrazených do 18.12. garantujeme doručení do Vánoc. Pokud objednáváte později, zvažte nákup voucherů.

Mějte na paměti, že může nastat i takový problém, že například Zásilkovna nebude moci předat balíček do Vámi zvoleného výdejního místa, jelikož mnoho výdejen už  může mít v pátek 23.12. zavřeno - doporučujeme proto  předem ověřit otevírací dobu, případně využít další přepravce jako Česká pošta nebo GLS. 

Tým Světa Minerálů je již nějak dobu plně ve vánočním režimu a pilně pracuje, abyste vy mohli darovat životní energii z minerálů!

  • Související články

7 tipů na vánoční dárek, který vždy potěší

Oslavte Vánoce s magickými krystaly

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva