Velký vánoční horoskop. Která vánoční tradice je typická pro Vaše znamení?

Vánoce podle znamení

V tento krásný předvánoční čas se každý na svátky připravuje podle svých plánů, osobního pocitu a rodinných zvyků. Věděli jste, že i horoskop umí ovlivnit naše vánoční přípravy? Jaké věci jsou typické pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a jak si je opravdu užít pomocí minerálů a kamenů?

Beran

Berani, nemusíte to v sobě držet. Ukažte všem jak moc Vánoce milujete! Nejvíce se těšíte na vánoční světýlka a blikající prskavky. A protože je Vaše znamení výbušné, zkuste minimalizovat vnitřní pyromani pomocí granátu, který pomáhá v krizových situacích.

kámen granat     privesek na krk granat

KOUPIT GRANÁT ZDE

Býk 

Býci letos sní nejvíce druhů cukroví. Býci jsou velmi houževnatí a cílevědomí, a proto budou s nedostatkem příjmu, nejen cukroví, velmi bojovat. Pořiďte si kameny citrínu, které Vám pomohou dosáhnout prosperity a majetků.

kámen citrín     náramek citrin

KOUPIT CITRÍN ZDE

Blíženci 

Blíženci, ať vás ani nenapadne nakukovat pod vánoční balicí papír a zkoumat obsah dárků dřív než přijde Ježíšek!! Láká vás všechno nové a neprozkoumané, což by mohlo ranit city někomu z vašeho okolí. Udržte svou touhu na uzdě díky fluoritu, který přináší do života vyrovnanost a odbourává přebytek energie.

fluorit srdce     fluorit zluty

KOUPIT FLUORIT ZDE

Raci

Raci si vždy zavzpomínají na své blízké a dopředu přemýšlejí jak usadit všechny příbuzné ke štědrovečernímu stolu. Bude o tom přemýšlet za poslechu vánočních koled a bude působit velmi zamyšleně, aby se mohl vyhnout zdobení vánočního stromečku. Aby se mohl více zapojit do vánočních příprav je zapotřebí podpořit tvořivost a rozhodování, které úžasně umí turmalín.

kamen turmalin     kamen turmalin privesek

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Lvi

Lvi milují nakupování, a proto se jim stává, že nakoupí více dárků pro sebe než pro ostatní. Ale to neznamená, že by ostatní měli málo. Můžete si být jisti, že nejvíce dárků dostanete právě od Lva, který rozdává radost po celou dobu Vánoc. Přes velkou snahu udělat každého šťastným se stává, že nemá dostatek prostoru pro duševní a materiální prostor. S tím mu pomůže smaragd, který dovává inspiraci, trpělivost a hojnost.

kámen smaragd     naramek smaragd

KOUPIT SMARAGD ZDE

Panny

Panny se během vánočního času zamilují do vůně borovice a budou chtít okolo sebe pozemské světlo ze svíček. Světlo je pro Panny trpělivosti a koncetrace, kterou potřebují. Aby nedošlo k přetížení myšlenek, pořiďte si ametyst ve variantě tromlu nebo ametystové drúzy, která napomáhá vnitřní vyrovnaností.

ametyst     kámen ametyst

KOUPIT AMETYST ZDE 

Váhy

Váhy si letos si vyberou ten nejkrásnější vánoční balicí papír ze všech! Mají pro výběr cit a jejich nerozhodnost jim pro tento účel velmi pomáhá. Dají si na čas a nakonec vyberou nádherný vzor balicího papíru, který úžasně doplní dekoraci vánočího stromu. Aby jejich nerozhodnost netrvala příliš dlouho potřebují energii z akvamarínu, který zlepšuje sebevyjádřování a uklidňuje během nerozhodnosti.

akvamarin troml     akvamarin privesek

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Štíři

Štíři si jako každý rok sednou ke stolu a připraví plán s úkoly, které jsou potřeba splnit před a během Vánoc. V případě, že se Ježíšek nedostaví v určený čas, který byl předem napánován, začíná to ve Štíru vřít a bouří se vněm všechny emoce. Pro vyrování emocí pomáhá achát, který uvolňuje vnitřní napětí.

achat troml     achat privesek

KOUPIT ACHÁT ZDE

Střelci

Střelci milují sníh! Je ochotný jet i několik hodin do hor, aby využil lyže či snowboard k nekonečnému zážitku na sněhu. Střelec natolik miluje dobrodružství, akci a cestování, že tím umí může narušit rodinný klid a ostatní znamení zvěrokruhu s ním začnou nesouhlasit. Aby se s negativním ohlasem vyrovnal, potřebuje energii ze soladitu, který úžasně chrání před konflikty.

kámen sodalit    sodalit svicen

KOUPIT SODALIT ZDE

Kozoroh

Kozoroh bude vyzván do zapojení se stavění betlému a dekorace stromečku. Sám Kozoroh není příliš slavnostní typ a bude se hodně přemlouvat. Aby eliminoval výtky a nedůvěru k velkolepé výzdobě, musí načerpat energii z křišťálu a onyxu, který zvyšuje sebekontrolu.

kristal kyvadlo     kristal kamen


KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Vodnář

Vodnářům bude letos velká zima. Připravte se na zmrzlé nosy a nákup dalších vrstev oblečení, bez kterých Vánoce nepřežijete. Budete mít pocit, že vás zima ovlivňuje a bere vám volnost. Vnitřní útěchu přinese jaspis, který zároveň přináší stabilitu do života.

jaspis hrot maligano     jaspis privesek

KOUPIT JASPIS VE VŠECH PODOBÁCH ZDE

Ryby

Ryby se brání zázraků. Nyní je ten správný čas a přineste si domů Betlémské světlo a projasněte svůj domov tímto malým zázrakem. Budete ho milovat, stejně tak jako milujete všechno nekonečné. Pro podporu lásky ke všemu mějte u sebe jadeit a labradorit, který je kamenem štěstí a uvědomění.

kamen jadeit     jadeit privesek 

KOUPIT JADEIT ZDE

Do kdy objednat s doručením do Štědrého dne?

Upozorňovali jsme, že všechny objednávky musí být odeslány
přes náš e-shop do pondělí 13. prosince, abychom skutečně zaručili doručení do Vánoc a prohlášení neměníme.
 
Říká se však, že vánoční kouzlo je velmi silné a Ježíšek štědrý.  
 
Nevzdávejte to - my to také nevzdáváme!

Související články:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva