Bobří úplněk je ve znamení Blíženců

Předposlední letošní úplněk nastane už v pondělí 27. listopadu v 10:16 hodin. Je ve znamení Blíženců a očekávat můžete touhu po změně a spontánnosti.

Úplněk, tak jako každý měsíc, ovlivní některé části našeho těla. V listopadu to bude krk, hrtan, hlasivky a jícen. Myslete na to a dávejte na sebe pozor. A kdy nás čeká poslední úplněk roku 2023? Podívejte se do kalendáře.

Buďte odvážní

Jak už bylo naznačeno, listopadový úplněk, kterému se mimochodem přezdívá bobří, s ohledem na to, že bobři se začínají velmi intenzivně připravovat na zimu, přinese touhu po změně. Pokud po něčem už delší době toužíte, pusťte se do toho, ať jde o cokoliv. Dejte na svoji intuici a rozlučte se vším starým, co už v životě nechcete a přivítejte vše nové, ať už jde o maličkost nebo něco velkého. Buďte odvážní a spontánní, realizujte své sny a plány, jděte si za svým a nebojte se ničeho.

Počítejte ale s tím, že úplněk nemusí do našich životů přinést jen to dobré. Je spojován s problémy s psychikou, nespavostí a nervozitou. Vězte ale, že tohle období přejde a budete se zase cítit dobře.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO DOBRÝ SPÁNEK ZDE 

 Měsíc Blíženců

Listopadový úplněk se nese ve znamení Blíženců. Lidé narození v tomto znamení bývají mnohostranní, milují v životě všechno vzrušení a dobrodružství, jsou zábavní a komunikativní. Jsou však často neklidní, rozpolcení a nerozhodní. Žijí přítomností a často mění názor.

KOUPIT MINERÁLY PRO BLÍŽENCE ZDE 

Které minerály se hodí pro blížence

V hlavní roli citrín

Kamenem listopadového úplňku je citrín, kámen štěstí a hojnosti v příjemném barevném odstínu. Jde o velmi silný energetický čistič a regenerátor, který oplývá sluneční energií, kterou v sobě dovede udržet a předat ji svému nositeli.

Spolehněte se na něj, pokud trpíte na noční můry nebo deprese. Citrín podporuje optimismus a pozitivní postoj. 

KOUPIT CITRÍN ZDE 

  • Související články

5 nejlepších minerálů pro meditaci

Vyzbrojte se na zimu vhodnými kameny. Pomohou vám překonat chladné měsíce

Připravte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů na sychravý podzim

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva