Blíží se svátek všech zamilovaných! Přečtěte si, které kameny Vám pomůžou k harmonickému vztahu i vášnivějšímu sexu!

 

Blíží se Valentýn 2021, den všech zamilovaných. A protože jste nás loni velmi překvapili nákupem zboží právě na Valentýna, máme pro Vás krásné zboží i letos. Šperk, dekorace a nebo nádherný kámen bude i letos úžasným dárkem. 

Kameny z minerálů oplývají takovými schopnostmi, které naučí empatii, trpělivosti, zahojí duševní trápení, utlumí partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podporují sexuální touhu! Překvapte krásným valentýnským dárkem z minerálů.

Kameny z minerálů ve tvaru srdce

Říkají si o darování z čistého citu. Minerály opracované do symbolu srdce představují lásku a spojují naši energii se srdeční čakrou. Pomáhá zvládnout emocionální rány a vyvážit mezilidské vztahy. Udržují srdce čisté, přináší a podporují lásku, přátelství a proto se darují z čisté lásky.

 

Krásné šperky z minerálů

V naší dílně na severu Čech pro Vás vyrábíme šperky z minerálů každý den. Každý šperk je originál díky kamenům, které jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá. Mezi nejžádanější šperky patří:
  • náramky (dámské, pánské, dětské, klasické na elastické pevné gumičce, pletené stylem shamballa nebo minimalistické styl simple)
  • náušnice (originální kombinace barev i vzhledu v krásném a pečlivém provedení)
  • náhrdelníky (dlouhé mály, něžné náhrdelníky s jedním kamenem, exluzivní výroba se surových kamenů)
  • přívěsky (jemné, něžné, nádherné a originální kameny, které přináší silnou životní energii)
 

KOUPIT NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠPERKY ZDE

Romantická dekorace

Pro vytvoření příjemného domácího prostředí plného klidu, pohody a lásky je velmi důležitá přírodní dekorace. Nákupem krásné drúzy, tromlovaných nebo surových kamenů doma vytvoříte ideální auru, která udrží harmonický balanc v rodinném i partnerském vztahu. Podpoří vaše touhy, zvýší sexuální energie a zklidní přítomný stres a nejistoty.


 

Silné kameny lásky

Nádherným dárkem je také balíček minerálů LÁSKY, který pomáhá otevřít srdce a přijmou lásku ve všech podobách. Tento balíček je pečlivě poskládán z kamenů, které nejsilněJI podporují lásku, působí na pocity, napomáhají vyrovnat se změnami a podporují dlouhodobé vztahy:
  • růženín - symbol lásky a hlubokých citů
  • ametyst - ochraňuje a podporuje lásku ve všech směrech
  • achát - vyrovnává a podporuje sebedůvěru
  • jaspis - chrání před zklamáním a balancuje
  • granát - podporuje lásku a vášeň
  • magnezit - posiluje sebevědomí a komunikaci

 

Partnerské náramky

Náramky pro páry jsou nádherným symbolem, který sám umí jasně vyslovit kouzelnou větu "Miluji tě". Jsou také symbolem spojení, silného vztahu a oddanosti. Vyberte si náramek v jemném provedení na kouzelné červené šňůrce nebo klasické na gumičce, které posílí vaše cíle ve vztahu.


 
 

Dárková krabička

Zabalte dárek do krásné krabičky, která se pyšní českou výrobou ve vysoké kvalitě. Součástí krabičky je i velmi pevná mašle v nádherné pastelové barvě. Vybírejte ze tří velikostí a buďte na Valentýn dokonale připravení.

 
 
Valentýnský dárek je víc než dárek z povinnosti, je to dárek s významem. Cílem dárku je podpořit sebevědomí, oživit lásku mezi partnery, rodinou a velmi účinně učit zdravé sebelásce a pozitivnímu životu.

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat: