DOPRAVNÉ ZA ZÁSILKOVNU POUZE 25,-KČ PŘI NÁKUPU NAD 400,-KČ

Blíží se svátek všech zamilovaných! Přečtěte si, které kameny Vám dopomůžou k harmonickému vztahu i vášnivějšímu sexu!

Blíží se Valentýn, den všech zamilovaných. Všichni dobře víme, že šperk a drahé kameny, jako pozornost, potěší každou ženu a leckteré muže. Co takhle darovat kámen, který nejenom ozdobí, ale zároveň i léčí? Léčivé minerály oplívají takovými schopnostmi, které Vás naučí empatii, trpělivosti, zhojí duševní trápení, utlumí partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podněcují sexuální touhu! Pojďme zjistit, které to jsou!
 
O jaspisu červeném se někdy hovoří jako o kameni péče a starostlivosti. Přinese  vám vnitřní klid v obdobích, která jsou pro člověka emocionálně a duševně náročná a taková jsou typická dříve či později pro každý vztah. Zároveň Vám pomůže prohloubit nedocenitelné vlastnosti jako skromnost, šlechetnost a empatii. Co se týče sexuální stránky, jaspis červený dokáže prodloužit sexuální potěšení a požitek z orgasmu. Zdá se tedy být tím pravým kamenem, jenž by Vás měl zdobit pokud toužíte po harmonickém vztahu. Všechny výrobku z jaspisu červeného již od 19,- Kč najdete zde.
Jiný takový pomocník při společné cestě životem může být rubín. Nejen, že krásně vypadá, ale také je považován za kámen, který podněcuje vášnivou  touhu žít, zvyšuje sexuální výkonnost a prohlubuje orgasmus. Rubín ovlivňuje srdeční záležitosti dokonce i fyzicky! Působí na srdeční čakru a uvádí srdce do rovnováhy, zatímco blahodárně působí na jeho funkce a oběhový systém. Dále podporuje  činnost rozmnožovacích orgánů. Tak šup šup pro rubín! Zde najdete ty nejhezčí kousky od 59,- Kč!
Tyrkys pak, je nejúčinnější léčivý minerál, a proto je již od nepaměti používán jako ochraný amulet. Přináší zotavení ducha i těla. Nošením tyrkysu splyne vaše a partnerova duše v jednu a snadněji si tak vyplníte všechna přání. Dle legendy dokáže dokonce změnit barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry! Šperky z tyrkysu od 65,- Kč tady.
Tak už víte, který minerál by měl zdobit Váš či Vaši partnerku?