Blíží se svátek všech zamilovaných! Přečtěte si, které kameny Vám pomůžou k harmonickému vztahu i vášnivějšímu sexu!

zdroj: pixabay
 
Blíží se Valentýn 2020, den všech zamilovaných. Všichni vědí, že šperk je vždy správnou volbou na nádherný dárek.
Darujte kámen, který nejenom ozdobí, ale zároveň pomůže! Léčivé minerály oplývají takovými schopnostmi, které Vás naučí empatii, trpělivosti, zhojí duševní trápení, utlumí partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podporují sexuální touhu! Překvapte během Valentýnského menu krásných valentýnským dárkem z minerálů.

Starostlivý jaspis

O jaspisu se někdy hovoří jako o kameni péče a starostlivosti. Přinese vnitřní klid v obdobích, která jsou pro člověka emocionálně a duševně náročná a taková jsou typická dříve či později pro každý vztah. Zároveň Vám pomůže prohloubit nedocenitelné vlastnosti jako skromnost, šlechetnost a empatii. Co se týče sexuální stránky, jaspis červený dokáže prodloužit sexuální potěšení a požitek z orgasmu. Zdá se tedy být tím pravým kamenem, jenž by Vás měl zdobit pokud toužíte po harmonickém vztahu. 

 

Láskyplný růženín

Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantaziiinspiraci i tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.
 

RŮŽENÍN - KOUPIT ZDE

Mužem srdcem i duší

Vybírejte z nádherných náramků pro muže. Zvolte například příjemné kombinace s lávou, která zvyšuje vitalitu, účinně uklidňuje a dodává pocit radosti.
TIP: Velký průvodce pánskými náramky!


 


Romantické světlo

Nádherným dárkem je také balíček minerálů LÁSKY, který pomáhá otevřít srdce a přijmou lásku ve všech podobách. Nezapomeňte na valentýnské svíčky a svícny, které vám dodají nádhernou atmosféru harmonického partnerského života.


 
Granát dodává energii a klid. Povzbuzuje láskutouhu a oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději.

Řekni to symbolem

Náramky pro páry! Nádherný dárek, který vám pomůže spojit energie. Společné náramky přináší věrnost a podporují lásku.


 

Šťastný jadeit

Jadeit je symbol štěstí a lásky. Velmi účinně zvyšuje lásku mezi partnery i mezi členy celé rodiny.


Milovaná

Speciální Valentýnský náramek je víc než dárek, je to dárek s významem. Cílem tohoto náramku je podpořit sebevědomí, oživit lásku mezi partnery a rodinou a velmi účinně učit sebelásce.Velká VALENTÝNSKÁ AKCE - rozdáváme 150 Kč! Při nákupu nad 490 Kč, zadej kód VAL150
 
Autor článku: Svět Minerálů