Blíží se svátek všech zamilovaných! Přečtěte si, které kameny Vám dopomůžou k harmonickému vztahu i vášnivějšímu sexu!

zdroj: pixabay
 
Blíží se Valentýn, den všech zamilovaných. Všichni dobře víme, že šperk a drahé kameny, jako pozornost, potěší každou ženu a leckteré muže.
Co takhle darovat kámen, který nejenom ozdobí, ale zároveň i léčí? Léčivé minerály oplývají takovými schopnostmi, které Vás naučí empatii, trpělivosti, zhojí duševní trápení, utlumí partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podněcují sexuální touhu! Pojďme zjistit, které to jsou!
 
O jaspisu červeném se někdy hovoří jako o kameni péče a starostlivosti. Přinese  vám vnitřní klid v obdobích, která jsou pro člověka emocionálně a duševně náročná a taková jsou typická dříve či později pro každý vztah. Zároveň Vám pomůže prohloubit nedocenitelné vlastnosti jako skromnost, šlechetnost a empatii. Co se týče sexuální stránky, jaspis červený dokáže prodloužit sexuální potěšení a požitek z orgasmu. Zdá se tedy být tím pravým kamenem, jenž by Vás měl zdobit pokud toužíte po harmonickém vztahu. 
 
jaspis
 
Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantaziiinspiraci i tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.
 
růženín
 
Granát dodává energii a klid. Povzbuzuje láskutouhu a oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději.
 
granát