Křišťál těžítko - 490 g

Kód: 9706
Pouze 1 ks
1 890 Kč / ks
Skladem (dodání cca pracovní 2 - 3 dny)
Kartička/-y s popisem účinku ?
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení

Energie - Harmonie - Ochrana

Detailní informace

Detailní popis produktu

KŘIŠŤÁLOVÉ TĚŽÍTKO

Objevte sílu přírody s naším originálním křišťálem - dokonalou dekorací pro každý interiér i exteriér. Tento jedinečný kus nejenže obohatí vaše prostředí svou přirozenou krásou, ale přinese do vašeho života i mnoho pozitivních změn.

Křišťál je výjimečný svou čistotou a schopností pohlcovat, skladovat, uvolňovat a regulovat energii. Je to univerzální krystal, který dokáže harmonizovat všechny energetické úrovně Vašeho bytí. Díky svým vlastnostem je ideálním pomocníkem pro meditaci, relaxaci a celkové zlepšení pohody.

Proč si vybrat právě křišťál?

  • Harmonizace prostoru: Křišťál dokáže vyčistit a harmonizovat energii ve Vašem domově nebo pracovním prostředí, vytváří tak příjemnou a klidnou atmosféru.
  • Ochrana proti negativitě: Tento kámen v sobě ukrývá silnou ochrannou energii, která dokáže odvrátit negativní vlivy z okolí a chránit Vás i Vaše blízké.
  • Posílení vitality: Křišťál je znám svým pozitivním vlivem na imunitní systém a pomáhá v boji proti různým neduhům.
  • Estetický prvek: Svému interiéru můžete dodat jedinečný a neopakovatelný vzhled díky originálnímu designu a přirozenému lesku křišťálu.
  • Ideální dárek: Hledáte-li něco speciálního pro Vaše blízké, křišťál je skvělou volbou. Je to nejen krásný, ale i užitečný dárek, který může zlepšit kvalitu života.

Na fotografii je zobrazeno zboží, které si objednáváte. Kameny jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti v kamenech jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu. 

Vybírejte minerály podle:

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE A OSTATNÍ
? Ideální pro znamení: Kozoroh, Vodnář, Lev
Účel / Záměr: Frustrace, Harmonie, Inspirace, Intuice, Koncentrace, Meditace, Negativismus, Optimismus, Rovnováha, Sebevědomí, Spánek, Stres a úzkost, Trpělivost
Působí na: Bolesti hlavy, Imunitní systém, Klouby, Kožní problémy, Menstruace, Nespavost, Plíce, Srdce, Štítná žláza, Žaludek, Žlučník
Barva: Bílá / Průhledná
Země původu: Madagaskar
Rozměry: cca 11 x 7 x 3,5 cm
Váha: cca 0.490 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: