Novinky

Vylepšete si svůj nejkrásnější den. Tyhle kameny se hodí na svatbu

Dnů, které si budete pamatovat navždy, je v životě jen pár, proto musejí opravdu stát za to. A svatební den k nim rozhodně patří. Vyberte si kameny, které se pro okamžik, kdy vstupujete do manželství, hodí a mohou vám ho velmi vylepšit.

Správně vybrané krystaly mohou svatbu nejen ozvláštnit a vyzdobit, ale také ji mohou svojí energií velmi zásadně ovlivnit, a to k lepšímu. Vybírat můžete krystaly vhodné pro nevěstu a ženicha, svatebčany i družičky, ale i takové, které promění výzdobu v nezapomenutelný zážitek.

svatební set náramků

KOUPIT SVATEBNÍ DOPLŇKY ZDE  

A nezapomeňte, že každá nevěsta by měla mít v den svatby něco nového – symbolizuje nový začátek, něco starého – zachování rodinné tradice, něco půjčeného – symbol, že si bude brát k srdci i rady jiných a něco modrého. Pořídit můžete nevěstě třeba šperk s minerálem. Po kterých kamenech sáhnout, aby svatební den stál za to?

Minerály pomohou otevřít srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách. Nejen k budoucímu manželovi, rodině, dětem, ale i k sobě a všemu co je na Zemi. Protože láska, to je ta nejsilnější energie.

růženín placička

KOUPIT MINERÁLY PODPORUJÍCÍ LÁSKU ZDE  

Které minerály pomohou s láskou

Křemen

Křemen je prostě jistota, hodí se snad úplně všude! Kromě toho, že krásně vypadá, také otevírá naše srdce a podporuje milostné rituály. Vede nás životem tak, abychom k sobě byli navzájem laskavější, shovívavější a starostlivější. Použít ho může nevěsta nebo družičky jako šperk, hodí se ale i jako výzdoba svatební tabule. Větší kousky můžete třeba vložit do karaf s vodou a čerpat tak jeho účinky všemi způsoby.

náramek křemen

Křemen je prostě jistota, hodí se snad úplně všude! Kromě toho, že krásně vypadá, také otevírá naše srdce a podporuje milostné rituály. Vede nás životem tak, abychom k sobě byli navzájem laskavější, shovívavější a starostlivější. Použít ho může nevěsta nebo družičky jako šperk, hodí se ale i jako výzdoba svatební tabule. Větší kousky můžete třeba vložit do karaf s vodou a čerpat tak jeho účinky všemi způsoby.

KOUPIT KŘEMEN ZDE   

Citrín

Krásný citrín je extrémně uklidňující, inspirující a přímo energizující kámen. Navíc je spojován s prosperitou, a to se těm, kteří právě společně vstupují do života, hodí. Podržte ho v rukou během svatebních příprav a čerpejte z jeho účinků. Dodá vám energii a vy si svůj den D budete moct užít naplno.

KOUPIT CITRÍN ZDE  

Avanturín

Když se rozhodneme sdílet s někým život a vstoupit s ním do manželství, musíme mít velkou dávku důvěry. A tu nám může pomoci posílit avanturin. Duchovní vlastnosti kamene navíc dodají snoubencům pocit jistoty, protože kdo by nebyl v den sňatku nervózní? Avanturin se také hodí v okamžicích života, kdy začínáte něco nového, a to manželství přece je!

avanturín přívěsek 

KOUPIT AVANTURIN ZDE  

Rodochrozit

Velmi mocným kamenem, který se hodí na den svatby, je i rodochrozit. Jde o krystal s uklidňujícími, posilujícími a zejména ochrannými účinky. Pomůže vám se uvolnit, nezapomeňte si ho vzít, oceníte ho v okamžiku, kdy budete muset říct ano! Dovede navíc připomenout závazek, který manželstvím potvrzujete.

rodochrozit náramek

KOUPIT RODOCHROZIT ZDE  

  • Související články

Darujte moc a sílu minerálů těm, na kterých vám nejvíc záleží

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

Proč je lepší nosit více náramků najednou?

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
Proč je lepší nosit více náramků najednou?

V současné době se stále více lidí obrací k přírodním zdrojům a alternativním metodám, aby zlepšili své fyzické a duševní zdraví. Jednou z možností je nošení náramků z minerálních kamenů. Minerály jsou známé svými unikátními energetickými vlastnostmi. Nošení více náramků společně může přinést řadu výhod. Proč je tedy lepší mít set více náramků z minerálů? 

Nošení speciálně sestavených setů nebo více  náramků z minerálů působí nejen krásně, ale především zesiluje účinky jednotlivých kamenů. Kombinace různých minerálů vytváří synergický efekt, který pomáhá  harmonizovat tělo i mysl na všech úrovních, ale také zvětšuje vaše energetické pole. Další výhodou je  variabilita v jejich použití. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit energetické přínosy minerálních kamenů na maximum, set náramků je skvělou volbou.

set náramků

KOUPIT MINERÁLY PRO ZDRAVÝ A BOHATÝ ŽIVOT

Síla jednotlivých kamenů

Každý kámen má své specifické vlastnosti a energie. Například ametyst je známý svým uklidňujícím účinkem, růženín podporuje lásku a citovou pohodu, zatímco tygří oko je spojováno s odvahou a sebedůvěrou. Když nosíte jeden náramek, těžíte z energie konkrétního kamene. Při nošení více náramků se však jejich energie mohou násobit a kombinovat, čímž vzniká silnější a harmonizující efekt.

set náramků

KOUPIT SET NÁRAMKŮ ZDE

Kombinace a synergické účinky

Když kombinujete různé minerály, vytváříte synergický efekt. To znamená, že energie jednotlivých kamenů spolupracují a navzájem se posilují. Například kombinace jadeitu, růženínu a křišťálu přináší klid, lásku a štěstí zároveň. Více náramků z různých minerálů  působí jako komplexní energetický systém, který harmonizuje tělo i mysl na různých úrovních.

Zvýšení energetického pole

Nošení více náramků také zvětšuje energetické pole kolem vás. Minerální kameny vyzařují svou energii a při nošení více náramků se tato energie násobí. Větší energetické pole znamená lepší ochranu proti negativním vlivům z okolí a silnější podporu pro vaši vlastní energii a vibrace.

set náramků

KOUPIT MINERÁLY NA PLODNOST ZDE

Flexibilita a variabilita

Vlastnit set náramků vám také poskytuje skvělou možnost variability. Můžete je nosit všechny najednou pro maximální energetický účinek, nebo je střídat podle vaší aktuální potřeby a nálady. To vám umožňuje přizpůsobit energetickou podporu podle toho, co zrovna potřebujete.

set  náramků

KOUPIT MINERÁLY NA OCHRANU PŘED NEGATIVNÍ ENERGIÍ

Přečtěte si také:

Minerály mají svá tajemství. Odhalte je a využijte jejich moc a sílu

Darujte moc a sílu minerálů těm, na kterých vám nejvíc záleží

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

 

Autor: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

 

Květinový úplněk je tady. Dejte si pozor na své emoce

Pátý úplněk roku je tady. Přezdívá se mu květinový, protože venku jaro naplno převzalo nadvládu nad zimou, venku všechno kvete a příroda se probudila. Užijte si tenhle výjimečný okamžik.

Květinový úplněk nastane 23. května v 15.52 hodin a bude tentokrát ve znamení Střelce. Počítejte s tím, že bude opravdu výjimečný, protože spojuje silnou energii – Měsíc je ve Střelci a Slunce v Blížencích.

Mohou vás však zaskočit silné emoce, s kterými si třeba nebudete vědět rady. Věnujte se proto sami sobě, odpočívejte, dopřejte si něco příjemného, ať vztek a nepohoda neovlivní váš život.

st náramků

KOUPIT MINERÁLY PRO DOSAŽENÍ ROVNOVÁHY ZDE

Vyvarujte se pro jistotu nějakých zásadních rozhodnutí, pokud byste byly úplňkem negativně ovlivněni, mohli byste se rozhodnout nesprávně a potom se potýkat s následky.

Jako každý měsíc i v květnu platí, že byste měli být opatrní na své zdraví, určitě nepodstupujte žádné lékařské zákroky, naplánujte si je až na později. V květnu se zaměřte zejména na konečník, pohlavní orgány a močovou trubici. Kdy nás čekají další letošní úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře.

Sebevědomý střelec

Znamením květnového úplňku je Střelec. Lidé v tomto znamení narození jsou optimističtí a idealističtí. Nechybí jim sebevědomí, pracují na sobě, nespokojí se s tím, co umí a vědí, chtějí si neustále rozšiřovat obzory. Paradoxně může působit, že jsou Střelci na jednu stranu velmi přátelští, na druhou se ale umí chovat autoritativně. Občas ví vše nejlépe a těžko odpouští.

KOUPIT MINERÁLY PRO STŘELCE ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Střelce

Spolehněte se na smaragd

Smaragd je kamenem měsíce května a je to minerál velmi silný. Kromě toho, že byste ho měli mít u sebe jako talisman odpuzující neštěstí, také pomáhá s láskou, kterou přímo přitahuje, se soustředěním a štěstím. Je také vhodný, pokud potřebujete peníze. Jde o krystal, který podporuje přátelské vztahy a paměť, mírní smutek a vztek. Jde navíc o kámen regenerace.

Smaragd je ale také velký pomocníkem při boji s různými zdravotními neduhy, snižuje horečku, posiluje imunitu a zrak. Chcete-li si udržet mladistvost, i pro vás je smaragd vhodný, protože oživuje buňky a pomáhá v boji s časem – respektive stárnutím.

KOUPIT SMARAGD ZDE

Související články

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

Zajistěte si šťastný život, zkuste metodu 80/20!

Zaručený úspěch! Zkus tyto 3 silné kameny

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
Samota neznamená osamělost. Naučte se trávit čas jen sami se sebou

Obrázek článku 

Máte někdy rádi čas sami pro sebe? Patříte k těm, kteří si užijí každý okamžik o samotě a vždy vědí, co dělat? Možná naopak samotu nesnášíte a potřebujete být neustále obklopeni lidmi.

Být sám se sebou, rozumět si sám se sebou, věnovat se sám sobě a myslet sám na sebe, to je přitom velmi důležité. Být jen sám se svými myšlenkami, vzpomínkami, nápady a pocity, to je pro každého z nás přímo životně nutné. Komunikujete tak se svojí podstatou, aniž by vás cokoliv rozrušovalo.

Minulost a budoucnost

Využijte každý okamžik, kdy jste sami. Oživte si vzpomínky na chvíle, které byly pro vás šťastné nebo vás formovaly. Nakoukněte do fotoalb, která stojí už roky nedotčená na dně skříně. Povzbuďte citová spojení s těmi, které na snímcích uvidíte. Možná se dojmete, možná si i zabrečíte, ale vaše minulost formuje vaši budoucnost.

Trávit chvíle sám se sebou neznamená zabednit se doma, udělat si válečné zásoby jídla a nevystrčit nos! To, že budete tyhle chvíle pro sebe trávit obklopeni lidmi, které ale neznáte, neznamená, že nebude mít prostor sami pro sebe. Když nebude mít chuť, až na zdvořilostní slovíčka nebudete muset s nikým promluvit.

Ale hlavně! Hlavně si užijte svůj čas tak, jak sami chcete. Čtěte, koukejte na filmy, lenošte, uvařte si dobré jídlo. A nezapomeňte si také udělat radost, fantazii se meze nekladou. S pocity, které budete mít ve chvílích, které trávíte o samotě, vám mohou pomoci minerály.

Sebeuvědomění

lapis náramek

Konečně máte možnost přemýšlet a vnímat své myšlenky opravdu v klidu a bez rušení. Žádné hlasy a pohyby kolem, žádné vytrhávání z rozjímání. Můžete si uvědomit, co dál chcete od života, jakým směrem se má ubírat, čeho chcete docílit a od čeho se naopak oprostit. Máte jedinečnou šanci převzít zpět otěže svého života.

Velmi nápomocným kamenem je v tomto ohledu lapis Lazuli. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění a umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Přináší hodnoty jako je čestnost, soucit či poctivost.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Sebepoznání

amazonit

Je to v životě běžné, i když jste si třeba vždy dávali předsevzetí, že se to zrovna vám nestane. Jenže v kolotoči povinností a starostí se to stane většině z nás, jako bychom ztratili sami sebe. Vydejte se na cestu opětovného sebepoznání. Hoďte za hlavu všechnu kritiku a hodnocení vaší osoby a vsaďte na svoji individualitu.

Parťákem vám může být amazonit, který uklidňuje a podporuje dobře fungující nervový systém, rozptyluje negativní energii. Navíc podporuje intuici a úspěch. Je opravdu spolehlivým průvodcem na cestě sebepoznání.

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Kreativita

Chvíle, kdy vás nic a nikdo neruší, kdy můžete přemýšlet a plánovat, snít a dumat, jsou ideální pro podpoření kreativity. Nechte fantazii rozjet na plné obrátky, promýšlejte to, nad čím se sem tam zamýšlíte, dejte prostor úplně novým snům, ponořte se hluboko do tvůrčího úsilí.

Skryté talenty můžete v sobě probudit díky vybraným minerálům. Některé jsou pro tohle jako stvořené. Díky nim zvýšíte svoji motivaci a energii hledat nové cesty a dosáhnout svého cíle.

KOUPIT KAMENY KREATIVITY ZDE

 

Které minerály pomáhají s kreativitou

Empatie

Čas strávený o samotě nám může otevřít oči také v oblasti emocí. Můžeme se zamyslet nad konkrétními situacemi a zamyslet se nad tím, zda jsme jednali na základě rozumu nebo citů. Pohled do nitra také odpoví na otázku, zda ve svém uvažování a komunikaci máme dostatek empatie.

S tou nám, stejně jako s intuicí a vnitřní silou, nejlépe pomůže měsíční kámen. Má totiž vliv na zklidnění emocí a navrácení rovnováhy a klidu do našeho jednání a uvažování. Kromě toho také navozuje klidný spánek.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

  • Související články

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

Darujte moc a sílu minerálů těm, na kterých vám nejvíc záleží

Harmonické prostředí doma i v zaměstnání za pomoci minerálů

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů
Darujte moc a sílu minerálů těm, na kterých vám nejvíc záleží

Rodina a přátelé jsou to nejdůležitější, co na světě máme. Dávají nám lásku, oporu, jsou tady pro nás ve chvílích, kdy jsme na dně, i v těch, kdy jsme na vrcholu. Bez blízkých by prostě život nestál za nic.

Nemáte ale někdy dojem, že právě takhle zásadním lidem nedáváte dostatečně najevo, jak moc jsou pro vás důležití? Udělejte to prostřednictvím minerálů. Vaše blízké dobře znáte a určitě víte, co je v životě trápí nebo těší a s čím by jim kameny mohly pomoci.

Růženín

Dary z růženínu, ať už vyberete třeba šperk nebo minerál do ruky, jsou velmi dobrá volba. Tenhle kámen nás totiž mimo jiné učí sebelásce, a s tou má, jak určitě víte, řada z nás problém. Jenže mít rád sám sebe je strašně důležité! Máte ve své blízkosti osobu, která potřebuje být milována, a o které tušíte, že pochybuje sama o sobě? Pak opravdu sáhněte po růženínu a darujte jí ho. Kromě sebelásky je velmi prospěšný i v tom, že spojuje svého majitele se srdeční čakrou a obecně nakopává v chuti k životu.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Ametyst

Stres, obavy, strach, úzkost. Občas něco z jmenovaných přepadne každého z nás. I s tím však mohou pomoci správně vybrané kameny. Máte v blízkosti někoho, o jehož duši se obáváte? Vyberte pro něj ametyst. Tenhle kámen je opravdu mocný a může se stát blízkým pomocníkem. Jde o kámen výrazně uklidňující, tomu, kdo ho vlastní, pomáhá využít sílu korunní čakry.

KOUPIT AMETYST ZDE

Amazonit

I amazonit je kámen vhodný pro toho, koho máte rádi. Hodí se zejména pro ty z nás, kteří něco tvoříme. Má totiž vliv na odstranění tvůrčích bloků a přivolává inspiraci, přináší energii a nesmělé myšlenky může pomoci přerodit ve velké činy. Naši duši hlídá v tom smyslu, že je díky němu klidná.

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Jaspis

Jaspis věnujte tomu, ke kterému chováte city, ovlivňuje totiž naši vášeň a sexualitu, ale i intimitu. Vztah dokáže oživit a udělat ho opět jiskřivým. Pomáhá také najít rovnováhu ve vztazích a pozitivně je ovlivňuje. Pokud ho někdo vlastní, může se spolehnout na jeho vliv na pozitivní milenecký vztah a nakopává v lásce energií.

KOUPIT JASPIS ZDE

Lapis lazuli

Pro rodinné vztahy se velmi hodí lapis lazuli. Tenhle kámen totiž usnadňuje společnou komunikaci, která v rodinách občas z mnoha důvodů může váznout a vede to k řadě problémů, kterým přitom jde předejít. Lapis lazuli probouzí v rodině lásku a usnadňuje řešení problémů. Budete díky němu schopni si mnohem lépe navzájem naslouchat a budovat tak harmonickou rodinu.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Citrín

Citrín jako by byl plný slunce a to, respektive jeho energii, dokáže dát i svému majiteli. Je to kámen štědrosti a optimismu, který do vztahů vnese radost a hřejivou nabíjející energii. Je navíc účinným čističem a regenerátorem a umocňuje tvůrčí schopnosti. Upřít nelze citrínu ani jeho schopnost pomoci překonat deprese a špatné myšlenky.

KOUPIT CITRÍN ZDE

  • Související články

Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Zaručený úspěch! Zkus tyto 3 silné kameny

Harmonické prostředí doma i v zaměstnání za pomoci minerálů

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

 

 

Harmonické prostředí doma i v zaměstnání za pomoci minerálů

Obrázek článku

Napadlo vás někdy, že většinu času trávíme ne dvou místech – doma a v práci? V obou místech by ideálně měla být pohoda, měli bychom se soustředit na odpočinek a čas s rodinou a na práci. Udělejte si z těchto prostor dokonale harmonické prostředí. 

Pomohou vám s tím minerály, respektive nejrůznější dekorace z nich. Vy tak můžete čerpat jejich ohromnou sílu a využít prospěch, který nám nabízejí. Navíc svůj domov nebo pracovní prostor zásadně zatraktivníte, protože na dekorace z krystalů je opravdu příjemný pohled.

Krystaly disponují různou energetickou silou, vybírejte proto takový kámen, který se nejlépe hodí k problému, který vás trápí. Vybrat můžete třeba ametyst, který do vaší domácnosti přinese klid, energii posílí citrín a další kameny zase zajistí ochranu domova.

Ozdobte si domov

Propůjčit domovu originální atmosféru můžete třeba díky soškám z kamenů. Volit můžete podle toho, co si od kamenů slibujete. Velmi atraktivně vypadají v interiéru achátové půlky. Ty svým majitelům dodávají fyzickou a duševní sílu, zvyšují také kreativitu a posilují intelekt. Ovlivňují i to, zda budeme v životě šťastní. V prostoru vyvažují energii jin a jang. Sáhnout můžete také po kamenných těžítkách a nechat tak na sebe minerály působit i v kanceláři.

KOUPIT SOŠKY Z MINERÁLŮ ZDE

Velký den v životě

Volit doplňky z minerálů můžete i pro výjimečné životní okamžiky. Třeba na svatbu. Tu tak vyladíte opravdu k dokonalosti. Vybírejte dekorace s ohledem na to, který minerál co dokáže a celkově tak ovlivněte svatební atmosféru. Svatební tabule může díky krystalům vypadat opravdu originálně a neodolatelně.

KOUPIT SVATEBNÍ DEKORACE ZDE

Drúzy a geody

Proměnit váš domov mohou i drúzy a geody. Drúzy jsou minerály neopracované ve své naturální podobě. A geody vás možná na první pohled ani nezaujmou. Vypadají totiž docela obyčejně, pokud se ale otevřou, uvidíte obrovské překvapení, skrývají totiž dutou jeskyni s krystaly. Dovedou udržet energii uvnitř a zjemnit ji, díky tomu proudí ven přirozeně a rovnoměrně se rozptyluje.

KOUPIT DRÚZY A GEODY ZDE

Svícny a lampy

Příjemné světlo může s interiérem udělat divy, ať už v podobě svícnu či lampy. Oproti klasickým svícnům a lampám ale vám ty k kamenů mohou dát mnohem víc. Například solný svícen dokáže uklidňovat a ionizuje vzduch, takže ho dělá zdravějším.

KOUPIT SVÍCNY ZDE

Pro každý den

Možná se společně jako rodina dostanete ke stolu jen výjimečně a večeře v rodinném kruhu je tak vzácnost. I když na ni dojde málokdy, můžete si ji o to víc užít. Volte doplňky z minerálů určené ke stolování. Všední jídlo se tak stane nevšedním zážitkem. Navíc i v tuto chvíli na vás budou účinkovat minerály svými vlastnostmi.

KOUPIT MISKY ZDE

  • Související články

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů
Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Zajímá vás tajemno a magie nebo je vám v životě blízká lehkost a romantika? V obou případech sáhněte po fialové, pro první variantu vyberte tmavý odstín, pro druhou světlý. Zvolte si některý z krystalků ve fialové barvě a spolehněte se na jejich účinky.

Fialová barva je dále barvou síly a moci, občas melancholie. Naši předci fialovou vnímali coby barvu bohatství a moci. Fialové kameny nám mohou „vydláždit“ naši životní cestu ke komunikaci s vyššími bytostmi, pomáhají při rozhodování, usnadňují rozhodování a vedou nás tak, abychom dosáhli svého.

Proti bolesti hlavy i úzkostem

Nejlepší volbou, jak čerpat sílu z fialových kamenů, je vsadit na šperky s minerály. Tím, že je máte přímo na těle, můžete velmi silně cítit a přijímat jejich energii a využívat jejich ochranu. Každý kámen totiž přináší svou vlastní léčivou energii a sílu. Ty působí na naše tělo, mysl i duši.

Kameny ve fialových odstínech jsou i pomocníkem s naším blahobytem, protože působí na to, aby naše ambice byly naplněny a abychom dosáhli svých cílů.

Konkrétně fialové kameny mají velmi silný vliv na naše zdraví, odpuzují bolesti hlavy, pomáhají s kvalitním spánkem, působí na epifýzu a hypofýzu, sáhnout by po nich měli ti z nás, kteří mají sklony k depresím či úzkostem. Chrání nás totiž i před negativními myšlenkami.

Achát

Achát umí vyrovnávat energie a je velmi uklidňující. Zkuste ho vzít jen tak do ruky a pocítíte, jak vás stres a obavy opouštějí. Působí totiž na sladění dechu a tlukotu srdce. Fialové odstíny achátu jsou opravdu velmi příjemné a můžete se spolehnout i na to, že odežene negativní energii, kterou nechtěně každý z nás přijímá ze svého okolí.

KOUPIT ACHÁT ZDE  

Ametyst

ametyst náramek

Ametystové krystaly jsou také velmi uklidňující. Mají silné duchovní vibrace a působí na korunní čakru. Vybírat můžete z mnoha odstínů fialové, od téměř vínových až po levandulové. Ametyst dokáže prohloubit naše sny, ulevuje od bolesti hlavy a napětí, i tento kámen volte, pokud pro vás spánek není chvílemi odpočinku, ale spíš se kvůli jeho špatné kvalitě nebo proto, že ne a ne večer přijít, stresujete.

KOUPIT AMETYST ZDE 

Ametrín

Ametrín v sobě spojuje dokonce dvě silné energie, střetává se v něm totiž slunečná povaha citrínu a léčitelské schopnosti ametystu. Budete-li mít amterín při sobě, dostaví se příjemné pocity, lehkost bytí, smích a podobně. Je to navíc krystal, díky němuž budete mít šanci posílit vztahy, na kterých vám záleží.

KOUPIT AMETRÍN ZDE 

Čaroit

 

Čaroit je kámen s fialovými paprsky, který svému nositeli vysílá silné vibrace. Čaroit nám dodá tolik potřebnou energii, ale i klid a naopak odežene stres. Hodí se i proto, že nám pomáhá vyrovnat se s našimi špatnými vlastnostmi, a ty má, pochopitelně, každý z nás. Pořiďte čaroit i svým dětem, velmi jim pomůže s dobrým usínáním. Pro zajímavost, čaroit je přiřazen planetě Jupiter, Neptun a elementu vody.

KOUPIT ČAROIT ZDE 

Fluorit

Kámen vznešené ochrany je fialový fluorit. Čistí krční čakru, uvádí nás život do rovnováhy a zvyšuje naše vibrace. Tento krystal pomáhá i s nastolením rovnováhy v našich životech a vliv má na obě strany mozku.

KOUPIT FLUORIT ZDE 

Kunzit

Kunzit ve fialovém odstínu je opravdu silný. Mějte ho u sebe a přijdete o všechny obavy, strach a nervozitu. Posiluje pozitivní energii a pročišťuje naši mysl. Dětem je velmi prospěšný, protože jim pomáhá se zklidněním. I kunzit je kámen vhodný pro dobrý spánek.

KOUPIT KUNZIT ZDE 

  • Související články

3 silné kameny pro úspěch

Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů
Bicom a náramek z minerálů: Harmonie pro tělo, mysl a duši


V dnešní hektické době, kdy se stále více lidí obrací k alternativním metodám péče o zdraví, se zvedá zájem o kombinaci pokročilých technologií a tradičních přírodních prostředků. Jedním z fascinujících spojení je ta mezi Bicomem, zařízením využívaným v bioresonanční terapii, a náramkem z minerálů, který je přirozeným nosičem energetických vlastností kamenů. Podívejme se blíže na toto spojení a na to, jak může poskytnout komplexní podporu pro tělo,
mysl a duši.

Bicom: Cesta k pochopení těla

Bicom je zařízení, které využívá bioresonanční terapii k analýze energetických a fyziologických stavů těla. Pracuje s elektromagnetickými vlnami a jejich interakcí s tělem, což umožňuje diagnostikovat různé parametry zdraví a nalézt cestu k podpoře tělesné rovnováhy. Díky Bicomu můžeme identifikovat potenciální nerovnováhy jako je například zatížení různými patogeny a doporučit individuální terapeutické kroky pro každého klienta.

 SESTAVIT NÁRAMEK BICOM 

Náramek z minerálů: Přírodní síla v jednom šperku

Náramky z minerálů jsou víc než jen módním doplňkem. Jsou to nositelé přírodních energetických vlastností kamenů a minerálů. Každý kámen má své vlastní energetické frekvence a terapeutické účinky, které mohou pomoci vyrovnat tělesné energetické pole a podpořit procesy samoléčení. Například růženín může pomoci vyrovnat emocionální nerovnováhu a zvýšit citlivost na lásku a soucit, zatímco ametyst může klidnit mysl a podporovat duševní rovnováhu.

 SESTAVIT NÁRAMEK BICOM  

Jak se Bicom a náramek doplňují?

Kombinace Bicomu a náramku z minerálů představuje úžasnou symbiózu mezi moderní technologií a starodávnou moudrostí přírody. Bicom nám poskytuje jedinečný náhled do energetických procesů těla, zatímco náramek z minerálů nám umožňuje přinést do našeho každodenního života přírodní sílu. Na základě měření Bicomu můžeme přesněji identifikovat potřeby jednotlivce a navrhnout kombinaci minerálů, která mu nejlépe vyhovuje.

 SESTAVIT NÁRAMEK BICOM  

Přizpůsobení náramku vašim potřebám

Každý člověk je jedinečný a taková by měla být i terapeutická podpora. Při výběru minerálů do náramku se bere v úvahu nejen doporučení Bicomu, ale také osobní preference klienta. Každý kámen je pečlivě vybrán s ohledem na jeho terapeutické vlastnosti a vizuální atraktivitu, aby náramek nejen pomáhal, ale také zdobil.

  • Související články

BICOM: Moderní metoda, která vás spolu s minerály dovede k harmonii a lepšímu zdraví

Jak objednat náramek podle mého přání?

 

Autor článku: Miroslava Vallová
                             Biorezonance -bicom.cz

Zdroj hlavního obrázku: Canva

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

 

Věříte tomu, že někdo vede naše kroky životem? Možná jsou to andělé! Zjistěte své andělské číslo, s kterým se možná už teď běžně setkáváte. Všimli jste si, že se ve vašem okolí opakovaně objevuje stejný sled  čísel? Připadá vám to zajímavé, ale hlouběji jste se nad tím nikdy nezamýšleli? Přitom právě tato čísla mohou mít ve vašem životě velký význam. Seslána jsou tato čísla proto, aby nám pomohla.

Čísla se přitom v našich životech objevují zcela nahodile, třeba na účtence z obchodu, coby telefonní číslo nebo na hodinách. Pokud se cítíte být ke konkrétnímu číslu přitahováni, něco to musí znamenat.

Důvěřujte intuici

Způsobů, jak své andělské číslo bezpečně zjistit, je hned několik. Jednoduchou cestou je věnovat pozornost číslům, která se ve vašem životě objevují, respektive těm, která se pravidelně opakují. Důvěřujte svojí intuici a vsaďte klidně i na sílu minerálů, vyhledejte kameny, ať už jako šperky nebo samostatné kameny.

KOUPIT ŠPERKY S MINERÁLY ZDE  

Jaké jsou možnosti?

Vyzkoušet můžete i klasickou numerologii, i ta vám může odpovědět na to, které andělské číslo je to vaše. Rovnice je jednoduchá – stačí sečíst čísla svého data narození, výsledné dvojčíslí rozložit a čísla sečíst – tedy třeba 1+1+1+9+8+4 = 24 – 2+4 = 6 – výsledné číslo je tedy 6. Každá posloupnost, která se ve vašem životě objeví, například 66 nebo 666 je pro vás důležitá. Poslední možností je obrátit se na odborníka a nechat si vyložit andělské karty.

Každé z čísel má svůj vlastní význam, 0 nabízí možnost odemknout svůj potenciál, 1 znamená nové začátky, 2 rovnováhu a romantiku a 3 možnost uvést své tělo i mysli do rovnováhy.

Andělské číslo 4 potom může být znamením, že můžete očekávat podporu ve složitých situacích a 5 značí očekávané změny. Vyšlo-li vám jako andělské číslo 6, věřte, že to má přímo mystické vlastnosti a čekat můžete rovnováhu ve všech možných oblastech života.

KOUPIT MINERÁLY PRO NOVÉ ZAČÁTKY ZDE  

Co které číslo znamená

Následuje sedmička, od té můžete očekávat moudrost, zázrak a čistý potenciál k růstu, osmička – symbol nekonečna, znamená v životě potenciál, úspěch, finanční hojnost a tvrdou práci, která se vám však vyplatí. Poslední je devítka, která slibuje nová dobrodružství.

KOUPIT MINERÁLE BOHATSTVÍ ZDE  

  •  Související články

Porazte jarní únavu. S těmito minerály nemá šanci!

Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

5 kamenů pro ničím nerušený spánek

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

 

Optimismus, energii, pozitivní vidění světa, ale i povzbuzení. Ale hlavně! Hlavně příchod léta? O čem je řeč? Co nám přináší ty všechna výše popsaná pozitiva? Žlutá barva! A proč příchod léta? Podívejte se kolem sebe. Jaro sice přichází pomalu, ale i tak, už všechno kvete! A navíc žlutá je přece barva slunce. Spolehněte se na žluté minerály a načerpejte od nich vše, co nám nabízejí.

Úspěch i vztahy

Se sluncem toho mají žluté krystaly hodně společného. Mají dostatek energie, kterou mohou předat svému nositeli, povzbuzují naši energii a vůli, jako by skoro dokázaly zahřát. Vliv mají na naše zdraví, právě díky tomu, jak silnou energii dovedou předat. Sáhněte po nich, pokud vám hrozí vyhoření, potřebujete se soustředit, jste vyčerpaní.

Pozitivně ale ovlivňují i třeba zažívání nebo krevní tlak. Žluté krystaly jsou ale dobré i pro posílení vztahů, pomáhají být sebevědomější, nezávislejší a ovlivňují i intimitu. A co určitě nejde opomenout je vliv žlutých kamenů na hojnost, bohatství. Přitahují úspěch!

Kalcit

Krásně žlutý je kalcit. Je to kámen naděje a uklidnění. Čistí pupeční čakru, díky čemuž může volně proudit naše moudrost a sebedůvěra, ale i sakrální čakru, která ovlivňuje vášeň, sexualitu a radost. Kalcit podporuje intuici a rychlé rozhodování, posiluje naši duši a uvádí nás do rovnováhy. Také zklidňuje, zbavuje nás vzteku a zlosti.

KOUPIT KALCIT ZDE   

 Topaz

Žlutý topaz umí zesilovat to, na čem nám záleží, naše malé plány dokáže dovést ve velké akce! Pomáhá nám také, když máme tvůrčí nebo jiný zásek, díky topazu dojde k uvolnění přesně tam, kde je to potřeba. Tento kámen navíc umožňuje nám všem uskutečnit naše tajná přání. Nakopává také naše sebevědomí.

KOUPIT TOPAZ ZDE  

Karneol

Karneol můžeme najít ve žluté, červené a oranžové barvě, krásných, jasných a zářivých odstínech. Je to minerál, který oplývá smyslem pro odvahu a rovnováhu. Osvobozuje od úzkosti a dává nám naději do dalších dní. Karneol podporu naše sebevyjadřování a nebojácnost.

KOUPIT KARNEOL ZDE  

 Citrín

Citrín, dokonale žlutý kámen! Přináší nám do životů radost, veselost, naději a dobrou náladu. Naopak té špatné nás umí zbavit. Podporuje také naši představivost a sny. Naopak špatné myšlenky, deprese a smutek citrín dovede odehnat. Co se jistě hodí nám všem, citrín umí pomoci snáze přijmout kritiku.

KOUPIT CITRÍN ZDE  

Jadeit

Jadeit je silně ochranný kámen, který chrání před neštěstím. Podporuje sebevědomí a sebejistotu. Má vliv na náš nervový a imunitní systém. Jadeit ale také přitahuje štěstí a podporuje naše kouzlo osobnosti. Mějte ho stále u sebe, má vliv na ochranu před nemocemi!

KOUPIT JADEIT ZDE  

  •  Související články

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec - cílevědomá a energická znamení

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva