Vlčí úplněk je tady. Začněte rok podívanou na obloze

Prví letošní úplněk je tady. Říká se mu vlčí a na zimní obloze předvede velkou podívanou! Užijte si tenhle mimořádný okamžik a vyvarujte se všemu, co by na vás mohlo mít negativní vliv.

Úplněk nastane 25. ledna v 18:53. Ujistěte se, jaká je předpověď počasí, protože bude-li jasno, můžete si užít Měsíc, který vystoupá velmi vysoko na oblohu.

Vlci měli hlad

A proč přezdívka Vlčí úplněk? Ta pochází z dob, kdy indiánské kmeny během chladných lednových nocí slyšeli hladové vlčí vytí, které se zesilovalo právě během úplňku. Kdy nás čekají další letošní úplňky? Zjistěte to v našem kalendáři.

Využijte čas úplňku, který na někoho působí pozitivně a na někoho naopak negativně k vypuzení negativních vibrací a naopak udělejte vše proto, abyste se nabili energií pozitivní.

Leden ovládají Lvi

Lednový úplněk je ve znamení Lva. To je znamení sebevědomé  a přesvědčené o svých výjimečných kvalitách. Občas ale dělá člověk narozený v tomto znamení zvěrokruhu až moc proto, aby měl moc a sílu. Někdy dokonce sklouzává až k despotismu, bývá egocentrický a domýšlivý. Ke cti je třeba mu připsat, že disponuje odvahou, nechybí mu radost ze života a je plný tvůrčí energie.

KOUPIT MINERÁLY PRO LVA ZDE 

Které minerály se hodí pro Lva?

Pozor na zdraví

V době úplňku je třeba být na sebe opatrný, šetřit se, nepřetěžovat a odpočívat. Pro některé z nás jde opravdu o náročné období, kdy se nám špatně spí a může nás trápit přecitlivělost. Každý měsíc navíc úplněk ovlivňuje jinou část těla, kterou je tak třeba si opravdu hýčkat.

V lednu je to močový měchýř, což je v současných chladných dnech docela příznačné. Sáhněte po minerálech, které právě tento orgán ovlivňují, je to třeba mookait. Ovlivňuje pozitivně imunitní systém, dýchací cesty, a právě i močový měchýř.

Vhodný je i mogranit, který uklidňuje, posiluje radost a vnitřní sílu. Kromě močového měchýře po něm sáhněte i v případě, že vás trápí nervový systém, ledviny či pohlavní orgány. Je totiž výborný jako prevence a tiší bolest.

KOUPIT MOOKAIT ZDE 

Nechte se ovlivnit granátem

Každý měsíc má úplněk svůj „vlastní“ kámen. V lednu je to granát, mocný minerál, který nám dodává energii a klid, ale také podporuje lásku, touhu a oddanost. Spolehlivým parťákem je ve složitých okamžicích života, protože upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději tehdy, kdy nevíte, co si počít.

KOUPIT MINERÁLY, KTERÉ OVLIVŇUJÍ LÁSKU ZDE 

  • Související články

Pololetní vysvědčení se blíží! Zvolte originální dárky pro učitele plné životní energie

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Granát – kámen lásky

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva