Vodnář je vzdušné znamení plné silných hodnot a touhy po poznání.Lidé ve znamení Vodnáře mají narozeniny v období od 21. 1.  do 20. 2.

Nejvodnějšími kameny jsou akvamarín, fluorit, tyrkys, topaz, sokolí oko, křišťál, jaspis, chryzokol, čaroit, amazonit, lapis lazuli.

Charakteristika Vodnáře

Vodnář je to vzdušné znamení plné zdravé čisté inteligence, které se obrací do lehké tvrdohlavosti. Pramení to však ze silného a spravedlivého přesvědčení, které se snaží prosazovat, pokud je mu to umožněno.

Pro silnou podporu komunikace je dokonalý akvamarín, který Vodnářům pomáhá se sebevyjadřováním.PROHLÉDNOUT NABÍDKU AKVAMARÍNU

Vztahy, nápady a rozhodování

Vodnář má rád společnost a přátelství, preferuje spolupráci, rozebírat nové nápady a nejlépe hned vše vyzkoušet.
K posílení mysli a odstranění strachu z budoucích špatných rozhodnutí pomáhá fluorit, který zvyšuje sebedůvěru a potenciál.PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU

Změny a proměny

Vodnář neustále žije v proměnách, kdy proměňuje sebe i své okolí. Řídí se logikou a intuicí. Nemá rád všeobecnosti a uchovává si svou osobitost.
Pro uklidnění rychlých změn zvolte amazonit, který má v sobě obdivuhodnou filtrační schopnost a pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu. Tento ručně vázaný náramek je speciálně vyroben pro Vodnáře a obsahuje krásný amazonit, jaspis kambaba a křišťál , který projasňuje mysl.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

Plány a volnost

Vodnář potřebuje pocit volnosti a nenucenosti. Nemá rád rutinu. Je odolný, vytrvalý a neústupný. 
A protože Vodnář umí během svého života vyslovit daleko více plánů než je možné za celý živost stihnout, je dobré využít síly sokolího oka, které umí uzemnit ty, kteří ztrácí spojení s realitou. Zvolte variantu speciálního balíčku tromlovaných kamenů, který obsahuje minerály sestavené přímo pro znamení Vodnář. Balíček obsahuje křišťál, amazonit, jaspis leopard, jaspis brekcie, sokolí oko, jaspis obrázkový.

TIP: Vybírejte z balíčků minerálů sestavených podle znamení či účelu!


PROHLÉDNOUT NABÍDKU SOKOLÍHO OKA

Autor článku: Svět Minerálů