Vodnář je vzdušné znamení plné silných hodnot a touhy po poznáníLidé ve znamení Vodnáře mají narozeniny v období od 21. 1.  do 20. 2.

Jaké kameny jsou nejvhodnější pro Vodnáře?

Charakteristika Vodnáře

Vodnář je to vzdušné znamení plné zdravé čisté inteligence, které se obrací do lehké tvrdohlavosti. Pramení to však ze silného a spravedlivého přesvědčení, které se snaží prosazovat, pokud je mu to umožněno.

Pro silnou podporu komunikace je dokonalý akvamarín, který Vodnářům pomáhá se sebevyjadřováním.

privesek kámen akvamarin

KOUPIT ŠPERKY A KAMENY Z AKVAMARÍNU ZDE

Vztahy, nápady a rozhodování

Vodnář má rád společnost a přátelství, preferuje spolupráci, rozebírat nové nápady a nejlépe hned vše vyzkoušet.
K posílení mysli a odstranění strachu z budoucích špatných rozhodnutí pomáhá fluorit, který zvyšuje sebedůvěru a potenciál.


kamen fluorit srdce

KOUPIT FLUORIT ZDE

Vodnář a láska

V žádném případě se k tomuto znamení nehodí lidé, kteří jsou šetřiví a přísní. Milí Vodnáři, k vám se hodí tato znamení:

Změny a proměny

Vodnář neustále žije v proměnách, kdy proměňuje sebe i své okolí. Řídí se logikou a intuicí. Nemá rád všeobecnosti a uchovává si svou osobitost.
Pro uklidnění rychlých změn zvolte amazonit, který má v sobě obdivuhodnou filtrační schopnost a pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu. Tento ručně vázaný náramek je speciálně vyroben pro Vodnáře a obsahuje krásný amazonit, jaspis kambaba a křišťál, který projasňuje mysl.

náramek vodnář

KOUPIT NÁRAMEK ZDE

Plány a volnost

Vodnář potřebuje pocit volnosti a nenucenosti. Nemá rád rutinu. Je odolný, vytrvalý a neústupný. 
A protože Vodnář umí během svého života vyslovit daleko více plánů než je možné za celý živost stihnout, je dobré využít síly sokolího oka, které umí uzemnit ty, kteří ztrácí spojení s realitou. Zvolte variantu speciálního balíčku tromlovaných kamenů, který obsahuje minerály sestavené přímo pro znamení Vodnář. Balíček obsahuje křišťál, amazonit, jaspis leopard, jaspis brekcie, sokolí oko, jaspis obrázkový.

 

kameny pro vodnare

KOUPIT BALÍČEK ZDE

Autor článku: Svět Minerálů