Únor: Zlomové novoluní ve Vodnáři přinese mnoho nových změn, kterých se nesmíte zaleknout

Novoluní nastane ve čtvrtek 11. února 2021 ve vzdušném znamení Vodnáře. Únorové novoluní přinese mnoho emocí a nasměruje vás na novou životní cestu. Pokud se nezaleknete velkých změn a upřímně se otevřete novým cílům, splní vám velká přání. 

Jak se nezaleknout vlny plné silných změn?

Na vlně Měsíce

Asi nejdůležitější je být na stejné vlně jako je Měsíc. Jeho pozice není na obloze tak viditelná jako známe u úplňku, ale energie jsou opravdu silné. Měsíční kámen je nejsilnějším kamenem pro novoluní, proto by vám během tohoto období neměl doma chybět. Je velmi dobré s ním často pracovat a co nejčastěji ho mít při sobě.

Životní změny a deprese

Může se také stát, že s vlnou nových změn a očekávání se mohou myšlenky natolik zamotat, že se dostaneme do nepříjemných depresí a úzkostí. Nenechte se a potlačte tento stav silným lapisem lazuli, který je kamenem klidu, meditace a uvolnění mysli. Vložte si kámen do dlaní a prsty pomal přejíždějte přes hrany. Tento pohyb vám přinese uvolnění a energie z lapisu dokonale odstraní veškerou depresi ve vás i kolem vás.

Síla Vodnáře

Vodnáři jsou velmi tolerantní, ale jejich slabou stránkou je roztěkanost a vytváření velké množství plánů, do kterých zamotají všechny kolem sebe. Máte-li kolem sebe nějakého Vodnáře, pořiďte si obranný štít pomocí amazonitu, který zvyšuje intuici a umí vyrovnávat energie.

Jste v tom s partnerem spolu

Novoluní je období nových začátků, a proto je důležité mít dostatek odvahy a sebevědomí pro dosáhnutí svým vysněných cílů, na které jsme tak dlouho čekali. Bronzit dodává odvahu, rozhodnout a jistou. Pořiďte ho sobě i svému partnerovi a udělejte velké rozhodnutí v životě společně.

náramky z minerálů, ona a on náramky pro páry, onyx matný, hematit, magnezit

 

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva