Čínský nový rok ve znamení Buvola bude patřit jenom Vám! Jak se připravit na tento silný rok?

12. února 2021 začíná nový lunární rok ve znamení Buvola, který předpovídá velmi silný rok plný práce, odpovědnosti a pevného přátelství.

Rok Buvola je každých 12 let a to v těchto letech: 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021, 2033… 

Zrozenci Buvola vstupují do svého roku ve znamení harmonie a odpovědnosti. Čínský horoskop říká, že v tomto roce přijdou nové šance pro získání financí, upevní se vztahy a celý rok bude inspirativní a plný nápadů.

Charakteristika Buvola

Lidé narození v roce Buvola jsou přirozenými vůdci. O takovém člověku se říká, že je pomalý, ale velmi vytrvalý a opatrnýSe silnou vírou a silou vůle mohou vždy realizovat své životní cíle. Jsou také velmi čestní a spolehliví. Kromě toho jsou takénezávislí a pracovití, díky čemuž mohou snadno dosáhnout svého úspěchu. Kamenem štěstí pro všechny narození ve znamení Buvola je nádherný akvamarín.

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Nepřehlédněte:
Jaký je Váš kámen štěstí podle čínského znamení?

Vztahy

Ačkoli na nás mohou někdy lidé narození ve znamení Buvola působit chladní až lhostejní, tak umí do vztahu přinést mnoho lásky a snaží se vyrovnávat nejasnosti. Se vztahem to myslí vážně, jsou romantičtí a finančně vyvážení. Velmi vhodným kamenem pro potlačení strachu se otevřít nové lásce, pomůže nádherný růženín nebo smaragd.

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Čas na kompromisy

Musíme se všichni připavit na akceptování mnoho kompromisů, které nás již delší dobu provází. K tomu, abychom byli ochotní čelit kompromisům potřebujeme popostrčit a duševně posílit. Serpentinit je úžasný kámen, který pomáhá tolerovat názory ostatních a tolerovat kompromisy ve všech směrech.

KOUPIT SERPENTINIT ZDE

Zdraví

Očekáváme mnoho nevyvážeností, které se budou odrážet například v nedostatečném stravování nebo naopak v přejídání, které povedou k zažívacím potížím a problémům s trávicí soustavou. Bude to rok plný práce, proto nesmíte zapomenou také na cvičení! Nedostatek cvičení přinese náhodné onemocnění a bolesti kloubů - ještě to tak! Podpořte svou střevní imunitu pomocí dokonalého spojení energií avanturínu oranžového a křišťálu!

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Rok Buvola

Pracujte na sobě a na svém osobním rozvoji jako byste letos měli žít lepší život Pokud se dostanete do problémů, tak se snažte situaci pochopit a hledat již zmíněné kompromisy. Pomocí tvrdé práce a odhodlání najdete tu správnou cestu, kterou jste již dlouho hledali. Zůstaňte klidní, trpěliví a hlavně sami sebou a vytoužené štěstí si vás samo najde. K osobnímu rovzoji vám pomůže speciálně sestavený náramek z achátu, hematitu a lávy.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Hlavní obrázek: Canva