Tip pro Ježíška! Získejte dárek svých snů!

Jak získat dárek snů? Vyplňte formulář a nechte nás komunikovat za Vás!

V dnešní uspěchané době je někdy těžké najít čas na to, abychom si sami koupili to, po čem toužíme, nebo dokonce vysvětlili našim blízkým, co by nám udělalo opravdovou radost. Nyní už nemusíte trávit hodiny procházením obchodů nebo online stránek a nemusíte ani ztrácet čas vysvětlováním, co přesně byste si přáli. Představujeme vám novou službu, která vám to všechno ulehčí!

Proč využít naší službu? 

  • Šetří váš čas: Nemusíte trávit hodiny vybíráním a vysvětlováním. 
  • Diskrétnost: Vaše přání bude předáno vkusně a nenápadně. 
  • Jistota: Můžete si být jistí, že dárek bude přesně podle vašich představ. 
  • Překvapení: I když víte, co dostanete, předání dárku si můžete užít jako plnohodnotné překvapení.


Jak to funguje?

1. Vyplnění Formuláře: Stačí, když si najdete chvilku a vyplníte náš jednoduchý online formulář. Do formuláře zadáte informace o dárku, který si přejete – název, kód produktu nebo odkaz

2. Zadání kontaktních údajů: Dále uvedete emailovou adresu osoby, od které byste dárek rádi obdrželi. Nemusíte se bát, zacházíme s osobními údaji s maximální opatrností a diskrétností.

3. My komunikujeme za Vás: Náš tým se postará o zbytek. Odešleme diskrétní zprávu na uvedenou emailovou adresu s jasnými instrukcemi a odkazy, kde a jak může vámi vybraný dárek zakoupit.

Nechte nás, abychom vám pomohli získat dárek, který si opravdu zasloužíte, aniž byste museli vynaložit zbytečné úsilí. Vyplňte náš formulář ještě dnes a těšte se na radost, která na vás čeká!