Máte strach z budoucnosti? Začněte s čistým štítem


zdroj:pixabay

Strach z budoucnosti trápí jistě každého z nás. Začnete chodit na školu a strachovat se, zda ji zdárně dokončíte. Následuje rozhodování, jaké povolání je pro vás to pravé a zda to zvládnete. Po nějaké době přijdou rodinné starosti a otázka, jestli jste schopni svou rodinu uživit. Když přijdou děti, strach se ještě znásobí a začíná kolotoč nanovo. Čtete to a říkáte si, že přesně takto se cítíte? Pak pro vás budou dobrým přítelem drahé kameny, které váš strach z budoucnosti eliminují.

Mějte vše pod kontrolou

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou, který brání jeho nositele před psychickými útoky.

Má silnou očistnou moc. Ametyst blahodárně působí na mysl, kterou dokáže uklidnit a povzbudit. Díky ametystu se budete lépe soustředit, zmírní vaše obavy a udržíte pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek, proto pro vás nebude problém se jakkoliv rozhodnout.

PROHLÉDNOUT VARIANTY AMETYSTU

Překonejte strach a beznaděj

Křišťál podporuje zdravý růst buněk a aktivuje imunitní systém.

Je důležitým společníkem při prevenci a v oslabení organismu, kdy nám dodává potřebnou energii. Na duchovní úrovni v nás podporuje pravdomluvnost a přímočarost. Pomáhá nám překonávat pocity strachu a beznaděje. Je také nejvhodnějším kamenem pro děti.

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

Podpořte v životě radost

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí.

Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Citrín je také kámen štěstí. Z lékařského hlediska nám pomáhá při cukrovce, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Autor článku: Svět Minerálů