Máte strach z budoucnosti? Díky drahým kamenům můžete začít s čistým štítem


zdroj:pixabay

Strach z budoucnosti trápí jistě každého z nás, asi kromě dětí. Začnete chodit na školu a strachovat se, zda ji zdárně dokončíte. Následuje rozhodování, jaké povolání je pro vás to pravé a zda to zvládnete. Po nějaké době přijdou rodinné starosti a otázka, jestli jste schopni svou rodinu uživit. Když přijdou děti, strach se ještě znásobí a začíná kolotoč nanovo. Čtete to a říkáte si, že přesně takto se cítíte? Pak pro vás budou dobrým přítelem drahé kameny, které váš strach z budoucnosti eliminují.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou, který brání jeho nositele před psychickými útoky. Pomáhá tak v proměně špatné energie na tu dobrou. Má silnou léčivou a očistnou moc, dříve si používal jako prostředek zabraňující opilosti. Ametyst blahodárně působí na mysl, kterou dokáže uklidnit a povzbudit. Díky ametystu se budete lépe soustředit, zmírní vaše obavy a udržíte pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek, proto pro vás nebude problém se jakkoliv rozhodnout. Po zdravotní stránce vám zmírní bolesti hlavy a uvolní napětí. Ametyst léčí nespavost a napomáhá klidnému spaní.

ametyst hrot

PROHLÉDNOUT

Křišťál podporuje zdravý růst buněk. Aktivuje imunitní systém, srdeční činnost a léčí plicní a ledvinové záněty. Je důležitým společníkem při prevenci a v oslabení organismu, kdy nám dodává potřebnou energii. Na duchovní úrovni v nás podporuje pravdomluvnost a přímočarost. Pomáhá nám překonávat pocity strachu a beznaděje.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Z lékařského hlediska nám pomáhá léčit cukrovku, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem. Dále pak působí hojivě na slinivku a čistí krev.

citrín

PROHLÉDNOUT