Máte strach z budoucnosti? Začněte s čistým štítem


zdroj:pixabay

Strach z budoucnosti trápí jistě každého z nás. Začnete chodit na školu a strachovat se, zda ji zdárně dokončíte. Následuje rozhodování, jaké povolání je pro vás to pravé a zda to zvládnete. Po nějaké době přijdou rodinné starosti a otázka, jestli jste schopni svou rodinu uživit. Když přijdou děti, strach se ještě znásobí a začíná kolotoč nanovo. Čtete to a říkáte si, že přesně takto se cítíte? Pak pro vás budou dobrým přítelem drahé kameny, které váš strach z budoucnosti eliminují.

Mějte vše pod kontrolou

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou, který brání jeho nositele před psychickými útoky.

Má silnou očistnou moc. Ametyst blahodárně působí na mysl, kterou dokáže uklidnit a povzbudit. Díky ametystu se budete lépe soustředit, zmírní vaše obavy a udržíte pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek, proto pro vás nebude problém se jakkoliv rozhodnout.

PROHLÉDNOUT VARIANTY AMETYSTU

Překonejte strach a beznaděj

Křišťál podporuje zdravý růst buněk a aktivuje imunitní systém.

Je důležitým společníkem při prevenci a v oslabení organismu, kdy nám dodává potřebnou energii. Na duchovní úrovni v nás podporuje pravdomluvnost a přímočarost. Pomáhá nám překonávat pocity strachu a beznaděje. Je také nejvhodnějším kamenem pro děti.

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

Podpořte v životě radost

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí.

Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Citrín je také kámen štěstí. Z lékařského hlediska nám pomáhá při cukrovce, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení