Odhoďte okovy stresu a osvoboďte se od pocitů nervozity s Lapisem Lazuli


Zdroj: Pixabay

Svou modrou barvou je Lapis Lazuli předurčen k harmonizaci krční čakry. Jeho energetické pole příznivě působí na hlasivky i centrum řeči a pomáhá usměrnit proud myšlenek i následný přednes. Učí síle vyřčeného slova a dokáže zvrátit neštěstí nebo napravit nerovnováhu způsobenou v minulosti mlčením.

Trvalé hodnoty

Lapis Lazuli podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění a umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Tento krystal přináší svému nositeli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti.

Upevňování vztahů

Krystal barvy nebe také upevňuje milostné i přátelské vztahy a napomáhá při vyjadřování pocitů a emocí. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Pomůže vyrovnat se s pravdou bez ohledu na to, kde ji objevíte, a přijmout vše, co se dozvíte. Usnadňuje rovněž vyjádření vlastního názoru a vnáší harmonii do konfliktů. Seznamuje svého majitele také s hodnotou aktivního naslouchání druhým.

Pocit klidu

Tento kámen rychle odstraňuje stres a přináší pocit hlubokého klidu a míru. Dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí.

Migréna

Lapis lze využít při zmírňování migrén a bolestí hlavy. Díky své schopností vyrovnávat nálady, je vhodný pro použití při depresích. Jeho modrá barva a blahodárně působí na všechny problémy pocházející z oblasti krku. A to ať fyzické problémy, jako oteklé uzliny, bolest v krku nebo afty.

Autor článku: Svět Minerálů