Odhoďte okovy stresu a osvoboďte se od pocitů nervozity s Lapisem Lazuli


Zdroj: Pixabay

Svou modrou barvou je Lapis Lazuli předurčen k harmonizaci krční čakry. Jeho energetické pole příznivě působí na hlasivky i centrum řeči a pomáhá usměrnit proud myšlenek i následný přednes. Učí síle vyřčeného slova a dokáže zvrátit neštěstí nebo napravit nerovnováhu způsobenou v minulosti mlčením.

Trvalé hodnoty

Lapis Lazuli podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění a umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Tento krystal přináší svému nositeli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti.

Upevňování vztahů

Krystal barvy nebe také upevňuje milostné i přátelské vztahy a napomáhá při vyjadřování pocitů a emocí. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Pomůže vyrovnat se s pravdou bez ohledu na to, kde ji objevíte, a přijmout vše, co se dozvíte. Usnadňuje rovněž vyjádření vlastního názoru a vnáší harmonii do konfliktů. Seznamuje svého majitele také s hodnotou aktivního naslouchání druhým.

Pocit klidu

Tento kámen rychle odstraňuje stres a přináší pocit hlubokého klidu a míru. Dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí.

Migréna

Lapis lze využít při zmírňování migrén a bolestí hlavy. Díky své schopností vyrovnávat nálady, je vhodný pro použití při depresích. Jeho modrá barva a blahodárně působí na všechny problémy pocházející z oblasti krku. A to ať fyzické problémy, jako oteklé uzliny, bolest v krku nebo afty.

Autor článku: Svět Minerálů

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení