Odhoďte okovy stresu a osvoboďte se od pocitů nervozity s Lapisem Lazuri

Svou modrou barvou je Lapis předurčen k harmonizaci krční čakry. Jeho energetické pole příznivě působí na hlasivky i centrum řeči a pomáhá usměrnit proud myšlenek i následný přednes. Učí síle vyřčeného slova a dokáže zvrátit neštěstí nebo napravit nerovnováhu způsobenou v minulosti mlčením.

Lapis Lazuri podněcuje k převzetí odpovědnosti za vlastní život. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění a umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Tento krystal přináší svému nositeli trvalé hodnoty v podobě čestnosti, soucitu a poctivosti.

Krystal barvy nebe také upevňuje milostné i přátelské vztahy a napomáhá při vyjadřování pocitů a emocí. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Pomůže vyrovnat se s pravdou bez ohledu na to, kde ji objevíte, a přijmout vše, co se dozvíte. Usnadňuje rovněž vyjádření vlastního názoru a vnáší harmonii do konfliktů. Seznamuje svého majitele také s hodnotou aktivního naslouchání druhým. Tento kámen rychle odstraňuje stres a přináší pocit hlubokého klidu a míru. Dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí.

Lapis lze využít při zmírňování migrén a bolestí hlavy. Svou schopností vyrovnávat nálady je vhodný pro použití při depresích. Jeho modrá barva a blahodárně působí na všechny problémy pocházející z oblasti krku. A to ať fyzické problémy, jako oteklé uzliny, bolest v krku nebo afty, tak i psychické problémy, které pomůže  eliminovat a dovést vás až k plynulému a sebevědomému proslovu na veřejnosti.

 

Lapis Lazuri je krásný kámen, který by vám měl slušet na hrudi, co nejblíže vaší krční čakře. Právě tam má největší schopnosti působit a pomáhat vám na vaší cestě životem.