INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Léčivé krystaly a bloky v našem životě

Léčivé krystaly a bloky v našem životě - Svět minerálů    Chcete se zbavit všech bloků? Poradíme vám, jaké kameny jsou pro tento účel nejvhodnější.

Bloků existuje celá řada druhů – psychické, myšlenkové, sexuální, energetické apod. Přitom platí, že mohou negativně ovlivňovat i naše fyzické zdraví. Pokud je toužíte odstranit, vyzkoušejte následující minerály.

Labradorit koule mini

Labradorit

Černý turmalín a černý onyx – tyto dva mocné kameny mají silné ochranné účinky a dokážou váš život vyčistit od všeho negativního. První jmenovaný efektivně odstraňuje napětí i stres a podporuje pozitivní myšlení. Druhý jmenovaný zase funguje coby jakýsi „sklad vzpomínek“, což z něj dělá vynikající nástroj pro léčbu různých traumat atd.

Růženín – zaplní uvolněný prostor láskou, světlem a léčivou energií. Posiluje empatii i citlivost. Samostatnou zmínku si zaslouží také jeho blahodárný vliv na srdce a srdeční čakru.

Náušnice růženín 8 mm

Růženín

Labradorit – labradorit potlačuje strach a nejistotu. Svému nositeli dodává sílu a vytrvalost. Pomůže vám „posunout se dál“. Navíc skvěle spolupracuje s výše zmíněným černým turmalínem a onyxem.