Květinový úplněk je tady. Dejte si pozor na své emoce

Pátý úplněk roku je tady. Přezdívá se mu květinový, protože venku jaro naplno převzalo nadvládu nad zimou, venku všechno kvete a příroda se probudila. Užijte si tenhle výjimečný okamžik.

Květinový úplněk nastane 23. května v 15.52 hodin a bude tentokrát ve znamení Střelce. Počítejte s tím, že bude opravdu výjimečný, protože spojuje silnou energii – Měsíc je ve Střelci a Slunce v Blížencích.

Mohou vás však zaskočit silné emoce, s kterými si třeba nebudete vědět rady. Věnujte se proto sami sobě, odpočívejte, dopřejte si něco příjemného, ať vztek a nepohoda neovlivní váš život.

st náramků

KOUPIT MINERÁLY PRO DOSAŽENÍ ROVNOVÁHY ZDE

Vyvarujte se pro jistotu nějakých zásadních rozhodnutí, pokud byste byly úplňkem negativně ovlivněni, mohli byste se rozhodnout nesprávně a potom se potýkat s následky.

Jako každý měsíc i v květnu platí, že byste měli být opatrní na své zdraví, určitě nepodstupujte žádné lékařské zákroky, naplánujte si je až na později. V květnu se zaměřte zejména na konečník, pohlavní orgány a močovou trubici. Kdy nás čekají další letošní úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře.

Sebevědomý střelec

Znamením květnového úplňku je Střelec. Lidé v tomto znamení narození jsou optimističtí a idealističtí. Nechybí jim sebevědomí, pracují na sobě, nespokojí se s tím, co umí a vědí, chtějí si neustále rozšiřovat obzory. Paradoxně může působit, že jsou Střelci na jednu stranu velmi přátelští, na druhou se ale umí chovat autoritativně. Občas ví vše nejlépe a těžko odpouští.

KOUPIT MINERÁLY PRO STŘELCE ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Střelce

Spolehněte se na smaragd

Smaragd je kamenem měsíce května a je to minerál velmi silný. Kromě toho, že byste ho měli mít u sebe jako talisman odpuzující neštěstí, také pomáhá s láskou, kterou přímo přitahuje, se soustředěním a štěstím. Je také vhodný, pokud potřebujete peníze. Jde o krystal, který podporuje přátelské vztahy a paměť, mírní smutek a vztek. Jde navíc o kámen regenerace.

Smaragd je ale také velký pomocníkem při boji s různými zdravotními neduhy, snižuje horečku, posiluje imunitu a zrak. Chcete-li si udržet mladistvost, i pro vás je smaragd vhodný, protože oživuje buňky a pomáhá v boji s časem – respektive stárnutím.

KOUPIT SMARAGD ZDE

Související články

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

Zajistěte si šťastný život, zkuste metodu 80/20!

Zaručený úspěch! Zkus tyto 3 silné kameny

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva