Krystalové pyramidy: Jak je použít k meditaci či navázání komunikace s vyššími bytostmi?

Pořídili jste si nějakou krystalovou pyramidu a nechcete, aby jen tak stála na stole či poličce? Pak si přečtěte následující článek!
 

Řada lidí se nás ptá, zda je lepší používat pyramidu samostatně nebo ji zakomponovat do krystalové mřížky. Pokud chcete meditovat, doporučujeme první zmíněnou variantu – maximálně k ní můžete přidat kousek křišťálu, který zesílí její energii.

Pyramida by se v ideálním případě měla nacházet co nejblíže 7. (korunní) a 6. (třetí oko) čakře. Toho dosáhnete například tak, že si lehnete a umístíte ji hned za hlavu. Při meditaci vsedě ji postavte před sebe a představujte si, že její hrot je k oběma čakrám „připojen“.

Růženín pyramida 6 cm

Růženín pyramida

Pro navázání komunikace s vyššími bytostmi je naopak vhodnější krystalová mřížka sestávající ze čtyř kamenů, které pyramidu budou obklopovat + dalšího „vnějšího okruhu“ z minerálů disponujících silnými uzemňovacími schopnostmi (třeba oranžového kalcitu).

Dodejme, že k oběma výše popsaným účelům se nejvíc hodí pyramidy vyrobené z nerostů s vysokými vibracemi (ametyst, křišťál apod.).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení