Spektrolit – vzácná forma labradoritu

V dnešním článku si představíme takzvanou vyšší rezonanci labradoritu – spektrolit.
 

Spektrolit vykazuje mnohem pestřejší barevnou škálu než labradorit a vysokou labradorescenci (kovový lesk).

Termín „spektrolit“ původně označoval jen kameny těžené ve Finsku, ale postupem času začal být používán k popisu všech výrazně barevných labradoritů bez ohledu na zemi jejich původu. Hlavní rozdíl mezi pravými spektrolity a ostatními labradority spočívá v tom, že základní barvou prvních zmíněných je černá. Díky tomu jsou krásnější, než labradority s průsvitnou základní barvou.

Spektrolit

Spektrolit zahání nejistotu a strach. Je spojen s čakrami třetího oka, krku a solárního plexu. Zvyšuje schopnost empatie a ulehčuje interdimenzionální cestování. Je považován za krystal proměny, který svého nositele připravuje na vstup do nebeských sfér.

Tento pozoruhodný minerál se používá k doplňkové léčbě celé řady zdravotních potíží (revmatizmus, hypertenze, poruchy mozku a očí apod.). Povzbuzuje a reguluje metabolimus a podporuje imunitu.  Má blahodárný vliv na krevní oběh a činnost endokrinních i exokrinních žláz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení