Čísla vibrací krystalů: Co to je a k čemu je to dobré?

Už jste někdy slyšeli o číslech vibrací krystalů? Že ne? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.
 

Tato čísla, která jako první zmiňuje Melody (autor několika knih o krystalech), jsou odvozena od jmen jednotlivých minerálů – nikoliv z jejich vlastností. Z tohoto poznatku mj. plyne, že pokud nepatříte k fanouškům numerologie, můžete je klidně ignorovat.

Ametyst přívěsek hrot

Ametyst

Zvídavé čtenáře však jistě bude zajímat, jak se s nimi pracuje. Koresponduje-li to které číslo s vaším rodným číslem (což snadno zjistíte z numerologické literatury), odpovídající kameny vám teoreticky pomohou zvýšit šance na dosažení vašich cílů.

Proč „teoreticky“? Protože situace je podobná, jako v případě znamení zvěrokruhu. Existují sice krystaly, které podporují energii… například Beranů (granáthematitametyst atd.)… ale to samo o sobě neznamená, že všichni Berani budou právě tyto nerosty používat – jejich osobní energie i cíle se totiž mohou výrazně lišit.

Hematit troml malý

Hematit

Opět se tedy dostáváme k tomu, že při výběru svého osobního kamene byste se měli řídit primárně intuicí. Jinak řečeno, vaše pocity jsou mnohem důležitější než to, kdy jste přišli na svět.