Čísla vibrací krystalů: Co to je a k čemu je to dobré?

Už jste někdy slyšeli o číslech vibrací krystalů? Že ne? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.
 

Tato čísla, která jako první zmiňuje Melody (autor několika knih o krystalech), jsou odvozena od jmen jednotlivých minerálů – nikoliv z jejich vlastností. Z tohoto poznatku mj. plyne, že pokud nepatříte k fanouškům numerologie, můžete je klidně ignorovat.

Ametyst přívěsek hrot

Ametyst

Zvídavé čtenáře však jistě bude zajímat, jak se s nimi pracuje. Koresponduje-li to které číslo s vaším rodným číslem (což snadno zjistíte z numerologické literatury), odpovídající kameny vám teoreticky pomohou zvýšit šance na dosažení vašich cílů.

Proč „teoreticky“? Protože situace je podobná, jako v případě znamení zvěrokruhu. Existují sice krystaly, které podporují energii… například Beranů (granáthematitametyst atd.)… ale to samo o sobě neznamená, že všichni Berani budou právě tyto nerosty používat – jejich osobní energie i cíle se totiž mohou výrazně lišit.

Hematit troml malý

Hematit

Opět se tedy dostáváme k tomu, že při výběru svého osobního kamene byste se měli řídit primárně intuicí. Jinak řečeno, vaše pocity jsou mnohem důležitější než to, kdy jste přišli na svět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení