Jak se poprat s neustupující vysokou horečkou? Najděte si svůj drahý kámen

Výkyvy teplot, kdy jeden den nepřesáhne rtuť teploměru 10 stupňů a další den, kdy se teploty vyšplhají až k letním stupňům. To je jeden z mála faktorů, který může zapříčinit infekci. Pokud v těle propukne, pak ji bude jasně doprovázet zvýšená teplota, ba dokonce horečka. Mírné teploty je zbytečné a neužitečné srážet, ale co když teploměr ukazuje přes 39 stupňů? Je pravda, že taková tělesná teplota účinně ničí bakterie nebo viry, ale zároveň hodně zatěžuje ledviny, srdce a vůbec oběhový systém. Oporou v těchto chvílích vám budou drahé kameny, které vám horečku srazí a vašemu tělu dodají energii.

Chalcedon je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám. Je vhodným společníkem při horečce, kdy tělo zbavuje infekcí a dodává mu energii.

Bílý achát symbolizuje duševní rovnováhu a klid. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Pomáhá na různé záněty a infekce, tedy i horečku. Dále působí na oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a kladně působí kožní nemoci.

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje hojení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Působí harmonicky na všechny emoce.