Co nám pomůže zmírnit trápení v podobě bolestivé menstruace?

Silná a bolestivá menstruace dokáže každé ženě pořádně znepříjemnit život. Nenechte si pokazit pět dní v měsíci bolestivou menstruací ani žaludek chemickými léky proti bolesti. Pokud jste ještě nikdy neměla menstruační bolesti, tak patříte k jedněm z nejšťastnějších žen na světě. Jak se jich zbavit? A jak ovlivnit sílu menstruačního krvácení? V tom všem vám pomohou drahé kameny.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně působí blahodárně v oblasti břicha, kde vyrovnává nepravidelnost menstruace a mírní její bolesti. Dále podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. V sexuální oblasti se vám díky jaspisu aktivuje sexuální pud a pokud se snažíte o miminko a stále nic, pak je pro vás jaspis ten pravý, působí na neplodnost.

Ametyst je kamenem,  který v nás podporuje vnitřní čistotu a je vhodným kamenem pro meditaci. Probudí v nás nezištnou touhu pomáhat a pocit sebeobětování. Ametyst je kamenem inspirace, otevírá náš myšlenkový svět novým idejím. Po zdravotní stránce je ametyst dobrý pro všechny druhy bolesti. Tedy i pro tu menstruační. Ametyst pomůže uvolnit svalové křeče a poruchy střevní flóry. Užívejte ametystovou vodu každý den a za krátkou dobu nebudete o menstruaci ani vědět. Získáte ji vložením několika kamenů do nádoby s vodou a necháte působit. Po pár hodinách kameny vyjměte a vodu vypijte. Pokud budete vodu pít vždy ráno na lačný žaludek, účinek se ještě znásobí.

Mezi časté problémy patří i nepravidelnost menstruačního cyklu, která navzdory tvrzením řady lékařů není zdravá. S tímto problémem vám pomůže křišťál s vrostlicemi rubelitu. Křišťál je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své zdravotní potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Křišťál je všestranným kamenem, lze jím tedy hojit všechny nemoci. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení