Nebuďte lhostejní ke kožním nemocem, mohou znamenat mnohem vážnější problémy!

Kůže je největším lidským orgánem. Kožní onemocnění může postihnout kteroukoliv její část. Svědí vás pokožka, máte vyrážku či pozorujete na svém těle podivné skvrny? Může se jednat o naprosto běžné kožní potíže, ale i příznak závažného onemocnění. Pořiďte si jeden z drahých kamenů, které vám pomůže od nemoci.

Zelený avanturín je kámen, jehož jemné zelené tóny působí blahodárně při kožních problémech, nemocech a alergiích. Kožní onemocnění jsou ve velké většině při oslaveném imunitním systému způsobeny nervozitou a nevyrovnaným duševním stavem. Účinek zesílíte avanturinovou vodou, kterou použijte na potírání postižených míst. Získáte ji tak, že do nádoby s vodou vložíte několik kamenů a necháte den použít. Následně kameny vyjměte a vodu můžete použít. Dále avanturín působí na bolesti hlavy a migrénu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi nebo podporuje látkovou přeměnu.

Sardonyx nám dává radost, zahání starosti, melancholii a deprese. Pomáhá nám řešit problémy a tím pozitivně ovlivňovat komunikaci s našimi blízkými. Zdravotně pomáhá při zánětech, plísních a průjmech. Sardonyxová voda pomáhá jak vnitřně, tak zevně, při léčbě kožních problémů, infekce a otravy. Kámen přikládejte na postižená místa a soustřeďte veškerou svou energii na dané místo. Nezapomínejte kámen po meditaci očistit pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody. Dále sardonyx hojí podporuje i funkci žlučníku a jater, včetně všech chorob, které jsou s nimi spojené.

Achát s dutinami vody v nás probouzí kreativitu, vytrvalost a chuť k životu. Pomáhá nám v hledání pravdy a bez problémů přijímat kritiku. Jeho voda má kouzelné účinky při kožních onemocnění či alergii. Pravidelným potíráním postižených míst dosáhnete v krátké době výrazných změn v boji s jakoukoliv kožní nemocí, která vás postihla. Noste ho jako talisman, třeba ve formě náramku. Čím blíže vám bude, tím více vám bude schopen pomáhat.