Jak se osvobodit od nesmělosti? Díky drahým kamenům!

Vstoupíte do místnosti, kde právě probíhá večírek, téměř nikoho, nebo vůbec nikoho tam neznáte, a prožíváte bolestný pocit - jste nesmělí. Když se nad tím zamyslíte, přijdete na to, že nesmělost je vlastně iracionální strach, že vás odmítnou nebo poníží lidé, které vlastně ani neznáte. S nesmělostí se dá bojovat. Přinášíme vám přehled drahých kamenů, které vám pomohou.

Modrý křemen je kamenem klidu, míru a harmonie. Odstraňuje stres a napětí. Pozvedává ducha a navozuje stav hluboké pohody.  Aktivuje čakry krku a třetího oka. Zlepšuje komunikaci. Podněcuje duševní vidění. Zlepšuje komunikaci. Umožní vám říkat pravdu. Působí na infekce krku, žaludek, záněty, vředy a následky stresů. Pomáhá při úpalu a ztuhlých svalech - zejména na krku.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme být spolehlivými lidmi. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběh a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem při kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí.

Obecný opál je dynamický kámen vnitřního žáru, který v nás probouzí životní radost, nadšení, iniciativu a potřebu neustále v sobě objevovat nové ideje. Díky tomuto kameni se z vás stanou spontánní a impulzivní lidé, s jeho pomocí, vervou a odvahou se bez zábran pouštíme do věcí, které jsou pro nás i naše okolí zcela nové a rizikové. Zdravotně podněcuje potenci a funkci nadledvinek. Dále pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. Opál je vhodný u Parkinsonovy nemoci, různých druhů infekcí, protože pomáhá čistit krev a ledviny. Reguluje hladinu inzulinu a pomáhá nám ženám již při tak nepříjemných menstruačních problémech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení