Cítíte beznaděj? Získejte sílu z drahých kamenů

Ztráta uplatnění a společenské prestiže, zhoršující se sociální situace nebo rodinné problémy, které jsou neslučitelné s běžným životem. To vše jsou aspekty, kvůli kterým se můžete cítit beznadějní. Všechny tyto příčiny nejsou ničím novým, jen možná lidé dříve více věřili v lepší budoucnost. Pokud patříte mezi citlivé, až přecitlivělé lidi, kteří se hůře vyrovnávají s životními výkyvy, pak právě pro vás máme přehlídku drahých kamenů, kteří vám budou ve vašem životě nápomocni.

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže potlačit emoce a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při pocitech beznaděje. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout. Podporuje pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Tygří oko vám pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

Chalcedon je krystal, který vám otevře mysl, díky němu se dokážete vyrovnat s novými nečekanými situacemi, minerál, který vám dodá tak potřebnou energii.  Je to kámen, který vám pomůže naslouchat druhým a komunikovat s nimi. V neposlední řadě je to kámen, který působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti, vylepší vám tak vaši náladu a umožní vám hledět do budoucna s optimismem. Zdravotně chalcedon podporuje lymfatický systém a zahání otoky. Blahodárné účinky má také na žaludek a žlučník.