Chcete návod na to, jak plně využít svých schopností a vloh? Drahé kameny vám s tím pomohou.

Každý z nás si pod pojmem seberealizace něco představí a mnoho z nás jej používá. Většinou naše představy zahrnují náš osobnostní rozvoj, rozvoj našich talentů, uskutečnění našich přání a žití v souladu s našimi hodnotami a potřebami. Většinou chápeme seberealizaci jako něco, co nám má dávat smysl a vést nás k naplnění. Chápeme ji jako uskutečnění něčeho hodnotného, co má skutečný význam, který přesahuje pocit “baví nás to”, ale nese s sebou také zásadní aspekt užitečnosti, služby druhému člověku, podporu důležitých hodnot, práci pro kulturu a komunitu.

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Křišťál působí harmonicky na všechny emoce. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Zdravotně křišťál urychluje hojení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti.

Tygří oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Tygří oko vám pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy. Pro posílení účinku pijte každý den elixír z tygřího oka. Připravíte ho tak, že do nádoby s vodou ponoříte několik kamenů a necháte den působit. Poté kameny vyjmete a elixír můžete vypít. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení