Vneste do svého života světlo a spontánnost díky opálu!

Drahé kameny využívají různé alternativní léčebné metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým způsobům léčitelství, především prostřednictvím kamenů.

Jedním z nich je opál. Je to kámen, který dokáže pohlcovat i vysílat, proto je vhodný při nedostatku energie, kterou vám dodá z přírody, se kterou je tak úzce spjat. Díky tomu vám vnese do života spontánnost v rozhodování. Opál je kamenem života, především lásky, pokud tedy nemáte dostatek energie, síly či odvahy k oslovení toho pravého, pak je to kámen přesně pro vás. Je to kámen spirituality, kámen očisty ohněm. Proto je nevhodný pro ty, kdo mají sklony potlačovat hněv, dusí se jím, hromadí ho v sobě a nakonec neovladatelně vzplanou. Lidi mírné a lenivé vyvádí z letargie a vrací je zpět k životu. Tento dynamický kámen vnitřního žáru v nás probouzí životní radost, nadšení, iniciativu a potřebu neustále v sobě objevovat nové ideje. Díky tomuto kameni se z vás stanou spontánní a impulzivní lidé, s jeho pomocí, vervou a odvahou se bez zábran pouštíme do věcí, které jsou pro nás i naše okolí zcela nové a rizikové.

Zdravotně podněcuje potenci a funkci nadledvinek. Dále pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. Opál je vhodný k léčení Parkinsonovy nemoci, různých druhů infekcí, protože pomáhá čistit krev a ledviny. Reguluje hladinu inzulinu a pomáhá nám ženám již při tak nepříjemných menstruačních problémech.